reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Reve pomyłki zdażają sie zazwyczaj co do płci- dziewczynki.
Mi lekarz usg na 4D robi ale nie chce mówić dopuki naprawde dokładnie nie bedzie widać. Kochana spokojnie czekaj na nastepne usg i potwierdzenie, 2 razy sie nie pomyli;-)
 
reklama
Co do męczenia się, tragedia!! lekka górka i już zdycham, nie wspominając o schodach.. dobrze, że do mojego mieszkanka nie mam ani jednego schodka... ale jak idę do znajomych do bloku albo na piętro do domu, np do rodziców, to tragedia!!!
Lilijka, czy Ty też masz dziś wizytę? :-) ja mam na 15:tak: i już odliczam minuty:-p
 
Nie jesteś sama, ja żeby zejść z łóżka kulam się z pleców na bok i z boku jakoś wstaję, bo mnie łamie w dupie tak, ze wyć się chce!
czyli, że Cię kość ogonowa boli? jeśli tak, to witaj w klubie, mnie też strasznie boli, ciężko się siedzi :baffled: a ja już myślałam, że to od mojego lenistwa, że tyle siedzę na dupie :p
 
Ja mam dzisiaj wizytę u lekarza rodzinnego, mam mieć EKG, elektrolity..i kto wie co jeszcze..przez te stany omdleniowe..Jutro wizyta u innego gina-miejscowego,żeby zobaczyć czy wszystko ok..i czy nie ma anemii..A normalna wizyta u mojej ginki 10 lipca dopiero..
 
czyli, że Cię kość ogonowa boli? jeśli tak, to witaj w klubie, mnie też strasznie boli, ciężko się siedzi :baffled: a ja już myślałam, że to od mojego lenistwa, że tyle siedzę na dupie :p
Tak kość dupowa ;-)
I nie ma szans bym wstała jak leże na wznak, musze się na bok przekręcić, bo innaczej czuję, jakby mi się dupsko łamało! :angry: Chocki klocki zaczynają się na fotelu u gina hehehehehe musi mnie podnosić :sorry2:
 
Tak kość dupowa ;-)
I nie ma szans bym wstała jak leże na wznak, musze się na bok przekręcić, bo innaczej czuję, jakby mi się dupsko łamało! :angry: Chocki klocki zaczynają się na fotelu u gina hehehehehe musi mnie podnosić :sorry2:
oho, to nieźle... u mnie nie aż tak, jak za długo siedzę, albo leżę z wysoko podniesionymi plecami i głową to mnie boli :baffled: właśnie teraz... już nie wiem jak mam siedzieć z tym laptopem... bleeeeeeeeee
 
Witam i pozdrawiam z goracej Anglii:-D niektore ciezaroweczki po dluzszej nieobecnosci.Ciesze sie, ze wrocilyscie i ze wszystko na dobrej drodze. :tak:
Ooo widze rozpetalam narzekanie na bole plecow... u mnie az tak zle nie jest. Boli, ale staram sie ruszac ile tylko mam zapalu i czasu. Mowie sobie, ze przeciez musze miec potem sily na dalsza ciaze, porod i zajmowanie sie maluszkiem. Staram sie tez trzymac prawidlowa pozycje przed kompem w pracy czy podczas chodzenia, bo przeciez stad te bole plecow czy kosci ogonowej sie biora miedzy innymi. Najtrudniej zrezygnowac mi z siedzenia z noga na nodze... ale od tego robia sie paskudne zylaki, boli kregoslup wiec jakos to sobie tlumacze wszystko, jak malemu dziecku i strofuje co chwilke. :tak: W weekend wybiore sie na basen, mecze meza zeby mnie masowal codziennie, powolutku robie cwiczonka dla ciezarnych.No przeciez tak nie moze byc zebym czula sie jak stara baba w ciazy dodatkowo biegajaca co chwile do toalety.Mam nadzieje, ze za jakis czas ten bol przejdzie. Chce sie cieszyc ta ciaza!! Energia mnie rozpiera!!
 
reklama
Energia to rozpiera dziś moje dziecię :D pierwszy raz poczułam ruchy i to tak szleje, że szok... nie wiem, czy po wczorajszym koncercie dzidzi został taki zapał do zabaw, czy się stresuje przed dzisiejszym USG;-) ale uczucie super:) wygina się, brzuch aż mi się krzywi, bo leżę na plecach :D
 
Do góry