reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
No mam nadzieję:-D
A któraś z was piła już tego Lecha Free????
Piłam :tak: jest naprawde dobry ,mi smakuje jak normalny browar ,moj jak sprobowal stwierdzil ze to "Gowno" hahahah ,ja tam roznicy nie widze i lubie ,a on u mnie jest chyba tylko w 2 sklepach i co ? Moj Jarek niestety musi biegac po to "gowno" jak mi sie zachce ahahah ,ostatnio zakupil mi chyba 6 -pak i co ? jak mam w domu to juz mi sie nie chce i tak stoi ooooo !
 
Piłam :tak: jest naprawde dobry ,mi smakuje jak normalny browar ,moj jak sprobowal stwierdzil ze to "Gowno" hahahah ,ja tam roznicy nie widze i lubie ,a on u mnie jest chyba tylko w 2 sklepach i co ? Moj Jarek niestety musi biegac po to "gowno" jak mi sie zachce ahahah ,ostatnio zakupil mi chyba 6 -pak i co ? jak mam w domu to juz mi sie nie chce i tak stoi ooooo !
No to magazynuj kochana, bo za chwile mamy rocznice- pół roku jak sie znamy w forumkowie hehehe se wypijemy!
 
Jakich kremów używacie na brzuszek i jakie ceny??? No i najważniejsze jaki efekt:tak:?
Ja Pharmaceris Foliacti za 36 zeta i nie mam żadnego rozstępa na brzuszku narazie. Ale nie wiem czy mi się opłaca prawie cztery dychy wydawać skoro Aśka kupuje jakiś za 20 i podobno dobry jest
NO ja kupuje z ziaja mamma mia krem przeciw rozstepom od 4 miesiaca ciazy 150 ml kosztuje ok 20 zł._ jak dla mnie narazie rewelacja bo ani jeden jeszcze mi nie wyskoczyl a napewno wiecej przybralam i wiekszy brzuch i reszte mam niz z Patrykiem .a w pierwszej ciazy kupywalam pamietam jak dzis drogi krem z gerbera ( to bylo 8 lat temu ahahaha ) i kurde juz ok 6 miecha dupsko i cyc mialam w rozstepach !
Niewiem czy krem lepszy teraz czy poprostu jeszcze mi nie wyszly ahhaah :)
 
No to magazynuj kochana, bo za chwile mamy rocznice- pół roku jak sie znamy w forumkowie hehehe se wypijemy!
hahahahaha oooo no patrz ale se bibe przez neta urzadzimy ahahahha !! co bysmy tylko za bardzo sie nie ponapijały tymi lechami free;-) bo wiecie nie teges co by ciezarne z krzesel spadaly ahahahha
 
Jakich kremów używacie na brzuszek i jakie ceny??? No i najważniejsze jaki efekt:tak:?
Ja Pharmaceris Foliacti za 36 zeta i nie mam żadnego rozstępa na brzuszku narazie. Ale nie wiem czy mi się opłaca prawie cztery dychy wydawać skoro Aśka kupuje jakiś za 20 i podobno dobry jest
Ja wpierw Perfecta Mama, ale jak się skończył to normalny nawilżający balsam używam. Skóra nawilżona, wcierany balsam, rozstępów nie mam, ale może dlatego, że brzuszek nie rośnie gwałtownie.
 
Kurde mac !!!! Jestem pelna podziwu dla moich zdolnosci kulinarnych jezeli chodzi o leczo.No normalnie takie pyszne zrobilam ze nawet moje dziecko wciagnelo caly talerz i chcialo dokladke ( oczywiscie dokladki juz calej nie zjadl ale probowal) Moj bedzie zadowolony jak wroci z pracy he he :)
sama w szoku jestem !
 
Piłam :tak: jest naprawde dobry ,mi smakuje jak normalny browar ,moj jak sprobowal stwierdzil ze to "Gowno" hahahah ,ja tam roznicy nie widze i lubie ,a on u mnie jest chyba tylko w 2 sklepach i co ? Moj Jarek niestety musi biegac po to "gowno" jak mi sie zachce ahahah ,ostatnio zakupil mi chyba 6 -pak i co ? jak mam w domu to juz mi sie nie chce i tak stoi ooooo !
Ja szukałam i szukałam aż w końcu znalazłam w starym poczciwym Polo Markecie :-)heh 2,55 bodajże za puszkę
 
reklama
Kurde mac no i jeszcze te zebrania dzisiaj w szkole na 17 !!! A do kosciola na 18 :30 ,kurde ciekawa jestem kiedy sie dotocze do domuuuu ( mam nadzieje ze moj sie wyrobi i zdarzy podjechac po mnie pod szkole i razem pojedziemy do kosciola.Martwi sie bidny ze mi brzuchol twardnieje i zostawi robote i przyjedzie. (co jest mu nie na reke - musi przycisnac z robota tutaj ,bo juz na niedziele szykuje sie co by zas do Belgii poduc bo tam juz go terminy gonia ehhhh )
A ja najbardziej sie martwie co bedzie jak ZGLODNIEJE na zebraniach ahahhahahahahha ! ( bo jakos tak mam ze jak mnie glod lapie i nie jem czegos w mire szybko to poznije jest mi albo slabo albo niedobrze :eek:) Wiec nie dopuszczam aby poczuc sie glodna:cool: - dlatego tez przytuliłam tyle kg hahah :)
 
Do góry