reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
:-(
i dalej nic nie wiem... dzidzia się na mnie wypięła dupką :szok::dry:

ale...

w poniedziałek mam zaproszenie od mojego prowadzącego na jego dyżur do szpitala :-) i będę mieć usg 3d za darmo. czasem znajomości się przydają.

czekając w kolejce na wizytę byłam świadkiem wielkiego nieszczęścia... przede mną czekała młodziutka kobietka z dużym brzusiem i córeczką na kolanach. porozmawiałyśmy sobie, kończyła 6 miesiąc. martwiła się, że od kilku dni nie czuje ruchów swojego synka...
z gabinetu wybiegła z płaczem. okazało się, że jej synek nie żył od tygodnia. tak strasznie było mi przykro, tak strasznie się bałam wejść do ginekologa... ale jak tylko zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa to się uspokoiłam.
szkoda mi tej kobietki :-(

Nic sie nie martw ,lacze sie z toba w bolu niewiedzy kto w naszych brzuszkach siedzi.Ty masz tego farta ze usg 3d bedziesz miala za darmo - szczesciarooo ,ja bede musiala zabulic ....bleee ! ale dla maluszka wszystko - nie widzialam go juz troche i musze zobaczyc czy wszystko ok.

Mojej bratowej siostra mialam podobny przypadek w 6 miesiacu - nie wiem dokładnie ktory tydzien.Poprostu serce dziecka przestalo bic ,az ciarki przechodza i za serce sciska.

Ale my nie mozemy sie dołowac ,nasze dzidziusie sa zdrowe i zdrowe sie nam urodza!!!!! Trzeba w to mocno wierzyc!
 
Ostatnia edycja:
Dobra laski lece się szykować ;-) bo mam jeszcze przed wizytą troche rzeczy do zrobienia. Także jak tylko wróce i będe już wiedziała to dam znać;-) Miłego dnia wszystkim życze!!!:-)
 
CZESC DZEWCZYNY MAM DOLA
wyobrazcie sobie ze od 2 lat jak jestesmy z moim kazalam mu skasowac zdjecia z aparatu foto. jego bylej i tak mi obiecywal.wiedzial ze mnie to bardzo rani bycie razem z nia na aparacie!do dzis tego nie zrobil!wkurzylam sie a nawet wkurwilam(sorry)wymazalam wszystkie zdjecia swoje na aparacie(oczywiscie dalam je do folderu na kompie)
WEZ APARAT I SAMA JE SKASUJ !!!!!!!!!!!!! Ja tam bym tak zrobila hahaha :)
 
Kulaszusza :) Wszystkiego dobrego kochana - spoznione ale szczere
A jak lubisz sloneczniki to this is 4U !!!
 

Załączniki

  • page.jpg
    page.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 14
Natalko wow...a ja z Babimostu-mam do Ciebie tylko 23km:-)Musimy się spotkać-nie mam tu nikogo-z kim można fajnie pogadać..no i jakoś ciężarówek nie widać;-)No i niedługo się tam pojawię-chcę zrobić napad na Smyka;-)Warto tam zajrzeć?
Georgina..będzie dobrze, pobiorę leki..popije melisę, powcinam magnez..może się unormuje;-)
No proszę jaki ten świat mały .. ja jestem ze Zbąszynka ;) witaj Lilijka ;)
 
reklama
Bozeeeee a ja od 6 ze sraczka ....bo musze dzisiaj dzownic jak tam moj wynik z glukozy 75 wyszedl - drugie podejscie.Jak bedzie zly to chyba sie rozryczeeeeeeeee! Nie chce miec diety ahahahha:sorry2: Myslalam ze chociaz ta ciaza bedzie bez powiklan ..Stresa mam na maxa ! Jeszcze z 30 minut i bede dzwonic :baffled:
 
Do góry