reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
hej ciezarowki,
Witam nowe mamy:)
Asiu trzymamy kciuki za ciebie:)
Ale zescie od wczoraj naskrobaly. Mi sie wczoraj ryby zachcialo i jezdzilismy po calym trojmiescie w poszukiwaniu dobrej smazalni.W koncu pojechalismy 20 km i zjadlam takiego prawie pol kilo dorsza i do tego fryteczki i surowka.A pozniej myslalam ze pekne i tak mnie znow wytrzeslo w tym samochodzie ze w duchu sama na siebie bylam wsiekla.
ale mi zrobiłaś ochote na rybke chyba zwaryjuje mniam mniam
 
O Boze dziewczyny ale jestem przestraszona.Wlasnie zadzwonil moj M i mnie pyta czy przechodzilam Ospe bo on ma półpaśca i Pani doktor go pyta i co ja oczywiscie nie przechodzilam.Nie wiecie jakie moga byc skutki na plod jakby co?
 
O Boze dziewczyny ale jestem przestraszona.Wlasnie zadzwonil moj M i mnie pyta czy przechodzilam Ospe bo on ma półpaśca i Pani doktor go pyta i co ja oczywiscie nie przechodzilam.Nie wiecie jakie moga byc skutki na plod jakby co?
W najgorszym wypadku możesz poronić.
Ja też ospy nie miałam. A mój B miał półpaśćca. Było to jakoś na początku ciąży. Nam lekarka powiedziała, że jeśli nie będę go dotykała, nie będziemy spali razem i w ogóle to nic się nie stanie. Po dwóch tygodniach półpasiec się stracił a dziecko i ja jesteśmy zdrowi :)
 
W najgorszym wypadku możesz poronić.
Ja też ospy nie miałam. A mój B miał półpaśćca. Było to jakoś na początku ciąży. Nam lekarka powiedziała, że jeśli nie będę go dotykała, nie będziemy spali razem i w ogóle to nic się nie stanie. Po dwóch tygodniach półpasiec się stracił a dziecko i ja jesteśmy zdrowi :)

W najgorszym wypadku to wiem co moze sie stac
 
W najgorszym wypadku możesz poronić.
Ja też ospy nie miałam. A mój B miał półpaśćca. Było to jakoś na początku ciąży. Nam lekarka powiedziała, że jeśli nie będę go dotykała, nie będziemy spali razem i w ogóle to nic się nie stanie. Po dwóch tygodniach półpasiec się stracił a dziecko i ja jesteśmy zdrowi :)
anoola o co chodzi z tą wrożba co podałyscie na forum planowane narodziny grudzień ja nie wiem jak mam to rozkmin ić
 
dziewczyny prosze was uzywajcie tlustych kremow(np.nivea lub oliwki w zelu)zeby nie miec roztepow,bo jak uwidzialm dzisiaj moja kolezanke tozdebialam jest w 6 miesiacu i juz ma duze roztepy bo ginek.stwierdzila ze nic jej nieda smarowanie sie kremami a to bzdura ja mam nawet kremy z polski na roztepy ale dopiero bede brala w 8 miesiacu
 
anoola o co chodzi z tą wrożba co podałyscie na forum planowane narodziny grudzień ja nie wiem jak mam to rozkmin ić
o krew niby..choć ja tam w to nie wierzę..
ja w wieku poczęcia miałam 20 lat a mój B 22..
więc ja 20 - 7+7+6 =20 czyli krew sześcioletnia
mój B 22 - 7+7+7+1=22 czyli krew jednoroczna
ja - 6 > mój -1 czyli ze jesli niby ja mam starsza krew.. bo sześcioletnią to będzie dziewczynką a jesli to mój miałby starszą to chłopczyk :-D
 
o krew niby..choć ja tam w to nie wierzę..
ja w wieku poczęcia miałam 20 lat a mój B 22..
więc ja 20 - 7+7+6 =20 czyli krew sześcioletnia
mój B 22 - 7+7+7+1=22 czyli krew jednoroczna
ja - 6 > mój -1 czyli ze jesli niby ja mam starsza krew.. bo sześcioletnią to będzie dziewczynką a jesli to mój miałby starszą to chłopczyk :-D
czyli ja 28 lat to ile a mój 30 lat to 2
 
reklama
O Boze dziewczyny ale jestem przestraszona.Wlasnie zadzwonil moj M i mnie pyta czy przechodzilam Ospe bo on ma półpaśca i Pani doktor go pyta i co ja oczywiscie nie przechodzilam.Nie wiecie jakie moga byc skutki na plod jakby co?

Ja znalazłam coś takiego:
Infekcja wirusem ospy w czasie ciąży – zagrożenia dla matki i płodu, Openmedica Zdrowie
wejdź i poczytaj i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

A co do rybki - to też bym sobie zjadła taką smażoną mmmmm aż czuje jej zapach :-)
 
Do góry