reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja rowniez witam Grudniuweczke:-)nie wiem czy sie znamy ale co tam,tutaj jestesmy jedna wielka rodzina:-)

Ja wrocilam z ogniska,smiechu bylo co nie miara:-Daz mnie brzuch boli,teraz zmykam wykapac core i potem wezme sie troche za siebie;-)ale odezwe sie jeszcze:tak:
 
reklama
Dobra dziewczynki ! Jestem !!! Tylko nie bijcie za mocno !!!!! Wiem ,weim denerwowałyscie sie ,przepraszam.Wczoraj Bylam tak padnieta z emocji ze zasnelam juz przed 20 ,a dzisiaj troszke czas zlecial z rodzinka :)
NO jestescie cudowne poprostu - tak sie martwilyscie !!!!
Tak jak przekazała wam Anula ! U nas wszystko ok ! Maluszek zdrowiutki i silny :) NO i co wazne przepiekny!Kazde ujecie mnie dosłownie wzruszało !No i co wazne moje przeczucie mnie raczej nie myliło ,bedzie prawdopodobnie chłopczyk :) - FILIPEK :).Pisze prawdopodobnie gdyz lekarz tez nie byl pewnien,sam powiedzial ze nie ma az tak wyraznego obrazu gdyz maluszek wiecej zasłaniał nozkami niz pokazywał :) Jednak wkoncu lekarz bardziej postawił na chłopca hahahah :) Moj ginekolog prowadzacy stawił 80 % na laseczke o czym nie chciałam pisac wczesniej ,jednak wszystko we mnie mowiło mi ze synus tam siedzi :) Teraz to przeczucie jest bardziej silniejsze gdyz bardziej wierze w sprzet nowszy i lepszy - usg 3d /4d :)
A wiec ,lekarz wprost rewelacyjny ,no gosciu nie z tej ziemi ,konkretny ,dokladny i szalenie mily :) Maz namawia mnie abym sie do niego przeniosła ,ale ja jakos wole miec ginekologa na miejscu z gorszym sprzetem ale nie daj boze sie cos stanie to mam lekarza na miejscu ze soba !
Zastanawia mnie jedynie dlaczego moj ginekolog prowadzacy nie zrobil mi posiewu z szyjki macicy wiedzac ze urodzilam wczesniej przez zakazenie wewnatrzmaciczne - gronkowiec. Ten gin z wroclawia powiedzial ze to jest szalenie wazne gdyz historie lubia sie powtarzac i jezeli nadal mam w sobie ta bakterie podadza mi antybiotyk i bede mogla malenstwo donosci ,a tak bez badania tego nie wiemy ...no i moj Jarek oczywiscie juz jest wkurzony na mojego gina prowadzacego itp....Ze konował bo badania waznego mi nie zlecił.No a ja sama niewiem co mam o tym myslec teraz.Kazal mi zrobic ten posiew jak najszybciej ,ale jak ja teraz swojemu ginowi o tym powiem ????? Kurcze mam dylemat teraz !
No dobrze wroce do wizyty.Maluszek wzruszal nas do lez gdy ciomkał bużka ,pił wody płodowe ,machal do nas łapeczka ....no i nawet sie usmiechał!!!!!!!!! mam zdiecie usmieszku ,wogole mam pełno fotek maluszka - napewno sie pochwale !!!Z kazdym jego ruchem czulam ze kocham coraz mocniej.Bede szczera i nie bede mydlic oczu Napoczatku takie male ukucie w serduszku poczulam ze jednak nie corcia ,az w pewnym momencie zachcialao mi sie plakac ,jarek tylko mnie trzymal za nogi i widzialam jak łzy ma w oczach ze szczescia.a ja czulam lekki niedosyt ze przeciez chlopca juz mam i fajnie bylo miec dziewuszke ,ale jak zaczol do mnie machac lapciami jak zobaczylam sliczny nosek ,usteczka ....paluszki malutkie :0 boze szybko odgoniłam mysli i juz cieszylam sie kada sekunda z maluszkiem na ekranie.Maluszek zostal zmierzony chyba jak nigdy jeszcze , kazda kosteczke ,kazdy narzad, nosek ,oczka, paluszki , normalnie wszystko.z wymiarow wychodzi 25 tydzien i 4 dzien. Termin to 8 grudzien i ten jest najbardziej realny powiedzial lekarz.Maluszek wazy 818 gram! Jest sliczny i zdrowiutki.Usg trwalo dobre 30 minut ,tyle mam nagrane na plycie dvd.Film ogladalam juz chyba z 10 razy !!!!!!! ilosc uderzen serduszka 158 bpm :)

Komentarz lekarza do badania :
"Pojedynczy płód w jamie macicy w połozeniu głowkowym.Akcja serca płodu miarowa Łozysko w dnie macicy i na scianie przedniej.II stopien Grannuma.Prawidłowa ilosc płynu owodniowego_Obrys czaszki prawidłowy.Struktury wewnetrzne czaszki prawidłowe.warga górna prawidłowa.Kregosłup o gladkim obrysie bez zmian.Serce czterojamowe ,wielkosci prawidłowej po lewej stronie o prawidłowo skierowanej osi.Przepona w normie.Zoładek wypelniony.Pecherz moczowy pełny.Obie nerki prawidłowe.Pępowina 3 naczyniowa.Długosc kanału szyjki macicy 4 cm !"

Czego chciec wiecej ? Jestem szczesliwa !!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja się dziwiłam czemu dziś tu tak cicho a przecierz dzisiaj sobota;-)
Mój M tak jak cały tydzień i dziś szedł na 17.30 do pracy i pewnie dlatego nie czuję że weekend:-(
A nudzi mi się samej że szok:szok: Chyba dołączę do córci i pójdę spać:-)
A ja cię pamiętam Grudnióweczka:-)
Jutro ja mam STUDNIÓWKĘ! Ale się cieszę!
Z tej okazji.....i z nudów :-)przejrzałam w końcu ciuszki po Hani i coś tam wybrałam na chłopca!!! A jak zobaczyłam jakie to małe to normalnie się wystraszyłam;-)
To tyle na dzisiaj:-) Z przymusu idę spać:-)
Dobranoc:-D:-D:-D
 
No w końcu się doczekałam:-):-):-)
Asia gratuluję syneczka!!! To super że wszystko ok i że zdrowy i piękny!!!
To teraz czekamy na zdjęcia!!!

A tak na marginesie ja w takiej sytuacji chyba dalej bym nie wierzyła że to na pewno chłopiec lub dziewczynka:-):-):-)
To teraz już idę!!!
 
Asiu - super że jesteś taka zadowolona i że z maluszkiem wszystko dobrze. :tak::tak::tak: Ale jak następnym razem będziesz nas tak długo trzymać w niepewności to bądź pewna że Cie odnajdziemy i damy Ci popalić. :-D:-D:-D

Aaaa, fotki zapodaj
 
.Zoładek wypelniony.Pecherz moczowy pełny.
Cieszę się bardzo z Twojego szczęścia [ przy okazji zaostrzyłaś mój apetyt na kolejne usg:-D]. Super że chłopak, będą mieli świetny kontakt z Twoim starszym synem! No i całe szczęście że zdrowy, szczęśliwy Dzieciaczek!

A to zdanie wkleiłam bo tak mi się skojarzyło, może jakbyś dłużej została na usg, to byś zobaczyła jak siusia :-) hihi
 
reklama
ASIU przeogromne gratulacje:-)wszystkie tu cieszymy sie razem z wami:tak:najwazniejsze ze z dzidzia jest wsio ok;-)ale ja tez nie bylabym przekonana co do chlopca bo wiesz sama jak to moze byc;-)ale jesli nawet bedzie boy to macie jeszcze przeciez szanse na córeczke:-Dno i pamietaj zeby to wyczekiwanie na twoje wiadomosci sie nie powtórzyły:no:
 
Do góry