reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja mam już masę ubranek dla Małej, więc na razie zastój planuję. Ciekawe czy mama też z tym wytrzyma:p Ale mama wie, że jak coś to ma większe ubranka kupować bo te na miesiąc po urodzeniu mam w wystarczającej ilości a dzieci szybko rosną.
 
reklama
Wiele osób mi mówi, że będę miała dużą córcię skoro teraz mam duży brzuszek. Mam nadzieję, że gigantem nie będzie;) Ale ja i tak uważam, że co ma brzuszek do wagi i wielkości dziecka. Znajoma mamy miała maleńki brzuszek i urodziła dziecko ponad 4kg:p
Moja mama miała wielki brzuchol a się urodzilam jak miałam 2600 tylko-2 tyg przed terminem:-D
 
Wiele osób mi mówi, że będę miała dużą córcię skoro teraz mam duży brzuszek. Mam nadzieję, że gigantem nie będzie;) Ale ja i tak uważam, że co ma brzuszek do wagi i wielkości dziecka. Znajoma mamy miała maleńki brzuszek i urodziła dziecko ponad 4kg:p

ja też nie wiem co ma wielkość brzucha do dziecka. ja mam duży brzuch a malutka ważyła w 21 tyg niecałe 350 g. mam dużo wód, stąd duży brzuch.
 
Ja wcześniej tzn miesiąc temu szamponem z garniera ale teraz chyba już z Loreala bo ciocia nim farbuje i czerń z tej firmy mi się podoba a przed ślubem muszę jakoś wyglądać
 
reklama
Do góry