reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No wiec witam nasze zguby po przerwie. Ciesze sie ze cale i zdrowe.

Lilijce gratuluje rocznicy.

Reve gratuluje synka.

Co do slodyczy - od poczatku nic slodkiego mnie nie ciagnie. :) - i chlopiec
co do ruchow - pierwsze ruchy i kulka po prawej stronie :) - i chlopiec

I jak tu nie wierzyc w przesady ? :)

Ja do tej pory czuje ruchy bardzo malo regularnie i nadal tylko na lezaco :(. Moze dlatego ,ze dzidzia jest w pozycji pionowej, pupka i nozkami w dol a glowka do gory. Moze kopie w srodku i ja nie czuje? :(. Chcicalbym juz tak normalnie bez cudowania kilka razy dziennie dostac znak od synka ,ze wszytko z znim ok .
 
reklama
no nie poznałam, ale nawet nie pytałam, bo nie chcę się nastawić, jeszcze wszystko może się zmienić... o dziwo, że mąż nie zapytał :D hihi, bo tak chciał wiedzieć :)
 
Kochane:-)
Wy nawet nie wicie jak mi język do gotowanej kukurydzy ucieka...niech już bedą w marketach!!!!!!
Własnie wróciłam od lekarza. Bardzo,a le to bardzo zadowolona jestem! Byłam tak chyba 30 minut..tak dokładnie mnie zbadał, zrobil szczegołowy wywiad..nawet jakies dziwne ruchy musiałam wykonywać, badał mi przeływ krwi we wszystkich ważnych miejsach, sprawdzał czy nie ma zatorów..długo , długo o wszystko się wypytywał i zastanawiał sie co trzeba wyeliminować..Skierował na obowiązkowe badania EKG (najlepiej jak dojde do ośrodka jak zrobi mi sie włąsnie słabo i wtedy na EKG), poza tym morfologia, mocz, elektolity, glukoza na czczo i potem 2 godziny po śniadaniu, żelazo i hormony tarczycy..WOW!Tyle badań za które w końcu nie muszę płacić! Powiązał bóle głowy i niskie ciśnienie z mała ilością wypijanej wody..krew się zagęszcza, wolniej płynie, mam na początku zwiększyć ilość płynów, potem mamy wykluczyć wady serca, choroby tarczycy, złą morfologię, złą przemianę elektrolitów, anemię..i na końcu dopiero..nerwicę lękową...;-)

NO sporo masz tych badan ,ale nie ma co trzeba sie słuchac lekarza i wsio porobic !!!! Super ze lekarz przejol sie twoimi omdleniami i dokladnie cie zbadal nie ma jak konkretny lekarz ! Porob wszytkie zalecane badania ! Bedzie dobrze!
 
No wiec witam nasze zguby po przerwie. Ciesze sie ze cale i zdrowe.

Lilijce gratuluje rocznicy.

Reve gratuluje synka.

Co do slodyczy - od poczatku nic slodkiego mnie nie ciagnie. :) - i chlopiec
co do ruchow - pierwsze ruchy i kulka po prawej stronie :) - i chlopiec

I jak tu nie wierzyc w przesady ? :)

Ja do tej pory czuje ruchy bardzo malo regularnie i nadal tylko na lezaco :(. Moze dlatego ,ze dzidzia jest w pozycji pionowej, pupka i nozkami w dol a glowka do gory. Moze kopie w srodku i ja nie czuje? :(. Chcicalbym juz tak normalnie bez cudowania kilka razy dziennie dostac znak od synka ,ze wszytko z znim ok .

A jak ja mam rozumieć to, że w I trym. same słodycze, w II nie ciągnie mnie do nich w ogóle?;-) Ruchy miałam też po prawej str., tak samo ''kulkę'':)
 
a ja nie czuje zadnych ruchów jeszcze, ale moze jeszcze za wczesnie , bo przeciez mam 2 kluseczki w srodku, fajnie by bylo jak by sie ruszylyu od czasu do czasu, to czuc ze cos tam jest w srodku a tak to :(
 
Ja na ruchy wyczuwalne mam jeszcze czas choć w 14 tyg i 1 dniu je czułam bardzo wyraźnie:-) Ta ''kulka'' u mnie jest tuż nad wzgórkiem łonowym, jest średniej wielkości:-) Czuję ją idealnie pod palcami, dłonią, ale nie ruszała się, widocznie ruszała się później jak wstałam z łóżka:-)
Na pewno masz jeszcze czas aby czuc ruchy wyrazniej ,pierwsze jak sama piszesz juz poczulas i jestes pewna ich , ja tez tak mialam ze czulam a pozniej przez 2 tyg cisza i echo ! az sie wystraszylam ....ale dzis za to mam szał pał w brzuszku :) Tym bardziej jest to twoja pierwsza ciaza i ruchy moga byc jeszcze pozniej wyczuwalne ...:tak: Relax :-D
 
reklama
Co do slodyczy - od poczatku nic slodkiego mnie nie ciagnie. :) - i chlopiec
co do ruchow - pierwsze ruchy i kulka po prawej stronie :) - i chlopiec

I jak tu nie wierzyc w przesady ? :)

Ja do tej pory czuje ruchy bardzo malo regularnie i nadal tylko na lezaco :(. Moze dlatego ,ze dzidzia jest w pozycji pionowej, pupka i nozkami w dol a glowka do gory. Moze kopie w srodku i ja nie czuje? :(. Chcicalbym juz tak normalnie bez cudowania kilka razy dziennie dostac znak od synka ,ze wszytko z znim ok .

Ha ha no wlansie zawsze cos w tym jest ,moze nie cala prawda ale jakos ziorko prawdy w tym musi byc ! Tylko ze nie zawsze sie to sprawdza w zyciu ;-)
U mnie w rodzinie niby sie posprawdzało ....ze mna to ja niewiem jak bedzie ahhahaha
 
Do góry