reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Lilijka dobrze ze sie dodzwoniłas do ginki ,ja juz zaczełąm w necie szukac co to by moglo byc ,ale wiadomo my se mozemy gdybac jak pojecia nie mamy.Porob wszystkie badania i daj znac po wizycie co ginka powiedziała. Co do płci ...hym moze sie uda jak sie dzidzia ładnie odsłoni ;) .....
 
reklama
Dzwoniłam do ginki: .mam zrobić EKG, elektrolity i hormony tarczycy, co do cukru..to u mnie może to oznaczać raczej za niski cukier...i jak zjem coś to mija to uczucie. Jutro do lekarza, a w czwartek na badania i do gina..zobaczymy..może płeć będzie widać?
Lilijka leć do tego lekarza, bo już się martwić troszkę zaczynam :-(
Acha noś przy sobie jakiegoś batonika, może to coś da.
 
Cześć Dziewczyny;) ;-)
dawno nie pisałam ale śledzę na bieżąco ( a przynajmniej się staram) natomiast nie za bardzo mam czas żeby napisać cokolwiek...
Gratuluje dziewczynom , które już znają płeć;) Ehhh...zazdroszczę.... Ja tez bym już chciała znać..., ale mam czuja na 2 synusia...Choć marzę o córeczce...ale- grunt żeby synus był zdrowy i żaby cała ciąża do końca przebiegała bez większych komplikacji...
Ja od tego tygodnia ( jestem w 15 tc) zaczynam odstawiać Duphaston ( i dobrze, bo gdybym dalej musiała go łykać to bankrut murowany :szok:) narazie mam zmniejszoną dawkę do 1 x 1 i powoli mam juz go odstawiać...Nie mniej jednak boję się żeby wszystko było dobrze...A dzisiejszej nocy to się najadłam strachu
...obudził mnie silny ból brzucha, myślałam, ze chce mi się siku więc chciałam wstać...ale nie mogłam ! Podczas prostowania nogi ból brzucha był tak okropny, że nie wiedziałam co się dzieje:szok:!!! Męża nie ma do piatku w domu- jestem sama z synkiem . Jednak jakoś sie zwlekłam z tego łóżka aby dojśc do kuchni po No-Spę forte ( od dzisiaj No-Spa będzie leżała w sypialnu- przy łóżku) ..myślałam, ze nie dojdę, bo z tego bólu( jak sądzę) zrobiło mi się słabo.... Jezu! Ledwo doczłapałam się do kuchni- otworzyłam okno...i tak siedziałam ze spuszczoną głową... Wzięłam tę No-Spę , zrobiło mi się lepiej, później ból przeszedł ale dzisiaj cały czas czuja takie pobolewanie w dole brzucha ...próbuje się dodzwonic do mojej gin, ale nie mogę...Będę próbowała dalej...Powiem szczerze...to było straszne...Nie mam pojęcia co to moglo być...
Daj znac co ci ginka powiedziałą ,bo taka przygoda w nocy ....to nie zaciekawa byla.Strasznie to wygladało jak to opisujesz.Mam nadzieje ze juz ci lepiej!
 
Tak, narazie mi lepiej...
Niestety nie mogę się dodzwonić do gink i;( :-(
Chyba pojadę do szpitala na IP powiem co i jak może tam się ktoś mną zajmie...Kurcze, może panikuję, ale boję się nocy...jestem sama, męża nie ma...Jak chwyci mnie coś takiego jeszcze raz to nie będzie za ciekawie...

Jak tylko coś załatwię to dam znać ;)
 
Ja po 1.5 dnia okropnego bólu głowy zasięgłam po Paracetamol. Wiem, że można w takich wypadkach, ale i tak się nastrachałam swoje:p
Lilijko dobrze, że idziesz do lekarza.
 
Joasiu wielki buziak!!!
Dziękuję Kochane za troskę:-):-)Jesteście wspaniałe!
:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Jutro z rańca idę do lekarza, zobaczymy co powie...mnie głowa dodatkowo też dzisiaj boli..to już prawie norma..ciekawe czemu..może za mało piję i toksyny się kumulują?Kiedyś jak się oczyszczałam naturalnie i za mało wypiłam (wody:-) to też bolała mnie głowa..wystarczyło więcej pić i po bólu...
Sun biedaku...straszne to, co napisałaś..może to reakcja na zmniejszenie Duphastonu? Oby wszystko było dobrze...Wiesz..jedź koniecznie do szpitala jak możesz-od razu zobaczą co i jak-nie ma co zwlekać..
 
Ostatnia edycja:
Mi ból szybko minął:D
Lilijko mam pytanie odnośnie Twojego Suwaka. Bo chciałam kiedyś zrobić sobie z babyboom, ale o cały tydzień ciąży mi opóźniał:/ Nawet jak dałam dobrą datę porodu to mi wychodziło tydzień mniej niż miałam. Ty masz wszystko OK? Tak jak być powinno?
 
Georgino ja zrobiłam taki myk, że wpisywałam taką datę miesiączki żeby wyszedł mi dokładnie dany tydzień i dzień, w którym rzeczywiście jestem -inaczej nie da rady niestety nie wiem czemu?Jakbym wpisała prawdziwą datę miesiączki to bym już miała prawie 17-18-sty tydzień a to nieprawda, bo owulacje miałam dopiero koło 24 dnia cyklu..Kombinowałam tak żeby wyszło dokładnie na przeliczniku np 15 tydzien i 6 dni (jak pokazuje usg)
 
Witam, widzę że rozmawiacie tutaj sporo o płci dzidzi więc pomyślałam że się dołączę, tym bardziej że też mam termin na grudzień. U mnie na usg w 12 tygodniu i 5 dni gin stwierdził że raczej chłopiec będzie bo jest coś między nóżkami ale podobno w tym okresie to i dziewczynki mają ogonki:-)miedzy nóżkami, co o tym myślicie, słyszałyście coś na ten temat?a Wam na co to wygląda na chłopczyka ostatecznie czy jest też jakaś szansa na dziewczynkę Waszym zdaniem ?wklejam fotkę z 12 tyg i 5 dni i czekam na Wasze opinie w takim razie:tak:
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Anissa - Kochana tak wcześnie to może być jeszcze ten ogonek zanikający..najlepiej jak zrobisz sobie takie 3D/4D po 20-stym tygodniu:-)Wtedy jak to tez będzie..to będzie oznaczać jedno: chłopczyka:-) A jak Wy grudnióweczki uważacie?Widziałam na zdjęciach jak wygląda malutka dzidzia taka kilkutygodniowa...ma ogonek jak mały krokodylek:-)
 
Do góry