reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja po "pełnym"seksie nie mam skurczy, ale dzisiaj po spacerku zaczął mi się brzucho stawiać- pierwszy raz! dziwne to uczucie, na szczęście szybko przeszło:) a mój teśiu nakazał zaciskac mi nogi do stycznia, coby zdążył pokój dla Filipka wyremontować;) ciekawe czy jego pobożne życzenie sie spełni;) ja wolałabym już nawet teraz urodzić, ciągła zgaga i problemy z zasypianiem, a do tego ciągły siusiomocz nie daje mi żyć:wściekła/y: jak dobrze że z każdym dniem coraz bliżej rozwiązania,:tak::tak::tak:
 
reklama
No właśnie.. sperma..:sorry: Mój ostatnio wyjątkowo skończył we mnie bo się chyba chłopina zapomniał! Wcześniej kończył na moim brzuchu. No i to pewnie stąd skurcze miałam..

sparma powoduje raczej rozluznienie szyjki macicy a oksytocyna wydzielana podczas orgazmu powoduje skurcze !! ale jej stezenie musi byc konkretne!! /moj maz sie smieje ze wychodzi w takiej sytuacji ktora ma naprawde orgazm a ktora tylko udaje!! :-D:-D:-D/
 
Ja po "pełnym"seksie nie mam skurczy, ale dzisiaj po spacerku zaczął mi się brzucho stawiać- pierwszy raz! dziwne to uczucie, na szczęście szybko przeszło:) a mój teśiu nakazał zaciskac mi nogi do stycznia, coby zdążył pokój dla Filipka wyremontować;) ciekawe czy jego pobożne życzenie sie spełni;) ja wolałabym już nawet teraz urodzić, ciągła zgaga i problemy z zasypianiem, a do tego ciągły siusiomocz nie daje mi żyć:wściekła/y: jak dobrze że z każdym dniem coraz bliżej rozwiązania,:tak::tak::tak:

jutro wskakujemy w 9 miesiac wiec jak ju ztyle dalysmy rade to ten miesiac tez jakos sobie poradzimy :D
 
Dokładnie:) ja mam 2 suwaczki tak samo jak 2terminy porodu, szczerze mówiąc wolałabym żeby Filipek urodził się w tym pierwszym (26 grudnia),ale co tam- najważniejsze żeby był zdrowy! niech wyjdzie kiedy będzie czuł się gotowy:-p
 
Jej, jeszcze7 dni do wizyty u gina,,ciekawe czy będzie to ta ostatnia;) Jużnie mogę się doczekac usg, ciekawa jestem jak Filipek wygląda, ile waży itp:) a teraz uciekam wywiesić pranie (szybka jestem nie;)), a potem spać;) jutro o 5.20 wyprawić mężadopracy,potem chwilke w kimę i od 9 do 11 posiedzieć z siostrzenicą:) Dobranoc dziewczyny, spokojnej nocy :)
 
ech a ja wrocilam z imprezki u siostry :) brzuch mnie boli przeokropniscie - ale to ze smiechu !!! normalnie takie blogie lenistwo ... herbatka mietowa, serniczek i wyciagniete kopytka :) ech lubie tak jak sama rodzinka jest bo nie trzeba byc pieknym i umundurowanym :)

acha - kora30 pojechal na porodowke!!
Mi Mój dziś zrobił sernik ze śliwkami:-) Mniam:-)
 
mój też niech się już wykluwa bo ani z łóżka wstać nie mogę, tak mnie bolą mięśnie, pachwiny, nogi... bujam się na boki. i ten okropny katar!
a na dodatek nie wiem co mi jest, ale tak mnie swędzi łechtaczka, że nie mogę... co chwila mnie mąż przemywa chusteczkami Lactacyd... w ogóle spuchłam na dole. jakaś infekcja? a może uczulenie? przez kilka dni stosowałam żel do higieny intymnej z Perfecta Mama (wcześniej Lactacyd), może to to?
Ja używam Perfecta Mama, ale jak tylko lekko zaswędzi to myję się tym i zaraz swędzenie przechodzi.
 
witam wszystkie grudnióweczki nie wiem czy ktos mnie tu jeszcze pamieta ale musze sie wam przyznać jestem chyba pierwszą mamą z grudniówek która urodziła a mianowicie 14.09.09 wczesnia było ciężko ale już jest lepiej właśnie przenieśli nas na normalni oddział noworodków :-):-)
Ojojoj.. gratulacje i duuużo zdrówka życzę.
 
reklama
Witam, Drogie Panie,
piszę w imieniu żony:
Chcieliśmy Wam przybliżyć maleńką Alicję Małgorzatę:
Wymiary: 90x60x90 - te będą:-D,
a na razie to 3390 g oraz 56cm.
Pozdrawiam!
alaxi2009002male.jpg
alaxi2009002male.jpg%5D
alaxi2009002male.jpg
alaxi2009002male.jpg%5D
%20[IMG=http://img192.imageshack.us/img192/alaxi2009002male.jpg/1/w0.png][/IMG][/IMG]

PS.Mam nadzieję, że zdjęcie się załączy- bardzo długo tego nie robiłem.

5calaxi2009002malej

alaxi2009002male.th.jpg


alaxi2009002male.jpg


/mea - moze mi sie uda !!
Kochane Maleństwo:-)
 
Do góry