reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja z moim Patrykiem i niemowlakiem bede miala i tak istne przedszkole !!! Wiec jedno mi w zupelnosci wystarczy ,no ale jak by byly bliznieta byla by i podwojna radosc :-D
 
Ja nigdy nie marzyłam o bliźniakach;))
Kolejne się potwierdziło bo przyjaciółka dopiero dziś mi napisała, że miała pierwsze ruchy po prawej stronie i ma syna:) Ja być może też będę miała syna bo skoro do słodyczy teraz nie ciągnie w ogóle no i ta moja już sławna ''prawa strona'':))
 
Ja nigdy nie marzyłam o bliźniakach;))
Kolejne się potwierdziło bo przyjaciółka dopiero dziś mi napisała, że miała pierwsze ruchy po prawej stronie i ma syna:) Ja być może też będę miała syna bo skoro do słodyczy teraz nie ciągnie w ogóle no i ta moja już sławna ''prawa strona'':))

NO to ja dalej niewiem na co obstawiac ahahahahahah ! Ze słodyczy to tylko bułki slodkie, paczki ( codziennie) i od czasu do czasu lody. a tak bleeeee wszystko inne ,ale ruchy lewa strona ! Moje bedzie pewnie mnie w jajo robic do konca ciazy tak jak Patryk :szok:
 
Mój Facet skwitował tą wróżbę tak:
''A co ma miejsce ruchów do płci? Eee wkręcanie'' hehe;)) Trochę ma racji bo ja dalej nie wiem jakie to ma znaczenie.
 
Mój Facet skwitował tą wróżbę tak:
''A co ma miejsce ruchów do płci? Eee wkręcanie'' hehe;)) Trochę ma racji bo ja dalej nie wiem jakie to ma znaczenie.
Takie samo znaczenie ze na dziewczynke ma sie smaka na slodkie !!! ahahhaha
Nie wazne jakie ma znaczenie !
Wazne ze wielu laska sie sprawdza ! :tak:
To tylko przesady ,wrozby itp ,ale od wiekow kobieta sie sprawdzaja ,wiec cos w tym musi byc ! Zawsze ziarko prawdy jest zasiane !Czy koniecznie musi sie sprawdzic u nas ? WCALE NIE!Wiec wezmy to z przymrozeniem oka ,to bedzie najrozsadniejsza decyzja.A w tarkcie jak zaczniemy poznawac plec i czuc ruchy dziecka ,bedziemy potwierdzac czy te wrozby sie potwierdzaja !
 
Ostatnia edycja:
A ja też nie czuję ruchów, fakt ze to pierwsza ciąża i przed ciążą nie byłam taka chudzinka jak większość z was. U mnie w rodzinie narazie sami chłopcy (u brata i u siostry) a ja nie wiem co chce. Jak chłopiec pierwszy to bedzie sie potem opiekował młodszą siostra a jak dziewczynka to tez radosc bo jak mowi moja mama "córka to zawsze córka"
 
Taa Grygor Taaa... Bedzie sie opiekowal mlodsza siostra;-). Tak jak moj? Tez milam taki plan . Tylko kto nam zagwarantuje ta mlodsza siostre? hi hi hi

Tak wiec moj syn bedzie sie opiekowal mlodszym bratem :)
Ale wiecie co? Juz sie ciesze z chlopca. Moj syn nauczy go plywac, jezdzic na rowerze, grac w pile. Bede miala mniej latania :cool2:. Lalkami z siostra by sie pewnie nie bawil.
Tak tylko zanim moj synek bedzie sie uczyl jezdzic na rowerze (ok.5lat) starszy bedzie mial 18. To musze uwazac ,zeby mlodszego innych rzeczy nie nauczyl :)
 
reklama
emwu 13 lat to duza roznica ... u mnie w rodzinie to max 8 lat przerwy bylo ale nas byly 4 baby i pomiedzy najstarsza a najmlodsza jest az 18 lat roznicy !!! a o dziwo one teraz najlepiej sie dogaduja :)
 
Do góry