reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Georgina ja stosowałam (choć nie zatykał mi się nos, a miałam katar) krople homeopatyczne w aerozolu do nosa EUPHORBIUM, to krople dla niemowląt od 1 dnia życia i kobiety w ciąży moga je śmiało używać, nie uzalezniają śluzówki i są super. Oczyszczają nawet zatoki- polecam!

Nazwę spisałam, będę działać:-) Dziękuję:-)
 
reklama
Hej!!!
Ja już po pracy :-) ale za chwilę wyjeżdżam do miasta po moje nowe okulary :-)
Ale dziś miałam wypadek :szok: dziecko wyskoczył prosto na mnie z autobusu, potknęłam się i gdyby dziewczyna mnie nie przytrzymała, to bym się przewróciła :szok: ale i tak naciągnęłam sobie całą lewą stronę i jestem obolała :-(

kurcze ale głodna się zrobiłam :zawstydzona/y:
 
Witam Panie po długim weekendzie :-)
nie wiem jak Wy ale ja zjadam całym garściami truskawki jak bym mogła jadła bym je 24h na dobę hihihihh wprawdzie obecnie to są takie spod foli ale i tak strasznie do mnie krzyczą żeby je kupić;-) już nie mogę się doczekać naszych krajowych i do tego makaron ehhh pychota a za czereśnie dałam bym się pociąć hihiih.

U mnie bez młdłości i chyba już się nie pojawią czytałam, że powinny się pokazać koło 6 tyg a tu zaczyna się już 10 a ich brak hurraaaaa
Ja to chyba najwcześniej będę z Was rodzić lekarz mi powiedział, że będzie to 29 listopada ale ja obstawiam sam początek grudnia
pozdrawiam serdecznie
 
Georgina ja piję kawę raz dziennie rozpuszczalną z cukrem i mleczkiem i litry soku pomidorowego ;-) I wszystkie kwaśne owoce pozerem, które pojawią się na mojej drodze....:-D:-D:-D

jolka oj to nieciekawie z tym wypadkiem...:confused::confused: Żyjesz po niedzielnej komunii?:-D

Ale u mnie brzydko....:baffled::baffled::baffled:
 
dzien dobry.
Skoro jesteasmy przy jedzeniu to ja tez pozeram owoce. Kiwi, truskawki, mandarynki, sok grejfrutowy, jablkowy, itp. Wszystko kwasne . Do tego obiad musi byc z kapustka kiszona lub jakies chruiace warzywka . Bron Boze ziemniakow. Zupka najlepiej ogorkowa. Czyli wszystkie smaki swierze, zeskie, kwasne. zadnych mdlych, ciezkich , tlustych potraw.

Co do padan przeziernosci to moja doktor podczas ustalania kolejnej wizyty powiedziala ,ze sa miedzy 11 a 14 tyg ciazy.

Pogoda u mnie do kitu :( Wieje i pada co chwilka.
 
Ehhhh dziewczyny jaka ja senna !!!!!! A na 17 musze leciec na wywiadówke do szkoły!!!! Pogoda u nas tez nie zaciekawa!!!
Ale co tam Dziewczyny widziałam moja bratanice ,cholera jaka ona sliczna !!! Pierwsze moje wrazenie jak ja wziełam na rece ze jest taka malutka ,juz chyba zapomiałam ze dzieci az tak male sie rodza hahah ,a najlepsze jest to ze przeciez moj mały był o polowe miejszy z waga 1460 !!!!!

Ja tez pozeram owoce i warzywa!!!! No i znowu zaczełam pić sok pomidorowy!!! A głodna jestem cały czas! Maz łapie sie za głowe ile ja wciągam ! a co mi tam ....z waga 50 kg chyba moge sobie pozwolic na pozeranie wszystkiego!

NO i jakas taka brzydka sie robie na twarzy ,wysypuje mnie bleeeee i cala brode mam w jakis takich ciemniejszych plamach ,napewno tego nie miałam!

Piersi dalej bola choc juz nie tak ,ale zapomiec o sobie nie daja!

Co do kawy bezkofeiny ,moja bratowa piła ja cały czas przez cała ciaze ,ja tez wole taka z mleczkiem i cukrem ,bo jak juz wczesniej pisałam moj organizm sam odrzucił kofeine.Co innego z paleniem , ciagnie mnie strasznie !!!!!!!!! Ale od kiedy sie dowiedziałam ze jestem w ciazy ,a ciagu tygodnia odstawiłam papierosy! No i tak liczac juz miesiaca nie paleeeeeeeee!!!! Jednak dziecko to najwieksza motywacja!
 
A ja co do jedzenia to uwielbiam banany, mogą też być winogrona, kiwi, truskawki, póki co innych nie jem owoców, czekam aż poziomki mi na ogrodzie ''wyskoczą'' z kwiateczków:) Soki lubię, ale wybredna jestem, więc teraz non stop bym piła pomarańczowe:) Nie wiem jak Wy możecie pić soki pomidorowe!! Fuj!!:))
U nas też się psuje pogoda. Łe.
Co do mdłości też ich na razie nie mam, ale niektóre osoby mówią, że ok 8 tygodnia się zaostrzają objawy, więc albo to przede mną albo mieć ich za wiele nie będę:)
 
Aha nie wiecie czy Karmi w ciąży jest dozwolone?:) Ten napój też czasem lubię sobie wypić no bo skoro normalnego piwka nie mogę no to wiadomo:) Koleżanka mówiła, że Karmi można pić, podobno laktację przyspiesza, a Wy coś wiecie nt temat?
 
reklama
Witajcie! Ja dziś po pierwszym dniu w pracy :tak: i nawet nie czuję się bardzo zmęczona :-) Oby tak dalej...
A tu widzę dyskusja wokół jedzonka i usg się toczy. Jak już pisałam na stronie 77
Obowiązkowe USG w Polsce są trzy: między 11-14 tygodniem, między 18-22 i między 30-32.
Dlaczego właśnie tak? Bo dotyczą ciąży prawidłowych. Wybaczcie, ale nasze mamy wcale USG nie robiły, a jakie śliczne się urodziłyśmy?:-D Natomiast jeżeli coś się dzieje, to oczywiście NFZ płaci też za dodatkowe USG.
Chciałam jeszcze zapodać temat: czy myślałyście już jak przygotować dom na przyjęcie Maleństwa? Ja już w głowie się przymierzam, które meble jak ustawić. :confused:
Pozdrawiam wszystkie Mamusie. :-)
 
Do góry