reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

To tylko taka luźna propozycja, widziałam, że np. wrześniówki wymieniają się takimi info, zresztą same też o tym piszemy. Myslałam po prostu o zebraniu tych wymiarów w jednym miejscu. A pisałam głównie o usg połówkowym, bo takie usg będziemy miały wszystkie.
 
reklama
witam z rana.. ;)
zazdroszczę wszystkim tym które czują już kopniaczki. ;(
też bym już chciała.. a tu cisza..
poza wielkim bulgotem..kij wie czy jelit czy dzidzi ;p
 
Moka23 nie przejmuj się, często zdażaja się, że w tym okresie rozwoju płodu pojawiają się różnego rodzaju plamki lub dziurki w serduszku. Później one znikaja. pamiętaj, że gdyby byłoby to niebezpieczne lekarz zleciłby dodatkowe szczegółowe badania. Nie oznacza to żadnej wady serduszka.


Co do wymiarów dzidzi, tabelek itd ja sama nic nie analizuję. Lekarz mnie tego oduczył:tak: Po to oni są i wiedzą kiedy jest coś nie tak, a normy- cóż każdy jest inny, ma inne geny i każda ciąża jest inna. A ja siebei znam i wiem, ze jak zaczna analizować to później będę się zastanawiać czy na pewno wszystko w porządku.

pamietam jak urodziłam Antosia, ze mna leżała dziewczyna, która urodziła córeczke 2200g:szok: ciąża w 41 tyg i takie małe dziecko. Okazało się, że wszystko jest w porządku:tak: później ją spotkałam i ejj córcia niczym nie odstępuje mojemu Antosiowi, a dodam, że Antek to kawał chłopa:tak::-)
 
witam z rana.. ;)
zazdroszczę wszystkim tym które czują już kopniaczki. ;(
też bym już chciała.. a tu cisza..
poza wielkim bulgotem..kij wie czy jelit czy dzidzi ;p

Ja niestety też jeszcze nie cuje ruchów mojego maleństwa a zaczął mi się już 18 tydzień i nie moge się doczekać:-(
 
Dziewczyny ponieważ jestem tu nowa mam pytanie, jak się wstawia suwaczki? utworzyłam już suwaczek ale nie wiem jak go tu wstawić:zawstydzona/y:
 
Nie miałam siły nic wczoraj napisać bo tak potwornie się czułam:-:)-:)-(
Normalnie poszłam spać o 21 razem z Haneczką!:-D:-D
Jak jeszcze od kogoś usłyszę że ciąża to stan błogosławiony to mnie szlag trafi!!!! To stwierdzenie wymyślił jakiś bardzo MĄDRY facet, któremu nigdy ciąża nie groziła:-D:-D
Powiem wam że wtej ciąży czuję się znacznie gorzej niż w pierwszej! Najpierw męczyły mnie mdłości i STRASZNE wzdęcia a teraz już zaczęła się zgaga!!! Nie ważne co zjem i ile , co wypiję leżę czy stoję to wieczorami cały czas pali!!! Jak pomyślę że aż do końca to będę miała to chce mi się ryczeć!!!
W dodatku nocami mi stopy puchną i zaczęłam spać tak żeby je mieć trochę wyżej! Bardzo wygodny sposób spania cholercia:no::no::no:
Co do waszych płaczliwych nastrojów to ja mam na odwrót bo po wszystkich wrzeszczę!!! Normalnie jestem czasami tak wściekła nie wiem na co lub na kogo że szok!!! Wszyscy chodzą przy mnie na paluszkach choć to i tak nic nie daję!!

Ble ble jestem okropna:-D:-D:-D
Ale w czwartek idę na usg połówkowe to wam napiszę jak tam moja dzidzia i czy nie odpadły mu czasem kuleczki:-D bo strasznie się tego boję że nagle okaze się dziewczynką:-D:-D:-D
 
Bardzo dziękuje za rade :-) A co do Twojrgo humoru to ja mam podobnie a do tego płacze z byle powodu. I wychodzi na to ze albo płacze albo krzycze :-) No ale cóż kobiecie w ciąży trzeba wszystko wybaczyć :-);-)
 
dzien dobry!
zasiadlam do sniadania, dzisiaj polecam sucharki z maslem i kakao.
spac nie moglam. a do tego moja Rozalcia od 3 do 4 urzadzala sobie pogawedke z mamusia, teraz smacznie spi a ja od 5 czytam gazety.
nie bedzie mnie kilka dni na forum, nie bede miala netu, a poza tym przyjezdza moja siostra blizniaczka z mezem, wiec pojade do rodzicow. uteskniona jestem, dawno sie nie widzialysmy, oni mieszkaja w Helsinkach wiec kawalek mamy do siebie.
coprawda bylysmy z Rozala u nich w kwietniu, ale to i tak dawno. starszej siostry tez nie mam na miejscu, bo ta z kolei jest w Londynie.zawsze bylysmy ze soba bardzo zwiazane i te odleglosci to przeszkadzaja nam jedynie fizycznie. mam nadzieje ze moje dzieci tez beda potrafily tak sie zgrac.

milego dnia!
 
reklama
Witajcie kobietki, u mnie dziś od rana słońce i umiarkowanie ciepło więc mogę wyruszyć na spacer.

tunia przynajmniej masz z kim porozmawiać bo mój M smacznie śpi o tej godzinie, bo chodzi późno spać nocny marek z niego natomiast ja godzina 21 i wpadam w ramiona Morfeusza..

Wczoraj miałam pierwszy skurcz w łydce do tej pory jakoś mi nie dokuczały, zaczęłąm więc brać aspargin...

Co do kopniaczków moja dzidzia urządza sobie od 6 bal w moim brzuchu aż się obudziłam bo nie wiedziałam co się dzieje, teraz się trochę uspokoiła i tylko co jakiś czas puka do mnie... zauważyłam że jak mam pęcherz pełny to puka intensywnie jakby chciała żeby go opróżnić bo jej przeszkadza... śmieszne :-D
 
Do góry