reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

film dostaniesz na plycie a na pendriva wrzuca zdjecia 3d :) poprzednio dal mi tylko zdjecia te z usg na papierze :) a teraz maja byc te 3d w wersji cyfrowej

Kurde ale wydrukować by też coś mógł:-)
Jezu ale mnie to oko boli:-:)-:)-( 2 apapy nie pomogły, 2 h drzemki też nie! Niech już to ciśnienie podskoczy:wściekła/y:
 
reklama
Coś ciszej się ostatnio zrobiło? Mniej piszecie, krócej się nadrabia... ;-)
U nas skwar straszny, prawie nie ma wiatru i pełne słońce. Jak pomyślę, że zaraz muszę jechać na zakupy to aż mi słabo :-( No, ale lodówka się sama nie napełni ;-)

Piszecie o tym teście na glukozę. Można iść bez skierowania? Tak po prostu wejść do labu i poprosić o test? Chętnie bym sobie zrobiła w sierpniu jak przyjadę, bo tutaj to raczej nic takiego nie robią. A nadal brak mi gina na szybko więc i skierowania nie mam :-( Mam nadzieję, że pediatra może to odczytać i zinterpretować wyniki ;-)

No i uciekam na zakupy ;-)
 
Coś ciszej się ostatnio zrobiło? Mniej piszecie, krócej się nadrabia... ;-)
U nas skwar straszny, prawie nie ma wiatru i pełne słońce. Jak pomyślę, że zaraz muszę jechać na zakupy to aż mi słabo :-( No, ale lodówka się sama nie napełni ;-)

Piszecie o tym teście na glukozę. Można iść bez skierowania? Tak po prostu wejść do labu i poprosić o test? Chętnie bym sobie zrobiła w sierpniu jak przyjadę, bo tutaj to raczej nic takiego nie robią. A nadal brak mi gina na szybko więc i skierowania nie mam :-( Mam nadzieję, że pediatra może to odczytać i zinterpretować wyniki ;-)

No i uciekam na zakupy ;-)

akozka w kazdym labo mozna bez skierowania zrobic wszystkie badania tylko tzreba za nie zaplacic ... kopciuszka pisala ze to jakas smieszna kwota jest :) 5 zl czy jakos tak ... ja robie wszystkie badania bez skierowania :)
 
reklama
Do góry