reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No ja tego nawet nie chciałam pisać ale mogłaby już Asia dać znać!!!! Bo miała wczoraj po powrocie napisać!!!!
U nas też leje ale bardzo się z tego cieszę bo wczoraj jak szłam spać to miałam w sypialni 31 C!!!!!!!!! Okno na maxa otwarte a nie było czym oddychać!
Ja nawet nie próbuję piec ptysiów bo jeszcze w życiu żadne ciasto mi się nie udało:wściekła/y: Czasem teraz upiekę że śliwkami i z zakalcem:-) Ale M zje wszystko:-)
Dużo bardziej wolę gotować!
 
reklama
Odpisała.. :D
z dzidzią wszystko ok... dokładnie zbadana sprawdzona...
znam płeć :D
Asica sie menda zaszyła na zakupach i jak wróci zda Wam dokładną relacje..
a dla ciekawskich...
będzie chłopczyk - FILIPEK.. ;)
 
Cześć u mnie leje jak z cebra od rana, co łączy się bezpośrednio z moim bólem głowy i sennością. Wczoraj zakupiłam kilka rzeczy dla malucha, muszę je wyprać w płatkach mydlanych i schować niech czekają na swój czas. Zaczynam się wciągać w te zakupy, żebym tylko nie stała się zakupocholiczką sklepów dziecięcych. czy któraś z was miała w ostatniej morfologii liczbę erytrocytów poniżej min? Ja mam 3,35mlm przy normie chyba 3,5. Co to oznacza? Hemoglobina jest w normie.:confused:
z erytrocytami jest ok, nie szkodzzi ze sa ponizej normy, bo w ciazy zwieksza sie objetosc krwi
W normie nie przejmuj się..ale ja miałam HGB 12.4 g/dL w normach od 12.00 - 18.00
normy dla kobiet w ciazy sa inne na HGB nizsze
Dobrze ze z Asica ok bo ja tez juz sie zaczynalam martwic, czekamy teraz na jej relacje ;)
 
reklama
Witam po południu:-)
Natalka, ale smaka mi narobiłaś złośnico, znowu mam ochote na cos słodkiego.
Co do tematu ślubu to my za tydzień mamy 1 rocznicę, jak to szybciutko mineło. Wesele mielismy malutkie bo na 50 osób- rodzice, chrzesni a reszta to nasi znajomi. I powiem Wam ze bylo super, nie zaluję że nie zaprosiłam więcej rodziny. Ale suknia z dłuugim trenem, welon i cała ta oprawka były bo zawsze chcialam mieć taki slub jak z bajki. Ech.... rozmarzyłam się.
A, no i ja też nie wiem jakiej płci jest mój szkrab. Będzie niespodziewajka, hihi
 
Do góry