reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A jak ja mam rozumieć to, że w I trym. same słodycze, w II nie ciągnie mnie do nich w ogóle?;-) Ruchy miałam też po prawej str., tak samo ''kulkę'':)
ty cuksy na dziewuche
ruchy z prawej strony na chlopa
hahahhahahha Ja mam dokładnie na odwrot hahahahah
Zadnych slodyczy !!! Jak na chlopa , ruchy z lewej strony jak na dziewuche hahahahah

I wez tu badz madry !:cool::confused:
 
a ja nie czuje zadnych ruchów jeszcze, ale moze jeszcze za wczesnie , bo przeciez mam 2 kluseczki w srodku, fajnie by bylo jak by sie ruszylyu od czasu do czasu, to czuc ze cos tam jest w srodku a tak to :(
Spokojnie jeszcze masz czas ! To twoja pierwsza ciaza .... ja ruchy Patryka tez pozniej poczułam !
 
Tere fere:p Na pewno jedno:-):-) Widziałam na dwóch usg, że jedno:-):-)
hehe, no ja bym nie była taka pewna :tak: na innym forum, na którym się udzielam, jest dziewczyna, która była na USG 4D, i nagle w 32 tyg na wizycie się dowiedziała na zwykłym USG, że ma bliźniaki!!!! więc wszystko możliwe :D

zmieniłam fotkę przy suwaczku, taki miałam rano brzuch w poniedziałek :-D a dziś rano z drugiej strony :-)
 
Asiaczek super brzuszek:))
Ja tam jestem pewna, że nie mam bliźniaków i trzymajmy się tego hehehe:D
Ale w mojej syt. nie ma co wierzyć w przesądy bo mam śmieszną syt., coś na chłopca, coś na girl i zostało na usg czekać;))
 
ty cuksy na dziewuche
ruchy z prawej strony na chlopa
hahahhahahha Ja mam dokładnie na odwrot hahahahah
Zadnych slodyczy !!! Jak na chlopa , ruchy z lewej strony jak na dziewuche hahahahah

I wez tu badz madry !:cool::confused:

Tyle, że ja miałam szał na słodycze tylko w I trym., więc może faktycznie synuś:-)
 
hehe, no ja bym nie była taka pewna :tak: na innym forum, na którym się udzielam, jest dziewczyna, która była na USG 4D, i nagle w 32 tyg na wizycie się dowiedziała na zwykłym USG, że ma bliźniaki!!!! więc wszystko możliwe :D

zmieniłam fotkę przy suwaczku, taki miałam rano brzuch w poniedziałek :-D a dziś rano z drugiej strony :-)
Oooooo ale sie dziewczyna musiała zszokowac !!!!!!!!! U mnie co do pojedynczej ciayz lekarz byl niepewny na paczatku ciazy !!! Moja mama jest z blizniat , i w meza rodzinie rodzenstwo ojca jest tez z blizniat ...!!!!!! NO ale stwierdzil w 12 tyg ze jedno - OBY SIE NIE POMYLIL hahahahaah
 
Oooooo ale sie dziewczyna musiała zszokowac !!!!!!!!! U mnie co do pojedynczej ciayz lekarz byl niepewny na paczatku ciazy !!! Moja mama jest z blizniat , i w meza rodzinie rodzenstwo ojca jest tez z blizniat ...!!!!!! NO ale stwierdzil w 12 tyg ze jedno - OBY SIE NIE POMYLIL hahahahaah

a ja zawsze chcialam blizniaki :) ale u nas w rodzinie wcale blizniat nie bylo :)
 
reklama
Georgina, dziękuję :zawstydzona/y:

Oooooo ale sie dziewczyna musiała zszokowac !!!!!!!!! U mnie co do pojedynczej ciayz lekarz byl niepewny na paczatku ciazy !!! Moja mama jest z blizniat , i w meza rodzinie rodzenstwo ojca jest tez z blizniat ...!!!!!! NO ale stwierdzil w 12 tyg ze jedno - OBY SIE NIE POMYLIL hahahahaah
hihi, ona chyba nawet u niejednego lekarza była :-) ale nie pamiętam już ;-) a na 4D to już w ogóle przypał, że nic nie znaleźli :confused:
 
Do góry