reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
no ja to w zasadzie jeste ponad wszystkim .... w sobote byl moj slub i jeszcze nie ochlonelam z emocji:) jutro sesja zdjeciowa a w poniedzialek wyjezdzamy do Wiednia na mala wycieczke :)

a malenka w brzuszku kopie ze hej :)


zabierz mnie :-D:-D:-D:-D
posłuchajcie sobie piosenkę : Natalia Lesz-coś za coś
ja jej osobiście nie lubię ale jak mi ją dzisiaj syn szwagierki wysłał to przypadła mi do gustu:tak:
tak na poprawę humoru:tak:
 
A mnie tak plecy teraz bolą że szok:-:)-:)-( Ale teraz już sobie odpocznę przy komputerku:-)
I w końcu jakimś cudem udało mi się tego gitlerka wstawić:-)

Witam w klubie,mnie tez plecy dzisiaj bola ze nie moge sobie miejsca znalesc:-(

praca na dzis ukonczona :D a moj maluszek chyba sie ucieszyl bo tak malo mnie kopie a teraz mu sie chcialo :)

A ja sie troche martwie bo mnie dzis cos nie kopie,a móglby dac chociaz jakis znak:tak:

Mi ginka mówiła, że powód do zmartwienia jest gdy jak się położysz i masz twardy brzuch i boli i to nie mija. Wówczas Nospę się bierze.

Mi gin teraz na wizycie powiedzial ze jesli boli brzusio to mam sie połozyc a jesli nie przejdzie po 20 minutach to mam zazyc duphaston lub nospe.

Dziewczyny, mam pytanie:
mój lekarz prowadzący wysłał mnie 2 tygodnie temu na test obciążenia glukozą. w laboratorium powiedzieli mi, ze to badanie wykonuje się pomiędzy 24 a 28 tc, ale widzę że kilka z Was robiła ten test wcześniej.
Jak myślicie? Można zaczekać do 26 tc czy zrobić jak najszybciej?
Wyjeżdżamy na urlop i w 24 tc raczej mi sie nie uda.
zapomniałam zapytać swojego gina, a teraz jest na urlopie to nie za bardzo chce mu zawracać głowę.
Z góry dzięki za opinie.

na usg połówkowym potwierdziło się, ze babeczka. waga 406 g, wiec taka konkretna chyba :-)
Pozdrawiam.

Gratuluje córy:-)teraz chyba same dziewczynki sie ujawniaja:-)ciekawe co bedzie u Mei?:-)
Co do glukozy i badan to najlepiej je robic tuz przed kolejna wizyta wiec jesli masz mozliwosc to poczekaj,gin bedzie mial swierze wyniki.
 
no ja to w zasadzie jeste ponad wszystkim .... w sobote byl moj slub i jeszcze nie ochlonelam z emocji:) jutro sesja zdjeciowa a w poniedzialek wyjezdzamy do Wiednia na mala wycieczke :)

a malenka w brzuszku kopie ze hej :)

Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia choć pewnie będzie różnie a już na pewno na początku:-)
wiem coś o tym bo 10.10 będę miała pierwszą rocznicę:tak: a pół roku po ślubie chciałam brać rozwód:-D:-D:-D:-D
ale to przez te gołębie!!

pytam się męża-wiesz już czy dostaniesz urlop?
-nie a po ci to?????
ręce mi opadły chyba jestem żoną-tak mi się wydaje:confused:
ja go kiedyś uszkodzę:tak:
 
No to tak na poprawę chumoru, muszę wam napisać, bo sama z siebie się uśmiałam, no to do rzeczy.
poszłam po kakao na kolację bo mi się zachciało i wchodzę z kubkiem do pokoju i do męża "rany ja to mam zachcianki, jak baba w ciąży"
Poprostu zapomniałam na 2 sekundy, że w ciąży jestem!!!:szok:
No i nagle ryk aż mnie brzuch ze śmiechu boli.
Kurcze Dagmar potrafi:-D:-D:-D
 
reklama
Mój mąż mi ciągle powtarza-ciekawe kto z nas jest bardziej nienormalny:-)
kiedyś wrócił z nocki i śpiewał sobie godzinę kołyskanki bo nie mógł zasnąć a ja tego skowytu musiałam słuchać. Oczywiście stworzył własne i niepowtarzalne wersje :-Dco ja się wtedy naśmiałam:-D
 
Do góry