reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Na początku ciąży mieszałam wszystko jak leci i nic mi nie było. Zresztą nigdy zgaga mi nie dokuczała. Widać nadszedł czas, żeby do listy ciążowych dolegliwości dodać jeszcze zgagę.;-) Bleeeeeeee:baffled::baffled::baffled: Idę powcinać migdały, póki co pomagają.
 
reklama
Ja jeszcze zgagi nie miałam:) W sumie nic mi nie dolega, czasem ból głowy, u mnie to normalka przy zmianie pogody a dziś znów słonko:p I tak skacze pogoda w te i wewte. Teraz idę dom posprzątać, mamy tonę kurzu po tym likwidowaniu kominka:p
 
Witam się w poniedziałkowy poranek z kawusią.

Ja też ostatni raz zaglądałam w piątek, ale za mam za mało czasu żeby nadrobić zaległości łikendowe :-(. Muszę iść na L4 żeby nadążać za produkcją postów ;-):-D

My Bartka chrzciliśmy jak miał 1,5 roku i tęż było dobrze :tak:.

Co do szkoły rodzenia to ja też jestem za pójściem. Szkoła to nie tylko oddechy, ale i pielęgnacja maleństwa, co zrobić w razie, gdy... i tak jak Jutka napisała kontakt z przyszłymi mamusiami, dzielenie się radościami, obawami i przede wszystkim poznanie położnych (oczywiści jak szkoła jest przy szpitalu)

Kopciuszku jak nie masz o robić o zapraszam do mnie. U mnie zawsze się coś znajdzie do roboty :tak:;-)

Z molami nie pomogę, bo do czynienia nie miałam, za to z tym drugim i owszem. Ale daliśmy radę :tak:

Karolak a czemu Ty do szpitala?

Wiesz co napewno bym nie doszla ale powiem ci ze checi tez nie mam:-)

Mam nadzieję, że się trochę uspokoiłaś.:-);-) Dobrze zrobiłaś, że zadzwoniłaś do swojej ginki.
Co robicie na obiad, bo nie mam pomysłu?:-(

Ja na obiadek bede miala pulpeciki w sosie pomidorowym i ziemniaczki:-)uwielbiam:tak:

GEORGINA nic sie nie martw,jesli bylo to tylko chwilowe i nie bylo tego wiele to raczej jest ok;-)obserwuj czy sie nie bedzie powtarzalo i jak cos to znowu dzwon;-)
 
:szok:
Kolezanka z pracy wlasnie jest w mlodej ciazy - a pamietam kiedy krzyczala na mnie, ze jem chleb z powidlami...puste kalorie... a teraz sama dokladnie to samo wcina :-D
Ja tez chyba juz na L4 sie wybiore. Mam serdecznie dosc pracy i potwornego dola po weekendzie


Powiem Ci, że też już nie mogę się doczekać :-p
Gogana zajadam to samo na śniadanko kanapeczki z dżemem wiśniowym i szklanka mleka.

Na obiadek zrobiłam wczoraj zupę ogórkową i mam piersi z kuraka :tak:

Georgina nic się nie martw :tak:. Obserwuj i się nie denerwuj :tak:
 
Uff, jakoś żyję.
wczoraj zajadałam się powolutku biszkoptami tak jak mi radziłyście i zasnęłam jeszcze z bólem brzucha.. W nocy to tylko na siku wstałam..
a rano spokój.. z przezorności wolałam nie jeść niz takiego ciężkiego tylko znowu biszkopty..
a na obiad zrobiłam sobie sałatkę.. ; )
póki co nie zapeszając jest OK.. ; )
 
witam po łikendzie!! ja tez do szkoly rodzenia sie nie wybieram chociaz w Raciborzu jakas otworzyli( to do MEA_OSI)
Georgina dobrze, że wziełas to na zimno, zamiast sie martwic i kombinowac zadzwonilas i juz wsio wiesz!!
Jak ja czytam o L4 to mnie juz cos bierze... bo ja jej mam ale do pracki chodze...i niewiem kiedy zrezygnowac...bo jednak dobrze sie czuje ale zawsze druga wyplatka wpada na konto, tym bardziej ze mojM jest teraz na bezrobotnym (póki ja pracuje on spokojnie moze czegos fajnego poszukac i dobrze platnego, a nie za 900zl)
 
Hej dziewczyny!
Piękny dzionek się zapowiada ;-) Pewnie znowu będzie ze 30 stopni... Jak mnie ktoś jeszcze raz spyta czemu wybrałam zimną północ to uduszę! :wściekła/y:
Dziś zaczynamy się pakować, bo jutro czeka nas wielka podróż do Polski. 500 kilosów jutro do promu a w czwartek kolejne drugie tyle do domu... Obym tylko wysiedziała w samochodzie, bo może być ciężko. Potem jeszcze "tylko" 4-dniowe weselisko i powrót w podobnej konfiguracji. Cudne plany, nieprawdaż? Echhh...

Co do szkoły rodzenia to u nas jest chyba obowiązkowa, przy czym można wybrać czy idzie się do zwykłej czy dla kobiet z planowaną cesarką. Nie wiem co robią dziewczyny, które po zwykłej szkole nagle mają cesarkę, ale głupio mi pytać ;-) Zobaczymy jak mnie zakwalifikują we wrześniu i dopiero wtedy pójdę.

A mam takie pytanie - czy któraś z Was chodzi na jakiś aerobik wodny dla ciężarówek? Bo mi mają przysłać skierowanie na coś takiego i bardzo jestem ciekawa o co chodzi?
 
Cześć Dziewczynki!
AnOoLa cieszę się, że już się lepiej czujesz; a i dzisiaj delikatne jedzonko tylko pomoże.
Akasiam uważaj na siebie i maleństwo, oby taka sytuacja już się nie powtórzyła.
Georgina dobrze, że i u Ciebie wszystko ok; zawsze to lepiej zadzwonić i się dopytać, niż siedzieć i się zamartwiać.
akozka ja nie chodzę na taki aerobik, ale słyszałam, że to fajna sprawa; bardzo dobrze robi na kręgosłup:)
A my wczoraj byliśmy u moich rodziców. Jak to fajnie tak sobie z nimi posiedzieć, pogadać i pośmiać się:)
Dziewczynki mam takie pytanie: czy wiecie może jak przyzwyczaić psiaka do maluszka? U rodziców jest mój kochany piesek i zastanawiam się jak zareaguje na maleństwo. Czy ma może któraś doświadczenie z tym związane?
 
Hej :)
Byłam na 4d...synek nie chciał z nami za bardzo współpracować:-(
Chociaż czułam jak kopie, to chował się i wtulał we mnie, zakrywał rączkami i pępowiną...ale filmik jest:-) Widać raz jak ziewa i trze sobie oczka:-D
Mam na filmiku też jakieś wykresy, które musze na spokojnie obejrzeć. Ogólnie waży 777g :-D Czyli 25-26 tc...a wg USG robionego na początku ciąży (niby wtedy mozna bardziej zaciśnić tygodnie ciązy), wynikałoby że jestem w 24 tc...
4d miałam robione w sobotę. Lekarz zapytał mnie o datę ostatniej miesiączki. To ważne, bo ja nie mam liczonej ciąży od daty ost miesiaczki, tylko od pomiaru synka na USG 2d. No i na 4d się nie zdziwił, że to 26 tc.
 
reklama
Do góry