reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A boli Was pępek albo jego okolice? Bo mnie tak i nie wiem czy to od wzrostu brzuszka czy od czegoś innego:eek:
Mnie ogólnie boli juz skóra, bo jest napięta, aż się boję co to bedzie w grudniu wrrr Pamietam,ze w poprzedniej ciąży bolała mnie bardzo i nawet ubranie mnie drażniło, no ale miało się prawie 130cm w pasie! A pępek lekko pobolewał, to ponoc normalne.
 
Jakich kremów używacie na brzuszek i jakie ceny??? No i najważniejsze jaki efekt:tak:?
Ja Pharmaceris Foliacti za 36 zeta i nie mam żadnego rozstępa na brzuszku narazie. Ale nie wiem czy mi się opłaca prawie cztery dychy wydawać skoro Aśka kupuje jakiś za 20 i podobno dobry jest
 
Jakich kremów używacie na brzuszek i jakie ceny??? No i najważniejsze jaki efekt:tak:?
Ja Pharmaceris Foliacti za 36 zeta i nie mam żadnego rozstępa na brzuszku narazie. Ale nie wiem czy mi się opłaca prawie cztery dychy wydawać skoro Aśka kupuje jakiś za 20 i podobno dobry jest

ja kupuje perfecta mama i jest super !! tez narazie nic sie nie dzieje i ma mily zapach i ladnie sie wchlania :D kosztuje dos niecale 20 ... chyba 17 czy 18 zl ... ja juz mam drugie opakowanie bo uzywalam od 4 miesiaca ...
 
takie ciotki to trzeba zamykac pod klucz !! paranoiczki !! moja mama powtarza "jedz dziecko to na co masz ochote, organizm jak czegos potrzebuje to sie tego domaga i trzeba mu dostarczyc" stad jak mialam mega faze na lyk winka to mama sama mi przyniosla ... jeden lyk i mi przeszlo :)
ja mam to samo :) I mi gin mowil ze te nasze zachcianki to wslnie jest to czego organizmowi w danym momencie brakuje ,wiec luzikkk :)
Co do czerwonego winka ,u mnie jest wskazane pol lampki wina jezeli glowa boliii ,bo u mnie oznacza to spadek cisnienia czego moj organizm nie toleruje ! ( zalecone przez gina ) :eek:
 
Jakich kremów używacie na brzuszek i jakie ceny??? No i najważniejsze jaki efekt:tak:?
Ja Pharmaceris Foliacti za 36 zeta i nie mam żadnego rozstępa na brzuszku narazie. Ale nie wiem czy mi się opłaca prawie cztery dychy wydawać skoro Aśka kupuje jakiś za 20 i podobno dobry jest
No to ja jestem mega GŁUPOL, bo uwielbiam mustele i płacę za nią 89zeta w aptece internetowej vena-vita ( w zwykłej ok 120zł) i to za 200ml :szok: Ale teraz nie używam, bo u mnie rozstepy są genetycznym uwarunkowaniem i jestem juz popękana na maxa. Teraz nawilżam skórę kremami z ekstraktem z oliwek, lub tłustymi masłami kakaowymi, żebym jeszcze bardsziej nie popękała, a po porodzie to juz tylko plastyka na taki zwis, jaki się zapowiada...
 
reklama
zjadlam obiadek a potem zagryzlam czekoladka i teraz mam takie bombardowanie w brzuszku ze chyba musze sie polozyc na chwile bo mnie ta mala gwiazda zaraz skopie ze hej !! ... poczytam ksiazke a potem biore sie za sprzatanie kuchni !!
 
Do góry