reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
kurde bylam tak wykonczona po wczorajszym dniu ze dopiero sie podnioslam z lozka!! makabra !! a brzuch mnie w nocy tak napierniczal ze szok ... pewnie dlatego nie spalam ... ale juz jest ok i rano obiecalismy sobie z mezulkiem ze koniec z imprezkami u nas ... przynajmniej na jakis czas :)
 
Cześć dziewczyny, wróciliśmy wczoraj z Cieszyna nad ranem - o 4. I pierwsze gdzie pojechaliśmy to pogotowie... :-( Znowu się potworzyły przestrzenie hipoechogenne w łożysku, znowu chwilowe krwawienie, strach i stres. Nie chciałam zostać w szpitalu, znowu mam Duphaston i No-spę 3x dziennie (cholera, nie uwolnię się od nich :-D) i całkowity zakaz chodzenia. Mój gin (akurat miał dyżur) lekko się uśmiechnął i powiedział, że moje łożysko przypomina ser szwajcarski :tak:
Z malutką dobrze wszystko (znowu nic nie znalazło się między nóżkami!!! albo się dobrze chowa, albo to 100% kobietka :-)), tylko boję się strasznie, że łożysko nie wytrzyma :no:

Wesele było super oryginalne! Zaślubiny w kościele ewangelickim (pierwszy raz w czymś takim uczestniczyłam wynajdując różnice między katolickim), później młoda para pojechała dorożką (w deszczu...) do restauracji, gdzie odbył się uroczysty obiad. Po 3 godzinach impreza przeniosła się do domu młodych.
Pan młody (jako, że jest strażakiem) wystąpił w mundurze strażackim (zamiast garnituru) a pani młoda w ludowym stroju szwajcarskim (rodzinne korzenie). No świetnie to wyglądało i jestem dla nich pełna podziwu, bo wszystko zaplanowali i opłacili sami, bez niczyjej pomocy. Pani młoda ma już elikatny brzuszek (4miesiąc ciąży), badania prenatalne póki co wychodzą badzo dobrze (ma 34 lata) - zatem tylko się cieszyć z ich szczęścia.

Lecę Was nadrabiać.
 
Witam poniownie,narazie nic nie nadrabialam,zabiore sie za to za chwile,najpierw napisze jak po wizycie.
Dzidzia rozwija sie prawidlowo,wszystkie narzady sa takie jak powinny:tak:synus wazy 485g i z usg dzisiaj termin wychodzi na 29.12 wiec jestem 8 dni do przodu:tak:rosnie hlop jak dab:-DPolozenie jest głowkowe,plyn owodniowy w normie,lozysko na scianie przedniej,serduszko bije miarowo,martwi mojego gina troche moja szyjka bo sie troche skrócila:-(ale jak narazie mieszcze sie w normie,ma 3 cm,lekarz kazal wiecej odpoczywac,nie dzwigac i nie siedziec za dlugo,jesli na nastepnej wizycie sie pogorszy to prawdopodobnie bedzie zakladany szewek:-(no ale narazie mam sie nie martwic tylko dbac o siebie;-)
Czekania bylo dzisiaj ze hej,ale ja zaklepalam sobie kolejeczke i poszlam na miasto,odwiedzilam troche sklepów i lumpów i kupilam cos niecos dla dzidziusia;-)

strasznie się cieszę, że wszystko u Was dobrze :tak: a synek to będzie duży chłopczyk:-)
 
Cześć Kobietki u nas wyszło piękne słońce więc można gdzieś wybyć na jakiś wypad w plener.....
witajcie no my planujemy wybrac sie do lasku:-) a tak pozatym glupio mi ze tylko wpadam tutaj bardzo zadko:-(ale czytam prawie regularnie co sie z wami dzieje u nnas po staremu oprocz tego ze jestem na diecie:-pprzybylo mi 16 kilo wiec nikt nie powie ze nie dbam o siebie:-Da tak to wozek juz wybrany CHICCO // TRIO ENJOY ÉVOLUTION NOUVEAU // COLORIS 2009 en vente sur eBay.fr (fin le 15-août-09 21:36:14 Paris) oczywiscie szary no i luzczko Lit ELECTRA DELUXE GRACO GUSTAV en vente sur eBay.fr (fin le 06-sept.-09 16:36:23 Paris) no to jeszcze ciuzki i artykuly chemiczne :sorry2:ale ciuzki chce od ,kogos pozyczyc 2 kolezanki mam z malymi dzidziami wiec jestem dobrej mysli
 
Ja Wam powiem.. co moje kochanie wymyśliło..
otóż zaproponował mi ślub cywilny.. taki jak sobie kiedyś wymarzyliśmy.. tylko MY i świadkowie.. ; )
w przyszłym tyg śmigamy do USC ;D

ale super, gratulacje Aniu! :-D

Georgina mój kuzyn na swój ślub kościelny nie zaprosił rodziców... przykre, ale czasem są takie sytuacje, że lepiej je przemilczeć... :-(
 
reklama
Do góry