reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kurde mac no i jeszcze te zebrania dzisiaj w szkole na 17 !!! A do kosciola na 18 :30 ,kurde ciekawa jestem kiedy sie dotocze do domuuuu ( mam nadzieje ze moj sie wyrobi i zdarzy podjechac po mnie pod szkole i razem pojedziemy do kosciola.Martwi sie bidny ze mi brzuchol twardnieje i zostawi robote i przyjedzie. (co jest mu nie na reke - musi przycisnac z robota tutaj ,bo juz na niedziele szykuje sie co by zas do Belgii poduc bo tam juz go terminy gonia ehhhh )
A ja najbardziej sie martwie co bedzie jak ZGLODNIEJE na zebraniach ahahhahahahahha ! ( bo jakos tak mam ze jak mnie glod lapie i nie jem czegos w mire szybko to poznije jest mi albo slabo albo niedobrze :eek:) Wiec nie dopuszczam aby poczuc sie glodna:cool: - dlatego tez przytuliłam tyle kg hahah :)

Heh nie przejmuj się kochana ja już prawie 9 na plusie właśnie sprawdziłam masakra
 
reklama
Aśka Ja też przestałam sie ważyc jak zobaczyłam 11kg, ale to było ze dwa tyg temu hahaha
A propos bibki, to ja nawet tego free nie moge, bo zawiera śladowe ilości alkoholu, a na tabsach to i sladu ni może być, ech .. ale dzielnie potowarzyszę! Zlot starych i nowych wyg musi być, bo za chwilę jak juz sie porozdwajamy i poroztrajamy, to juz w ogóle siem nie napijemy ;-):-)
 
No ladnie ja nie mam dzis za duzo wolnego czasu a wy tyle napisalyscie.Nadrobilam chyba juz 10 stron a jeszcze raz tyle mnie czeka:-(
ja juz paznokci sama sobie nie zrobie ... podobnie z depilacja miejsc intymnych :) juz brzuszek za bardzo przeszkadza ... z paznokciami to szczerze mowiac liczylam na siostre ze przyjedzie mi pomalowac a inne rzeczy to maz sie musi wprawiac :)

Mi tez jest ciezko ale narazie daje sobie rade:tak:troche gimnastyki dziewczyny bo do konca jeszcze troche czasu:-D
omg :eek::eek:
raz w miesiącu..
ja to co drugi trzeci dzien.. co mi tak włosy zaczęły rosnąc.. wszędzie.:-D:-D:-D


witam się herbatką. ;)
no i powoli żegnam ;p
trzymajta kciuki dziewuchy :-D:-D

Ja tez depiluje sie w miejscach intymnych niezbyt czesto z racji tego ze mam po tym strasznie podrazniona skore:-(potem nie dalabym rady przejechac jeszcze po takich malych odrastajacych wloskach:no:

A ja po tamtej wizycie z 12 sierpnia też dostałam żelazo w tabletkach, ale już te 3 płytki zużyłam i już nie mam nic. A bez recepty sobie tego nie kupię. Mam nadzieję, że żelazo już mi się uregulowało;)

Ja zazywam juz drugie opakowanie zelaza:tak:

No nareszcie nadrobiłam:)
dagmar cieszę się, że mąż się opamiętał.Trzymam kciuki, żeby już się dobrze wsio układało i w małżeństwie i z Twoim zdrowiem.
Cherie no to ładnie Wam panienka rośnie i łożysko się "naprawiło". A jak się dzisiaj czujesz? Ja po odstawieniu duphastonu nie miałam żadnych dolegliwości.
maggie ja też z września tylko z 12go:)
karolak no to super wiadomości, te Twoje chłopaki to już całkiem pokaźne:)
AnOoLa bardzo mi się podoba ta komoda. Powodzenia na egzaminie!
Reve witaj ponownie. Gratuluję synka i trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze!
kopciuszku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Życzę Wam kolejnych szczęśliwych wspólnych lat!
Georgina na pewno dieta pomoże na ten podwyższony cukier. Co do tycia to widać po prostu taka Twoja uroda, najważniejsze że Martynka ładnie rośnie.
Co do naszych piłkarzy to porażka totalna. Mój Sławek nie wytrzymał i przestał oglądać. Dobrze, że siatkarze wygrali,choć potrafią zbudować napięcie:)
Któraś z Was martwiła się, że jej Maleństwo nisko kopie. Moje czasami czuję tuż nad wzgórkiem łonowym. Jak mnie wczoraj kopnęło chyba w szyjkę to aż podskoczyłam, a mama chyba myślała, że zaczynam rodzić:) Najwyżej czuję Maleństwo tak parę centymetrów nad pępkiem, na szczęście żeber i żołądka jeszcze nie odkryło:)

To ja,to ja mam tak nisko synusia:tak:
 
kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, kocham moja tesciowa, i to ze jej jeszcze nie pierd...nelam jest na to najlepszym dowodem !!!

przyjechala moja mama i przywiozla mi ciasto /ot tak bo ma/ i ta jej zaraz ze skarga ze ja non stop przed komputerem siedze i ze jak tak mozna i ze dziecku szkodze i wogole wrzask !! a moja matula na to "wiesz ona mniej temu dziecku szkodzi siedzaqc przed komputerem niz ty palac przy niej papierosy" :)

KOCHAM MOJA MATULE !!!!!!
 
reklama
Do góry