reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

jolka 111 ja się na wynikach nie znam......:no::no::no:
Zresztą ja mam końskie zdrowie.....:laugh2::laugh2::laugh2: Taka baba nie do zdarcia....:-D
Widziałaś kropka....:-) super! Ja jutro zobaczę- a jak gin nie będzie chciał zrobić usg- to będę go zadręczać hahaha.....:-D

Mężatka witaj......:-D

Ale mam ochotę na kopytka!!!!:-D:-D:-D więc jutro sama zrobię, tylko najgorsza ta robota....:eek::eek::eek: Ale jaka przyjemność jedzenia....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Przepraszam że tak rzadko piszę ale dopadło mnie mega zmęczenie i duuuuużo pracy. Na szczęście od jutra wolne i dopiero we wtorek do pracki.

Witam wszystkie nowe Grudnióweczki. :-)
 
Czesc mamusie!
Jestem u Was nowa i strasznie milo sie czyta wszystkie posty,to wspaniale jak jestesmy dzieki "fasoleczkom" szczesliwe.
Wszystkim dziewczynkom gratuluje i przesylam duzo sloneczka,oby najblizsze 9 miesiecy byly cudownie lekkie i bardzo radosne!
Moja upragniona fasoleczka ma prawdopodobnie kolo 4 tygodni,7 maja pierwsze usg,a wiec cos wiecej bedzie wiadomo:-)
Pytanko,czy bierzecie cos poza folikiem?
 
Lola - witaj Kochana, ja brałam folik już od grudnia a od soboty przestawiłam się na Elevit - tam też jest kwas foliowy i inne witaminki. Jest jeszcze Falvit - czy jakoś tak. Ogólnie jak się spytasz w aptece o zestaw witamin dla kobiet w ciąży to coś Ci doradzą.

Ja mam tylko taki problem że zrobiła mi się strasznie sucha skóra i nie wiem która to witamina za to odpowiada. Będę musiała gdzieś poszperać i zacząć dodatkowo łykać.
 
Ostatnia edycja:
Ja biorę witaminki od wczoraj falvit ;-)

Kurcza u mnie lodówka ciągle na chodzie.......:laugh2::laugh2::laugh2:

To pewnie przeciągi w niej już masz :-D:-D:-D

Dziewczyny tak się właśnie zastanawiam czy nie założyć osobnego wątku - Grudniówki Kulinaria - czy jakoś tak. Ogólnie chodzi mi o to żebyśmy stworzyły sobie małą książkę kucharską - z jakimiś fajnymi przepisami (sałatki, dania główne, ciacteczka itp. co dusza zapragnie :-)). No chyba że jak któraś będzie coś miała to wrzuci tutaj. Sama nie wiem - może to głupi pomysł ???
 
reklama
Do góry