reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
doleciały w całości... dzięki :-D

ale mnie zamuliło... zjadłam paczkę draży, 3 banany i popiłam gorącą czekoladą... bleee!
a Perełka tańcuje :-)
 
Cherie no świetna mieszanka;) Aż mi niedobrze na samą myśl:) Mój musiał na chwilę do roboty jechać a czas leciiii a chcemy malować okna bejcą.
 
Jestem wybredna i mało co mi się spodobało za to mamie wpadły w oko ciuszki i kupila brązowe śliczne ogrodniczki i bluzę brązową a i jeszcze pajaca białego:))
 
Właśnie dostałąm do przeglądnięcia masę ciuszków od mojej cioci po jej dzidziach:)))

ja już mam dość malutkich ciuszków na kilka dni :-D wczoraj na siedząco prasowałam całą stertę. musiałam wszystko z komody wynieść do innej szafy :-D także Kalinka ma już swoją dość dużą garderobę.
najlepszy był wczoraj mój Krzysiek, kupił Niuni prezent - białą bluzeczkę z napisem I love my daddy :-D buzia mu się cieszyła jak u dziecka, powiedział, że będzie malutka chodziła tylko w tej bluzeczce. troszkę mu uśmiech zszedł jak powiedziałam, że ta bluzka jest na roczne dziecko :-D jeszcze chyba nie ma wyobrażenia jak mała będzie nasza córeczka z początku.
 
reklama
Do góry