reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mea racja!!!

Anoola
niestety biszkopciki to było jedyne wyjście :-D

Dziewczynki przytyłam 900 gram, moje 1sze 900 gram ale jestem z siebie dumna :-D
 
reklama
osz szczesciaro ja juz kilka kilo mam na koncie!!
Mea
Ty wiesz jak ja się cieszę, chociaż gin mi dogryza że mało, ale mi szpital już nie grozi :-D
Świr się śmieje, że takim tempem to na koniec będzie musiał wpisać "przytyła -3kg.
Bo jak tyje 900 przez ponad 6 tygodni to do porodu on mi policzył jakieś 3 kg :-D
A ja i tak jestem dumna z siebie, że udało mi się przytyć :-) Jak paw :-D


O niespodziewani goście, lecę. Buźki
 
Kopciuszku, spokojnie, nie ma co się przejmować- chociaż wiem że łatwo mi mówic jak to nie o mnie chodzi.
Ech, jeszcze 3 godz do wizyty- chce już pooglądać swojego szkraba. No i zobaczyć jak tam moja waga. Aż się boje bo nie wiem czy moja domowa znów oszukuje czy przytyłam 5 kg w ciągu miesiąca:szok:
:szok:o to wy jestecie wazone u swojego lekarza:szok:a ja to nie nawet dzidzi mi nie waza:wściekła/y::-(
a mowilam ze francja to zacofany kraj:no:
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Zaraz poczytam co tam u Was i co naprodukowałyście przez weekend, ale najpierw: Jesteśmy już po usg połówkowym!!! :-):-):-)

Ale ten mój synuś to indywidualista! Na 100% synuś bo odrazu zaświecił swoim sprzęciorem! - bezwstydnik jeden. :-D:-D:-D

Narobił mi stracha bo leży poprzecznie i trudno się go badało. Lekarz strasznie długo badał serduszko - ale był uparty i wkońcu się udało i jest ok. No i potem generalnie to Młody wyznaczał kolejność oglądania bo tak się wiercił i zasłaniał. Naszukalismy się jeszcze lewej rączki bo się na niej położył i nie chciał pokazać. Ale daliśmy radę :-):tak:Wszystko jest super - kamień z serca. Postaram się jakieś fotki wrzucić później. Ogólnie buziaczek ma przesłodki.
A waży 500 gram :tak:.
Termin porodu - 23.12. Mogę się nastawiać na cesarke bo przy mojej wadzie macicy nie wiadomo czy wogóle się odwróci. Łożysko na przedniej ścianie, wody w normie. :tak:

Ależ jestem szczęśliwa :-)
 
Do góry