reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej Kobitki,

Jakieś tu pustki dzisiaj.

Chciałam jeszcze na chwilke wspomnieć o tokso. Odebrałam wyniki i ja nigdy tokso nie przechodziłam. Lekarka powiedziała że trzeba będzie poprostu powtarzać badanie w każdym trymestrze. Na pewno nie ma co panikować tylko kontrolować co i jak.

A tak wogóle to pytanko do Was: czy bolą Was piersi. Mnie bolały ale od 2 dni przestały i nie wiem czy wszystko jest ok czy to nie dobrze. Jak to jest u Was?
 
reklama
Ja za chwilke zaczynam 11 tydzien i tez tak mniej wiecej od tygodnia piersi przestaly bolec. Tzn bola jesli przycisne ale juz nie sa tak obrzmiale i wrazliwe. Rozmiar jest nadal ten sam czyli wiekszy :). Czytalam ,ze to normale ze w drugim trymestrze piersi przestaja byc tkliwe . Jedynie powiekszaja sie.
Chyba nie mamy sie o co martwic. Powoli beda nam tez mijaly sennosc i zmeczenie.

Faktycznie cichutko tu dzis.
 
Nie wiem jak u Was ale mnie nie bola piersi cały czas.Oczywiscie gdy tylko zauważę, że nie bola odrazu wpadam w panikę i myśle, że coś nie tak. Chyba tak musi być, że czasem bolą czasem nie.Mnie dziś nie bolą i mam nadzieję ze to normalne.Strasznie jestem przewrażliwiona, ale chyba nie ma się co dziwić bo w zeszłym roku straciłam moje dwie fasolki.Mdłosci natomiast mam dziś ogromne, więc mnie to cieszy.Im więcej objawów tym lepiej.
 
Bolą to mało powiedziane, nie ma mowy bym nawet próbowała włożyć je do biustonosza :))

Ale to zmienne jest, wczoraj ich nie czułam i było mi z tym lepiej :p

Na Waszym miejscu bym się cieszyła, że nie bolą :))
 
Ależ mnie tu dawno nie było:)
Mnie piersi bolą od momentu jak termin spodziewanej @ mi się zbliżał, której nie dostałam i bolą do dziś:) Najbardziej jak leżę na brzuszku. Jutro kończymy 9 tydzień:))
 
Witam z rana:tak:
Plamienia ustały, jest oki. co do bolących piersi to u mnie różnie bywa, raz bolą bardziej, a raz mniej.
 
Witam Was wszystkie.
Umnie równiez ustały plamienia, ale pojawił sie kolejny powod do zmartwienia - okropne przeziębienie. Gardło strasznie mnie boli, siedze i szperam w necie jakichs domowych sposobow na pozbycie sie.Poki co pluczę gardło woda z solą. POza tym leci szybko dzien za dniem, ani sie obejrzymy a juz grudzien bedzie:-).
MIłego dnia dziewczynki.
 
reklama
Do góry