reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a ja po raz drugi wybieram kolory mebli w kuchni bo z tamtego wykonawcy zregnyzowalismy
i chyba zaraz ze złosci zjem te wzorniki po co tyle tych kolorów:dry::oo2:
 
ide poprasowac albo upiec ciasto a tak mi sie nic nie chce :-(
ale musze choc jedna z tych czynnosci wykonac bo na jutro mam ambitne plany
i jest mi tak strasznie goraca bllle a po porodzie pewnie znow zrobi sie ze mnie zmarżlak juz sie nie moge doczekac moich lodowatych stóp:-)
 
witam wszystkie grudnióweczki nie wiem czy ktos mnie tu jeszcze pamieta ale musze sie wam przyznać jestem chyba pierwszą mamą z grudniówek która urodziła a mianowicie 14.09.09 wczesnia było ciężko ale już jest lepiej właśnie przenieśli nas na normalni oddział noworodków :-):-)
 
Ja zamierzam szczepic tylko obowiązkowymi i nieskojarzonymi. Takie wnioski po czytaniu artukułów w necie. Maiłam zapytać profesora od mikrobiologii ale kurcze jest na zwolnieniu- operacja biodra. Troche więc potrwa zanim wróci na uczelnię

ja nie wiem co zrobic ... tzn szczepic bede ale nie wiem czym ... osobiscie wolalabym te standardowe szczepionki ale jeszcze musze sie dowiedziec jak jest z ta rtecia w szczepionkach skojarzonych !! jesli tam nie ma tych dodatkow rteci to sie zdecyduje na skojarzone a jesli sa to wezme te stare ...

a co do tolerancji wlasnego ciala ... powiem wam ze mnie to wogole nie rusza !!! nie czyje sie jakos superatrakcyjnie ale nie mam poczucia ze to nie moje cialo ... mam raczej poczucie ze musze je jeszcze jakis czas dzielic z agatka a potem doprowadzic je do stanu normalnosci !! jakkolwiek pojetej :D
 
ja nie wiem co zrobic ... tzn szczepic bede ale nie wiem czym ... osobiscie wolalabym te standardowe szczepionki ale jeszcze musze sie dowiedziec jak jest z ta rtecia w szczepionkach skojarzonych !! jesli tam nie ma tych dodatkow rteci to sie zdecyduje na skojarzone a jesli sa to wezme te stare ...

a co do tolerancji wlasnego ciala ... powiem wam ze mnie to wogole nie rusza !!! nie czyje sie jakos superatrakcyjnie ale nie mam poczucia ze to nie moje cialo ... mam raczej poczucie ze musze je jeszcze jakis czas dzielic z agatka a potem doprowadzic je do stanu normalnosci !! jakkolwiek pojetej :D
a ja jak teraz patrze na zdjecia sprzed to.........chociaz mialam kompleksy to widze ze fajna d... bylam i brzuszek byla bardzo ladny( a nie jak myslalam paskudny).......... ech a teraz??? odstaje mi to brzuszysko:):):):):):):):):):):):):):):)
 
witam wszystkie grudnióweczki nie wiem czy ktos mnie tu jeszcze pamieta ale musze sie wam przyznać jestem chyba pierwszą mamą z grudniówek która urodziła a mianowicie 14.09.09 wczesnia było ciężko ale już jest lepiej właśnie przenieśli nas na normalni oddział noworodków :-):-)

osz kurcze przebilas nawet nasza Jutke !!! no ale skoro nadal czujesz sie mamusia grudniowa to dostarcz niezbedne dane i polecisz na gore listy !!!
jak wy sobie poradzilyscie z tak wczesnie urodzonym maluszkiem ??
 
Hehehe to nam przybyło bobaska :-)

Witam, Drogie Panie,
piszę w imieniu żony:
Chcieliśmy Wam przybliżyć maleńką Alicję Małgorzatę:
Wymiary: 90x60x90 - te będą:-D,
a na razie to 3390 g oraz 56cm.
Pozdrawiam!
alaxi2009002male.jpg
alaxi2009002male.jpg]
alaxi2009002male.jpg
alaxi2009002male.jpg]
[/URL]%20[IMG=http://img192.imageshack.us/img192/alaxi2009002male.jpg/1/w0.png][/IMG][/IMG]

PS.Mam nadzieję, że zdjęcie się załączy- bardzo długo tego nie robiłem.

5calaxi2009002malej

alaxi2009002male.th.jpg


alaxi2009002male.jpg


/mea - moze mi sie uda !!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry