reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ta tabelka nie bardzo jest miarodajna, bo ja miałam nieregularne miesiączki i wg tejże tabeli wychodzi ze mój maluch powinienen ważyc 900g, a ma 430 ;) ale na forum któraś z Was umieściła tebelę z wymiarami dzidzi i wg niej mój Filip mieści się w normie ;)
 
reklama
Troche mnie tu nie było...
Mea super ze z Twoja ksiezniczka wszysciutko okej, a chlopaszkow jak rozpoznaje? jeden jest po lewej stronie ciagle w tej samej pozycji (główką do dołu) i jest większy to Michałek, a Łukaszek jest mniejszy, siedzi sobie po prawej stronie i od czasu do czasu zmienia pozycje z poprzecznej na posladkowa obecnie :) Ale jak kopia po srodku to nie mam pojecia który to :)
Karolak miedzy tymi ostatnimi dwoma badaniami USG byly 2 tyg roznicy, i chlopcy przybyli po100g / 2 tyg
Kopciuszku nie bylam podlaczona pod KTG, kazali mi liczyc te skurcze
AnOoLa88 gratuluje córeczki
Ja jestem ciekawa, jak trzeba będzie udowodnić, że się jest pod opieką od 10 tc :confused::confused::confused:. No bo ja np. byłam pierwszy raz u gina chyba w 5 tc, a książeczkę ciąży założył mi chyba dopiero w 12 tc. Więc jak oni to sprawdzą?????
pewnie trzeba bedzie wziac od lekarza zaswiadczenie, ale mysle ze z tym nie bedzie problemu
 
Troche mnie tu nie było...
Mea super ze z Twoja ksiezniczka wszysciutko okej, a chlopaszkow jak rozpoznaje? jeden jest po lewej stronie ciagle w tej samej pozycji (główką do dołu) i jest większy to Michałek, a Łukaszek jest mniejszy, siedzi sobie po prawej stronie i od czasu do czasu zmienia pozycje z poprzecznej na posladkowa obecnie :) Ale jak kopia po srodku to nie mam pojecia który to :)
Karolak miedzy tymi ostatnimi dwoma badaniami USG byly 2 tyg roznicy, i chlopcy przybyli po100g / 2 tyg
Kopciuszku nie bylam podlaczona pod KTG, kazali mi liczyc te skurcze
AnOoLa88 gratuluje córeczki

pewnie trzeba bedzie wziac od lekarza zaswiadczenie, ale mysle ze z tym nie bedzie problemu

z tym rozpoznaniem ciązy do 10 tyg też jest tak nie do końa jasne, bo asystentka mojego gin powiedziała że to się tyczy dzieci poczętych w listopadzie , czyli teoretycznie Nas to nie dotyczy, ale z kolej moja kumpela mówi że to zależy od wojewodztwa w którym się mieszka, bo niby każde ma swoje wytyczne w tej sprawie.., sama już nie wiem... w każdym razie ja na szczęście załapałam się bo mam w karcie ciąży od 9 tyg że się zgłosiłam, więc w razie co jeszcze się łapię..
 
Super!!! Ja na takie poluję;-) No ale czekam na wysyp jesiennych kolekcji;-)

No ja właśnie spolowałam :-D
Boję się, że potem będą drogie bo tak na jesień to potrafią zimowe żeczy licytować, że chocho :-D
że mi się sytuacja finansowa pochrzaniła to na nowe nas nie stać ale te są ok. i naprawdę wyszły nie drogo :-)
 
reklama
i potwierdzil taka 2 tygodniowa ?? to w 4 tc bylo tak ?? bo chyba nie w 2 :)
ja bylam chyba w 6 tc ...

( 4 tydzień ciążowy ,ale powiedziała, że ciąża ma 2 tyg. dopiero) Potwierdziła obecnośc ciałka żółtego bez zarodka :tak: mi powiedziała, że to bardzo wczesna ciąża i kazała czekać do 6 tg. w 6 już zarodek był :tak:
 
Do góry