reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

NO i wrocilam - wiecie co do bani jest chodzic na zakupy jak sie jest glodnym ,wsio bym zjadla ,doslownie połykałam i mialam olbrzymia ochote ne slodkie hahahahha
tak se nabralam ,ze szok ...najlepsze ze zamulilam sie 2 paczkami i juz mi sie wogole slodkiego nie chce !:eek:
Bez coli ani rusz ,zas puszeczke wzielam ,jak bym wziela 2 l to i bym 2 l wydoila ehhh !

Pipka boli ,hymm ciezko sie szlo mimo ze to zaledwie 10 minut drogi ode mnie !
Ale gorzej niz pipka bolały plecy ,doslownie w polowie drogi mialam dosc !!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:

No i ja ciasteczkowy potwór jestem:laugh2::laugh2::laugh2:

i mnie dzisiaj pipka boli,kurcze, pochodzic nie można:no:
 
reklama
Wow od wczoraj niezle nastukalyscie dopiero doczytalam:) Ja cos tez nie moglam zasnac brzuch mnie pobolewal ale jak juz zasnelam to jak skala do rana. Musialam skoczyc po chleb bo jak zwykle nie mialam nic na sniadanie i po maszynke bo mi sie stepila a dzis wizyta u gina i golenie jejuuuuuuuu ale mi sie nie chce nienosze sie golic w tej ciazy hehe porazka jakas. Pogoda u mnie piekna sloneczko swieci:)
Mnie Mój cudnie wygolił wczoraj:-) Ale nogi sama golę i nie lubię jakoś.. ale jak się chce mieć gładkie to nie ma bata. Co do spania ja dziś pospałam wyjątkowo do po 9 (u mnie się to nie zdarza:-)) i odespałam pięknie week:happy:
 
NO i wrocilam - wiecie co do bani jest chodzic na zakupy jak sie jest glodnym ,wsio bym zjadla ,doslownie połykałam i mialam olbrzymia ochote ne slodkie hahahahha
tak se nabralam ,ze szok .....najlepsze ze zamulilam sie 2 paczkami i juz mi sie wogole slodkiego nie chce !:eek:
Bez coli ani rusz ,zas puszeczke wzielam ,jak bym wziela 2 l to i bym 2 l wydoila ehhh !

Pipka boli ,hymm ciezko sie szlo mimo ze to zaledwie 10 minut drogi ode mnie !
Ale gorzej niz pipka bolały plecy ,doslownie w polowie drogi mialam dosc !!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:
Też se dziś puszeczkę Coli strzelę, co se będę żałować:-) Boże jak cudnie nie mieć cukrzycy ciążowej:-):-)
 
Kurde jeszcze znow 2 kg przytylam w 3 tygodnie super!!!!!!!
Jeszcze mam dzis stresa bo bede miala cytologie bo ostatnio mi wyszly jakies nieprawidlowe nieokreslone komorki i wskazanie ze za pol roku musze powtorzyc ginka mowila ze nieraz tak w ciazy wychodzi bo ma takie pacjentki ale sie strasznie denerwuje dzis chyba bede miala cisnienie 180:( NO ale musi byc dobrze nie bede sobie wkrecala:/
Tunia duzo szczescia Wam zycze!!!!!!!!!!
A mi ginka mówiła, że w ciąży to mogą wychodzić dziwne wyniki cytologii. Tak czy siak ja miałam cytologię w lutym, wyszła dobrze i kolejna w lutym znowu, tak więc nim zaciążyłam miałam robioną.
 
No to teraz oficjalnie się witam:) Ja od rana prysznic, porządki i teraz będę pakować torbę do szpitala bo nie mam gdzie składować tych wszystkich rzeczy a tak to będą w jednym miejscu:) W kominku się pali, jest super cieplutko, mm:)
 
reklama
Witam w poludnie!!
Tunia wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!
Mea z tymi katami to u nas tak nie do konca... zalezy na jaka wydre trafisz w rejestracj!!! znajoma ost o malo nie zostala przyjesta do szpitala w raciborzu jakby niemiala ksiazeczki!!

Wlasnie powiedzcie dziewczyny co ile trzeba ja podbijac, bo ja moja wyrobilam w 2005roku i od tego czasu przelezala w szafce, 3tyg temu ja podbilam ale dopiero pierwszy raz niewiem czy sie nie beda pluc w razie W

A tak wogole widze ze wszystkie na cos narzekaja to j tez:-( wczoraj mi pierszy raz nogi spuchly i generalnie czulam sie nie teges.... a dzis wstalam bardziej zmeczona niz wieczorkiem!!

to dziwne karta powinna starczyc !! nawet gina pytalam czy jest mi potrzebna ksiazeczka to mnie wysmial i powiedzial ze w zadnym razie !! /bo bym ja musiala odszukac i podbic w pracy a to juz przedsiewziecie !!
 
Do góry