reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zamiast atakiej małej maty lepiej kupić pałąk z zabawkami który stawia sie na podłodze a pod spód kłądziesz kocyk:tak:
Mata edukacyjna powinna mieć jakies kolorowe rózne wzorki, fajnie jak cos szeleści, jak są lusterka, jak coś wystaje:tak:

ja chrzesniakowi kupilam taka duza mate z gwiazdkami odczepianymi na rzepy i kolorowymi zabawkami. ma dosc interesujace barwy i wlasnie sa maskotki ktore maja lusterka szeleszcza do tego jedna piszczy jak sie naciska i ta go najbardziej interesuje i jest jeszcze pilka z dzwoneczkiem w srodku ze jak potrzasnie to mu dyndoli:)
 
reklama
akoza dzieki brat sie udał ale siostry tez niczego sobie:-) co do tego obtotu miski to u nas w pl to od niedawna robia i mysle ze tam u ciebie maja wieksze doswiadczenie badz dobrej mysli przeciz nie chca was skrzywdzic
 
Dziewczyny mi zostało tylko 30 dni:szok::szok::szok: Czyli dokładnie miesiąc- a mój bociek cały czas w 8 miesiącu, dziwne.

Oczywiście torba nie spakowana,:no::no:, kartę ciążową mam przez całą ciąże w torebce i nic więcej, ciuszki nie poprane- miałam to robić dzisiaj, ale muszę najpierw wyprać nasze ciuchy, bo niedługo moja rodzinka chodząca po świecie nie będzie miała w czym chodzić, a poza tym jutro przychodzi pani, która mi to poprasuje, jeśli nie przygotuje prania to będę musiała sama to prasować.
Ja dziś zakupiłam do szpitala pampersy dla Malutkiej DADA 3-5 i sobie duże podpaski poporodowe. Zostały tylko 2 staniki do karmienia, ale to w pon kupię bo będzie zastrzyk gotówki:-) Więc można rzec, że już mam 99% rzeczy w torbie do szpitala.
Co do ciuszków dla dzidziusia to mi zostało je tylko wyprasować:-)
 
Ja dziś zakupiłam do szpitala pampersy dla Malutkiej DADA 3-5 i sobie duże podpaski poporodowe. Zostały tylko 2 staniki do karmienia, ale to w pon kupię bo będzie zastrzyk gotówki:-) Więc można rzec, że już mam 99% rzeczy w torbie do szpitala.
Co do ciuszków dla dzidziusia to mi zostało je tylko wyprasować:-)

Moje pampersy z biedry Dada mini sa 3-6kg...
mam tylko jedna paczke 78szt... mam nadzieje ze julka wytrzyma jeszcze w brzuszku bo u nas w biedronce dach sie xzawalil i jest zamknieta wiec nie bede miala gdzie zakupkow robic...
noi podklady tez jedna paczke 10szt bo byla akurat ostatnia... bede musiala jeszcze dokupic.
 
która z dziewczyn napisala kiedys odnosnie tych albumow z gerberka ze przyslali jej odpowiedz ze nie przysla jej ale dostanie ten album w szpitalu?????
 
Może są tańsze.... można podpoweidziec komus zeby w prezencie kupił:tak: nawet i kilka osób może się złożyć i samemu tez można sie dołożyć;-)Dziecko karuzelke zaczyna dostzregac jak ma około 3 tyg:-)

bratu podsune ten pomysl... bo bedzie chrzestnym julki wiec raz moze sie wykosztowac:-D
 
reklama
Do góry