reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
szyjki to ja juz nie mam....od 26 tygodnia....

to jak to,mozliwe:szok:

co do czkawki to chyba normalne że odczuwamy gdzie indziej niż główka,no bo same zauważcie że jak wy czkacie to głównie najsilniej porusza się klatka piersiowa więc skoro maluszki leżą ułozone główką do wyjścia to możemy odczuwać czkanie wyżej a co do strony to zależy jak jest ułożone
dobranoc i do jutra
czy wy jakoś zapamiętujecie strony na których zakończyłyście pisanie bądź czytanie....czy zapisujecie sobie bo ja za kazdym razem mam z tym problem i teraz zaczne zapisywać,chyba że macie inne sposoby:-)
 
A ja Na wspólnej i czaaaaasem M jak miłość.
ja oglądam brzydule,Na wspólnej i M jak miłość
czasami z nudów obejrze pierwszą miłość ale nie jestem na bieżąco...ostatnio na tvp 1 ogladałam ciekawy "chyba" serial"dom nad rozlewiskiem " czy jakoś tak i musze teraz się zorientować w jakie dni i godziny on leci,chyba że któraś z Was się orientuje
 
No listopadówki idą jak burza - ja też do niech należę, ale pewnie zostana sama na polu bitwy:laugh2:

Zaraz na zajęcia mykam...do npisania
 
Witam z rana:tak:
kawka na stole, jeszcze mogę sobie na topozwolić więc piję;-)
Kopciuszku tosuper ze wszystko ok:tak:
Daffodill kurcze poród wielkimi krokami się zbliża.

Karnitynka zawsze lepiej wszystko dokładnie sprawdzić.A gestoza w ciąży jest bardzo niebezpieczna więc lepiej ją wykluczyć.

No i zapomniałam co miałam jeszcze napisać:-(
 
Nie podobal sie filmik?? ;-) Ale przeciez napisalam ze to dla ciezarowek o mocnych nerwach tylko! :-) Mowisz ze przezylas dwa porody ale widocznie od tamtej strony jeszcze nie widzialas zadnego :happy:
Hejka! internet mam slabiutki, nie wiem o jaki filmik chodzi ale jesli to porod to podajcie jeszcze raz link... moze sie uda otworzyc)))
 
Witam sie i ja:-)zaraz znikam na zakupy,trzeba lodowke zapelnic bo zostalo tylko swiatelko:-Dno i chyba zamowimy dzisiaj wkoncu ten wypoczynek do duzego pokoju:tak::-)tzn bedzie wersaleczka i dwa fotele:-)normalnie juz sie nie moge doczekac kiedy wypiepsz... ta stara kanape:tak:
Witam:) Nim Was nadrobię to piszę co po wizycie u ginki:)

Nasza Kochana Córeczka waży 2.2kg:)) Ma się super, na usg łykała wody płodowe i mnie kopała co idealnie odznaczało się na moim brzuszku:)) Wód płodowych dużo, tak więc super:) Szyjka dalej długa, co prawda troszkę się skróciła, ale mówiła doktorka, że to na tym etapie ciąży normalne. I jest zamknięta. Maleńka ciągle główką w dół i nic nie zapowiada, że zmieni tę pozycję. Ma nisko głowusię dlatego tak idealnie czuję ją na pęcherzu:p Ale po prostu jej tak wygodnie. Infekcji brak:)
Co do stawiania brzuszka powiedziała, że po pierwsze na tym etapie to normalne, jeśli stawianie nie jest bolesne i jak pomaga Nospa to nie trzeba się martwić. I też to stawianie w moim przypadku jest też dlatego coraz częściej bo Mała jest duża jak na moją figurkę, w dodatku ma taką a nie inną pozycję wyjściową i mogę to źle odczuwać na brzuszku. Po prostu mnie Mała uwiera:p

Dowiedziałam się, że lewatywy nie robią w tym szpitalu, ale w domciu bez problemu można sobie zrobić. Podała mi nazwę tej lewatywy o której Wy tu pisałyście. Karolakk kurde zapomniałam zapytać o to znieczulenie, ale napiszę gince maila to na pewno odpisze:) Dostałam skierowanko na mocz i morfologię:)

Widze ze wczoraj byl dzien dobrych wizyt:-);-)oby tak bylo jeszcze troche i potem to juz sie moze dziac co chce;-):tak:juz nieduzo nam zostalo;-)
 
Dobry dzien. Kurde mnie sie znowu spojenie odezwało,w nocy. masakra,jak chodze to tez porazka... moze troche mniej bedzie bolalo jak rozchodze. Pogoda piekna u nas,niebo bez chmurek,sloneczko i cieplutko. Chyba dzisiaj jakies ciasto trzasnr,moze sernik,albo jakiegos biszkopta z galaretka i owockami hmm. Milego dzionka
 
Witam z rana:tak:
kawka na stole, jeszcze mogę sobie na topozwolić więc piję;-)
Kopciuszku tosuper ze wszystko ok:tak:
Daffodill kurcze poród wielkimi krokami się zbliża.

Karnitynka zawsze lepiej wszystko dokładnie sprawdzić.A gestoza w ciąży jest bardzo niebezpieczna więc lepiej ją wykluczyć.

No i zapomniałam co miałam jeszcze napisać:-(

tak bardzo sie ciesze.... niedlugo i my w koncu zaczniemy sie rozpakowywac.. nie moge doczekac sie tego dnia! boje sie porodu ale ten strach przyslania mi to pragnienie ujrzenia malutkiej i wziecia jej w koncu na rece. chcialabym wreszcie zovaczyc jak wyglada, czy bedzie miala wloski czy bedzie łysa... hehe

Ooo odnosnie łysości.. wczoraj znalazłam artykuł w naszej gazecie lubuskiej na temat zabobonów w ciązy i się uśmiałam... najlepsze jest to ze na dole bylo napisane ze żródło informacji zaczerpneli z BABYBOOM :-)

Co do gesatozy to też miałam stracha dlatego skonczylo się to szpitalem dlatego lepiej to sprawdzic. Karnitynko bedzie dobrze bo musi byc:-)
 
reklama
Wyscy się witają to i ja się przywitam:
Dzien dobry:)po nie przespanej nocy;///
i juz po śniadanku jeszcze tylko coś słodkiego na ząbek i byle do przodu:)
u mnie też słonko świeci przynajmniej coś po nie udanych urodzinach bo nie wiem czy ktos wie jak to jest gdy ukochany facet nie pamięta o tak ważnej dacie....się doczekałam;(
pozdrawiam i życze spokojnego dnia:))
 
Do góry