reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja sobie siebie w czarnym nie wyobrazam !! pierwszy raz od dawien dawna zrobiłam brąz i dziwnie sie czulam na poczatku ... juz się przyzwyczailam ale to chwile trwalo ...
Ja siebie w czarnym tez nie widzę;-) Raz miałam czekoladę- zmyło się na rudo, blech, a raz ciemny brąz- co mi się akurat bardzo podobało. Zamierzam do tego wrócić ale po ciąży, jak mi kudlacze trochę odrosną.
Kurcze, widzę dziewczyny że wszystkie tak na słodko, a ja mam szalona ochotę na takie papierówki z drzewa- jeszcze na wpół zielone-mmmm, takie kwaśniutkie, pycha, objadam się jak głupek;-)
 
reklama
Ja siebie w czarnym tez nie widzę;-) Raz miałam czekoladę- zmyło się na rudo, blech, a raz ciemny brąz- co mi się akurat bardzo podobało. Zamierzam do tego wrócić ale po ciąży, jak mi kudlacze trochę odrosną.
Kurcze, widzę dziewczyny że wszystkie tak na słodko, a ja mam szalona ochotę na takie papierówki z drzewa- jeszcze na wpół zielone-mmmm, takie kwaśniutkie, pycha, objadam się jak głupek;-)

mi juz faza na kwasne minela !! teraz bym tylko slodkie wcinala!!
 
mi juz faza na kwasne minela !! teraz bym tylko slodkie wcinala!!
Ja na słodkie miałam wczoraj ale dzielnie z tym walczyłam, hihi;-) A dzis jak tylko wezmę do reki słodkie to mi przechodzi ochota. Pół dnia chodziła za mną kawusia- poszłam i kupiłam 3w1, zagotowałam wodę, wzięłam kubek... i odechciało mi sie kawy;-) Dobrze że mój luby tego nie widzi bo by miał niezły ubaw
 
ja sobie siebie w czarnym nie wyobrazam !! pierwszy raz od dawien dawna zrobilam braz i dziwnie sie czulam na poczatku ... juz si eprzyzwyczailam ale to chwile trwalo ...

ja od zawsze miałam czarne włosy. ja nie wyobrażam sobie, że mogłabym być blondynką... zresztą w ogóle mam tatarskie korzenie, to i coś z urody mi się dostało :-)
 
Dzieki serdeczne za namiary. A to jest twoj lekarz prowadzacy? Bo moj tez ma niezly sprzet ale do niego sie czeka dosc dlugo

nie, to nie jest mój lekarz prowadzący , jutro mam usg 3d , wiec zdam Ci relacje czy warto i czy jest dobry. Mój lekarz ma zwykłe usg i jest takie w miarę, ale jesli moge sobie pozwolić na to 3d to chciałabym sprawdzić wszystko, a i dzidzię pooglądać;)
 
ale mam kochanego męża, nie dość, że kupił mi te banany to jeszcze draże :-D a i zaraz się za porządki weźmie :tak: nasz pies się leni na cuda, wszędzie pełno sierści.

Rzeczywiscie kochany,mój to zakupy by moze zrobil ale ze sprzataniem ciezko by było,odkurzac to on umie ale chyba nic pozatym:-D

Cherie a mi smaka na gorącą czekoladę i draże narobiłaś o ty niedobra:))))))))

Oj tez bym sie napila goracej czekoladki:tak:

Byłam u dentysty - ostatnia plomba założona i z głowy mam dentystę :-) powiedzial, że szystko wyleczone i ząbki zdrowe (miałam tylko dwie dziurki). A muszę powiedzieć, że moja pierwsza w zyciu wizyta u dentysty była w tym roku:sorry2:

Ja u dentysty nie bylam jeszcze nigdy:tak:tylko na kontroli.Mam jedna dziureczke w zebie ale boje sie panicznie isc:-(nie wiem kiedy to nastapi,pewnie jak zacznie bolec:-(

Farbujecie włosy w ciąży??

Ja teraz musze zafarbowac ale chyba poczekam i zafarbuje przed weselem:-)tez farbuje Lorealem bez amoniaku.

ja od zawsze miałam czarne włosy. ja nie wyobrażam sobie, że mogłabym być blondynką... zresztą w ogóle mam tatarskie korzenie, to i coś z urody mi się dostało :-)

Ja mialam na wlosach juz chyba wszystkie kolory,no prócz zielonych i czerwonych razówek,ale tez lubie ciemne kolory,wczesniej tylko na czarno teraz ciemna czekolada:-)
 
Czesc dziewczyny ,ostatno jestem nie do zycia,nic mi sie nie chce a na dodatek mam niskie cisnienie 90/50 i nie wiem jak sobie z tym radzic .Ma ktoras z was niskie cisnienie?Mala sie rusza non stop i czasem nawet toche to boli bo kopie tak jak u niektorych z was, strasznie nisko:baffled:.Powiedzcie czy tez jestescie czasem takie nerwowe ze wszystko was drazni?Bo ja niekiedy sama ze soba niewytrzmuje .A tak wogole to przechodze ze skrajnosci w skrajnosc ,dzis mnie wzruszyla piosenka majki jezowskiej "wszystkie dzieci nasze sa":sorry2: .
 
Czesc dziewczyny ,ostatno jestem nie do zycia,nic mi sie nie chce a na dodatek mam niskie cisnienie 90/50 i nie wiem jak sobie z tym radzic .Ma ktoras z was niskie cisnienie?Mala sie rusza non stop i czasem nawet toche to boli bo kopie tak jak u niektorych z was, strasznie nisko:baffled:.Powiedzcie czy tez jestescie czasem takie nerwowe ze wszystko was drazni?Bo ja niekiedy sama ze soba niewytrzmuje .A tak wogole to przechodze ze skrajnosci w skrajnosc ,dzis mnie wzruszyla piosenka majki jezowskiej "wszystkie dzieci nasze sa":sorry2: .

Ja mam, i to ponoc wrodzone takie najmniej miałam 75/50 :confused: i się dziwili, że chodzę .......... norma to właśnie 90/50 wtedy się czuję dobrze, teraz tego juz nie praktykuję ze wzgl. na ciążę, ale jak miałam mniej niż 80/50 to waliłam kawy aż się podniosło :sorry2:, niskie cisnienie to straszna sennośc, brak koncentracji, ogólnie ponury nastrój...
 
My po remoncie. Od 2 dni jakaś niedopieszczona jestem:p Jak Mojego zawsze do seksu ciągnęło tak dziś jakiś zamyślony był:p Dam mu dziś spokój bo o 5 wstaje, ale jutro mu nie podaruję:p

Mała dziś tak szalała, demolowała swój domek, tak mi się brzuszolek ruszał, że hej:D

Mam nauczkę od gazowanego i grzecznie soczek pomarańczowy popijam.
 
reklama
Czesc dziewczyny ,ostatno jestem nie do zycia,nic mi sie nie chce a na dodatek mam niskie cisnienie 90/50 i nie wiem jak sobie z tym radzic .Ma ktoras z was niskie cisnienie?Mala sie rusza non stop i czasem nawet toche to boli bo kopie tak jak u niektorych z was, strasznie nisko:baffled:.Powiedzcie czy tez jestescie czasem takie nerwowe ze wszystko was drazni?Bo ja niekiedy sama ze soba niewytrzmuje .A tak wogole to przechodze ze skrajnosci w skrajnosc ,dzis mnie wzruszyla piosenka majki jezowskiej "wszystkie dzieci nasze sa":sorry2: .
Ja mam 60/90. Czasem kawa- jak juz nie mogę wstać z łoża, a tak doraźnie to sobie czekoladkę z orzechami wcinam jak mi słabo. Poza tym pogodziłam się z tym. Jak byłam w szpuitalu to nikt nic nie miał do tego ciśnienia więc to chyba nic strasznego:-)
Poza tym tez mam takie huśtawki- bywam okropna a potem chce mi sie płakać, bo kogoś skrzywdziłam. Aczkolwiek staram się nad tym panowac, wychodzę się przejść czy po prostu idę się połozyc, cos poczytać i samo przechodz- jestem potem słodka jak cukiereczek;-)
Nie martw się, większość z nas ma takie zmienne nastroje- naprawde. I każda z nas mysli pewnie potem że tylko ona jest taka okropna. Głowa do góry:-)
 
Do góry