reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam się i ja ... prosto z pracy :) Dzisiaj piękna pogoda się robi. Natalka powodzenia !!!
Jak u Was jest z ruchami dzidzi? Bo ja czuję jakieś kopniaki, bulgotanie ale to wszystko pod skrórą jak tylko mąż przykłada rękę to nici z tego, nic nie czuje ... a to już 20 t. :/ ... lecę pracować paaaa

Córa od 11 dni kopie:-)
 
witam wszystkich i życze solenizantką dużo zdrówka i wszystkiego czego sobie tylko zapragną.:-)

Natalka trzymam kciuki za egz. i musze ci powiedzieć że te buciki to są bazdzo śliczne:-D

a teraz ja w czoraj jak wiecie byłam na usg i niby wszystko wporządku moje badania są dobrę poza ciśnieniem 140/90 , ale to nic z dzidzią też niby ok ale gini zauważył że na jednej z komor muzgu jest jakaś plamka i w przyszłym tyg. ide na usg genetyczne boże nie wiem czego mam sie spodziewać. ginio oczywiście mówi że nie ma sie czego bać bo to jest małe ale że musimy to skontrolować.:-:)no:
Będzie dobrze:tak:
 
Mi mama dała na to znamię antybiotyk taki w maści. Ona zna się na lekach, więc mam nadzieję, że mi to pomoże.

Ja ryb nie lubię, nikt mnie na szczęście nie zmusza do ich jedzenia, ale od czasu do czasu robię na obiad bo wiem, że czasem to wypadałoby zjeść rybkę.
 
Czesc Dziewczyny,
Ja od wczoraj szukam dowodu chyba go zgubilam ja nie wiem co jest ze taka rozkojarzona jestem.jak mozna lezac w domu zgubic dowod.

Reve ja tez mam snicersa:)
 
reklama
Ja na razie na nic nie mam smaka:) Choć Cola mi się kończy a jak jej nie mam to wtedy to bym się jej napiła, ale jakoś przeboleję, mam sok;)
 
Do góry