reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

maggie_f ojj u mnie też się namęczyliśmy, żeby pooglądać dzidzie. Ale też się udało (dodaje zdjęcie z usg 4D)
Mój synek waży już 777g (teraz pewnie troszkę więcej)
 
reklama
maggie_f ojj u mnie też się namęczyliśmy, żeby pooglądać dzidzie. Ale też się udało (dodaje zdjęcie z usg 4D)
Mój synek waży już 777g (teraz pewnie troszkę więcej)

Coś uparte te nasze chłopaczki grudniowe :-)

no to same dobre wiadomosi :D oby tak dalej :D
Prawda :tak::tak::tak:



Co do szkoły rodzenia - u mnie w szpitalu jest za free a do tego po ukończeniu dostaje się kartę i z nią jeżeli chce się jakieś usługi ponadstandardowe to są taniej. Jestem na tak.


A z psami to słyszałam że najlepiej to trzeba jeszcze jak się jest w szpitalu wziąć np. pieluszkę tetrową z którą dzidzia miała kontakt i dać pieskom do powąchania zanim maluszek będzie w domu żeby się oswoiły z nowym zapachem.
 
też się troszkę martwię jak to będzie u nas z psiakami i malutka. nasz starszy pies to taki cielak, muchy nie skrzywdzi, można mu wejść na głowę, natomiast ten roczny kundelek to taka mała pchła - wszędzie go pełno, a jak zacznie skakać, to aż do mojej brody doskoczy, nie mogę go tego oduczyć :no2:
 
Georgina dobrze ze sie doliczylas ze wtedy akurat wypada Ci @, to chyba juz sie nie musisz martwic :) ah ja juz zapomnialam jak to jest jak sie ma @ ;) hihih
AnOoLa dobrze ze Ci sie poprawilo, mnie tez jakos ostatnio bywa niedobrze, ale nie wymiotuje, mylse ze to moze dlatego ze pozeram za wilekie porcje, a macice juz mam na wysokosci 29 tyg i mi uciska zoladek...
Helcia ja tez sobie juz zgage do dolegliwosci ciazowych dopisalam, na szczescie nie zdarza sie codziennie, jeszcze... ;)
Jutka kochana dawno Cie tutaj nie bylo, nie ladnie :p jak sie czujesz? mamy nadzieje ze chociaz u Was wszystko w porzadku, u mnie juz troszke te skurcze sie uspokoily, jupii teraz jest ich tylko kilka dziennie
Karolak wracaj do nas szybciutko
Kopciuszku nie denerwuj sie nam tutaj, ja teraz jak ktos gupio gada mi, to nawet nie wdaje sie w konwersacje bo uznaje ze nie warto i robie i wiem swoje ;) Ostatnio sie tez nastresowalam troszke i upatruje sie w tym stresie tez troche przyczyny tych moich skurczów

Mam pytanie do laseczek ktore robily USG 3D/4D czy lekarz najpierw robil zwykle USG 2D?

Pauluś najlepszego na nowej drodze zycia i opowiadaj jak bylo :p
 
I juz po połówkowym. Kurcze, nie wiem czy załapię się jednak na ten grudzień:-( Chociaż baaardzo bym chciała ale z dzisiejszego usg wychodzi 2.01.W każdym razie dzidzia ok- serduszko ładnie bije, waga-400g. A ja nie przytyłam jednak od ostatniego ważenia, jakoś mi lepiej z tą świadomością;)
 
maggie_f ojj u mnie też się namęczyliśmy, żeby pooglądać dzidzie. Ale też się udało (dodaje zdjęcie z usg 4D)
Mój synek waży już 777g (teraz pewnie troszkę więcej)

Śliczny:-)

23marta mi jak robił to najpierw miał włączone 2d i na tym robił wszystkie pomiary i dokładnie oglądał dzidziuśka a jak ładnie odsłonił buzię to przełaczał na 3d!
 
23marta - lekarz najpierw robi w 2d. Praktycznie wszystkie pomiary są w 2d a to 3d/4d to tak na samym końcu żeby buziaczka ładnie zobaczyć.
 
Dziewczynki mam takie pytanie: czy wiecie może jak przyzwyczaić psiaka do maluszka? U rodziców jest mój kochany piesek i zastanawiam się jak zareaguje na maleństwo. Czy ma może któraś doświadczenie z tym związane?
Dobrą metodą jest jak pisały dziewczyny przynieśc najpierw jakąś pieluszke do powąchania pieskowi. Zazwyczaj z pieskami nie ma problemu, sa wręcz jak opiekunowie. Tk sie tez moja psina zachowywała jak pojawił sie Antoś. Pierwsze co to musielismy jej dac powąchac i pokazać dziecko, ona dosłownie pilnowała jego łóżeczka:-D Jak tylko zapiszczał od razu biegła do mnie i przyprowadzała do łóżeczka:tak:
Generalnie wszystko zależy od charakteru psa, rodziców pies był zazdrosny i warczał na Antosia:-(


Cherie ja proponuję trochę "potresować" pieska ale teraz, nie jak sie dzieckow domku pojawi, zeby piesek zmian nie kojarzył z nowym członkiem rodziny.
 
reklama
I juz po połówkowym. Kurcze, nie wiem czy załapię się jednak na ten grudzień:-( Chociaż baaardzo bym chciała ale z dzisiejszego usg wychodzi 2.01.W każdym razie dzidzia ok- serduszko ładnie bije, waga-400g. A ja nie przytyłam jednak od ostatniego ważenia, jakoś mi lepiej z tą świadomością;)

najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze, że rośnie zdrowo. a nawet jeśli przesuniesz się na styczeń (co jest możliwe dla wielu z nas, równie dobrze i dla mnie), to i tak pozostaniesz nasza grudniówką :-D
 
Do góry