reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Czesc laski !
Kurde pogode mam przepiekna !!! szaro ,mokro i dlatego jestem senna!
Oczywiscie sniadanko weszlo bardzo dobrze :) ,no wprost musiałam zrywac sie z wyrka bo ssało z glodu w brzuszku! ( ale cos w nocy nie wstawałam na banana hi hi )
Co do tych zapachow to draznia mnie ale nie sa tak silne ze koncza sie wc - u mnie delikatnie! Wogole cos nie mam zadnych objawow ,poza bolem piersi ,wzdeciami no i cera mi sie pogorszyla ! NO i brak w tej chwili spodni gdyz wszystkie sa jakby przymale w pasie ;) .27 mam wizyte ,cholera jak to sie dluzy!!!!!!!

Mam pytanie dziewczyny czy ktoras z was bedzie robic usg 4d?? Ja obowiazkowo ! Tylko troszke pozniej :)
 
reklama
Agnieszko trzymamy kciuki za Twoje maleństwo i Ty sie nie poddawaj.

Joanna ja nie myślałam o takim usg:tak: ale przyznam ze pomysł kuszący:tak:

Martuśka dobre były truskawki?? ja ostatnio miałam ochote ale jak kupiłam te wielkie wodniste i bez smaku od razu mi sie odechciało. Takich prawdziwych to bym sie najadła.... no już niedługo:tak:

Emwu aż dziwne ez takie małe dawki kwasu foliowego wpływ mają, no ale wszystko możliwe;-)

U mnie też pogoda byle jaka, ja jakkaś niewyspana jestem, a śpię dużo... tylko ze w nocy wedrówki do toalety robię:-( ale ja tak zawsze z siusianiem miałam:-(

Miłego dnia i zero mdłości zyczę!!!
 
Witam grudniowe mamy!
Mam na imię Iwona, jestem w 9 tygodniu, to moja trzecia ciążą. ( ostatnią poroniłam), dlatego teraz cackam się ze sobą strasznie. Termin mam na 17 grudnia.
 
nie moge za Wami nadarzyc i sie polapać dziewuszki, troszke za pozno sie do was zapisalam.Nadrobie wszystko, bo leze calymi dniami.Musze sie czyms zajac, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.Tylko sie martwie i stresuje ze cos bedzie nie tak.Jeszcze tylko pare dni i sie dowiem co z moja dzidzia.Poki co serduszko juz bije z czego jestem bardzo happy.Czy wiecie moze czy mozna pic melise w ciazy?Moze to by mi pomoglo sie troszke uspokoić.Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Bazylek! ja jestem zupełnie nowa:) ja piję melisę, myślę , że nie może zaszkodzić bo to tylko ziółka.
 
Do góry