reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam,

Ja własnie na 15:00 idę dzisiaj na USG połówkowe (w końcu), nie mogę się już doczekać, odliczam godz. z zegarkiem w ręku :-p cholera jakie to wszystko stresujące .......

podniecajace a nie stresujace !!! cego sie trzeba stresowac ?? przeciez wiesz ze z maluszkiem wsyzstko dobrze :D

moja gwiazda daje mi coraz bardziej popalic :D narazie tak gleboko kopie ale skoro siedzi gleboko to co sie jej dziwic :D tylko ttus ubolewa ze jej nie czuje !!
 
reklama
hello wszystkie mamusie w piatkowy ranek, humor mam do dupy ale na zamknietym juz sie wyplakalam i mi lepiej-odrobinke!! zauwazylam ostatnio, ze na stres reaguje tym, ze zaczynam planowac co kupic dla dzidzi-od dwoch dni szaleje na allegro i mysle, ze we wrzesniu wypraweczka powolutku bedzie sie ksztaltowac!!

ja tez 2.09 ide na usg polowkowe i po tej wizycie dostane pewnie skierowanie na glukoze!!
Moja mama świetną wyprawkę Madzi kupiła - bratanicy - też muszę taką nabyć:-) Jakiego koloru wyprawkę kupujecie?
 
Ja jak tego 2.09 wrzesnia sie nie dowiem kto mi siedzi w brzuchu(przedtem nie chcialam wiedziec ale jak widze, ze kazda juz wie to mnie tez kusi) to bede kupowac zółte, chociaz typowo rozu i niebieskiego nie przewiduje chociazbym znala plec :-)
 
Moja mama świetną wyprawkę Madzi kupiła - bratanicy - też muszę taką nabyć:-) Jakiego koloru wyprawkę kupujecie?


ja kremową :-)chociaż niebieskie ciuszki też mi się lepią do rączek ale to chyba dlatego,że uwielbiam ten kolor (zielony i żółty też wchodzą w grę)

według tabelki moja dzidzia waży koło 1100g.:-):-):-):-):-)
 
ja kremową :-)chociaż niebieskie ciuszki też mi się lepią do rączek ale to chyba dlatego,że uwielbiam ten kolor (zielony i żółty też wchodzą w grę)

według tabelki moja dzidzia waży koło 1100g.:-):-):-):-):-)
Mama Madzi różową kupiła ze ślicznym kotkiem na każdej z tych rzeczy - tam są śpioszki, 2 kaftaniki, niedrapki, czapusia:-) Mi by się taka żółta albo biała podobała:-) Moja Dzidzia wg programiku, który koleżanka nam wkleiła to waży 580g:)
 
Hej laseczki :*
Witam nowa mamusię ; )
ale dzisiaj duchota.. ja ostatnio większość czasu puchne jak balon..:( nogi to mam nadmuchane jak nie wiem.. oO
ale jakos przezyje ..
Mam takie pytanko do Was..
Czy ta glukoza aż taka straszna jest? Bo ja będę miała na początku września.. z tym, że w glukoze musze sie sama zaopatrzyć..
wole nie wiedziec ile kosztuje ale wiem ze smakowac nie bedzie ;D
Mnie czeka test z glukozą w najbliższy wtorek. Gin podpowiedział że żeby było lżej to mogę przynieść ze sobą cytrynę i dodadzą mi ją wyciśniętą do tej gigantycznej porcji glukozy. Sok z cytryny nie wpływa na wynik badania.
 
Wczoraj zaobserwowałam, że jak ściskam sutki to troszkę siary wypływa. Kilka kropli. I czasem właśnie mnie sutki pobolewają, pewnie przez produkcję;)
 
reklama
Do góry