reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Też marzę po cichu o córce, ale jak będzie chłopak to prócz zaskoczenia (bo i czuja mam na girl) będzie wielka radość:)

U mnie bólu głowy dzień II!:(( Pół nocy nie spałam przez ten ból.

Lilijko przyjaciółka miała objawy jak Ty z tymi omdleniami i ma anemię:(
 
reklama
Mea_osi, o ile dobrze pamiętam to u Grudnióweczki również dziewuszka.
Georgina, rozumiem o co chodzi z tym bólem glowy. Niby można wziąć paracetamol... ale póki wytrzymuję to próbuję nie brać.
 
Ostatnia edycja:
Tak, są 2 dziewczynki i 2 chłopaków (co do chłopaków to pewna nie jestem czy dwóch czy jeden):p
W nocy myślałam o Paracetamolu, ale okłady dziś rano zrobiłam, może przejdzie. Wczoraj jeszcze pocierałam amolem czoło.
Fajnie by było listę zrobić jak kiedyś się planowało z datami porodów i np. płcią dzidzia:)
 
Witajcie!
Lilijka ja też miałam podobną sytuację z omdleniami ale nie traciłam zupełnie przytomności, zdarzyło mi się jak do tej pory 3 razy, w sklepie, kościele i w domu. Tyle że jestem niskociśnieniowcem i przed ciążą czasami też tak było tyle że z mniejszą intensywnością. Myślę aby zrobić morfologię ponownie pierwsza wyszła wzorcowo ale to był początek ciąży. Moja koleżanka przez prawie cały II trymestr miała omdlenia ale anemii nie miała i ciśnienie w normie.
Georgina z tymi bólami głowy też jest gehenna, mnie boli zwłaszcza przy zmianie pogody i zauważyłam że nie mogę rano zbyt długo spać. Jak na razie nie stosowałam żadnych leków.
emwu76 fajnie że znasz już płeć dzidzi, ja nie mogę się doczekać, mam delikatne przeczucia na chłopaka, gin mówiła mi żeby z tym 3D poczekać i zrobić po 20 tygodniu i przy okazji zrobić badania genetyczne.
 
Tak, są 2 dziewczynki i 2 chłopaków (co do chłopaków to pewna nie jestem czy dwóch czy jeden):p
W nocy myślałam o Paracetamolu, ale okłady dziś rano zrobiłam, może przejdzie. Wczoraj jeszcze pocierałam amolem czoło.
Fajnie by było listę zrobić jak kiedyś się planowało z datami porodów i np. płcią dzidzia:)

ja o jednym chlopaczku pisalam z poza forum :) moja przyjaciolka jest tak samo w ciazy jak ja i wczoraj sie dowiedziala o chlopaku :) - tez z terminem na sylwestra !!!
 
Tak, 3D najlepiej po 20 tyg bo wtedy najlepiej wszystko widać:)
Marzka ja właśnie długo nie śpię bo o dziwo ostatnio cierpię na bezsenność a sądziłam, że mnie to nie będzie dotyczyć bo cały I trymestr zasypiałam jak za pstryknięciem palca;)
 
Ten wątek z terminami i zaznaczeniem płci (lub niespodzianki) to świetny pomysł :-)
Mea_osi u twojej koleżanki już było widać? Na usg 3d tak?
Ale super sprawa :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć przyszłe mamusie, dopeiro dzisiaj dołączyłam do forum. Ja mam termin między 15 a 20 grudnia :) jeszcze nie wiem co będzie, po cichu licze na chłopca.
Powoli ustepują mi objawy z pierwszego trymestru tzn wymioty nudności zmęczenie, ale zaczynają się inne np. bóle głowy. z witamin brałam na samym początku biofer, później chela-ferr a teraz zaczęłam centrum materna.
Hmm może poczytam sobie trochę i wtedy się przyłączę do waszych rozmów :)
 
Do góry