reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dziewczyny, mam pytanie:
mój lekarz prowadzący wysłał mnie 2 tygodnie temu na test obciążenia glukozą. w laboratorium powiedzieli mi, ze to badanie wykonuje się pomiędzy 24 a 28 tc, ale widzę że kilka z Was robiła ten test wcześniej.
Jak myślicie? Można zaczekać do 26 tc czy zrobić jak najszybciej?
Wyjeżdżamy na urlop i w 24 tc raczej mi sie nie uda.
zapomniałam zapytać swojego gina, a teraz jest na urlopie to nie za bardzo chce mu zawracać głowę.
Z góry dzięki za opinie.

na usg połówkowym potwierdziło się, ze babeczka. waga 406 g, wiec taka konkretna chyba :-)
Pozdrawiam.
 
Dziewczyny, mam pytanie:
mój lekarz prowadzący wysłał mnie 2 tygodnie temu na test obciążenia glukozą. w laboratorium powiedzieli mi, ze to badanie wykonuje się pomiędzy 24 a 28 tc, ale widzę że kilka z Was robiła ten test wcześniej.
Jak myślicie? Można zaczekać do 26 tc czy zrobić jak najszybciej?
Wyjeżdżamy na urlop i w 24 tc raczej mi sie nie uda.
zapomniałam zapytać swojego gina, a teraz jest na urlopie to nie za bardzo chce mu zawracać głowę.
Z góry dzięki za opinie.

na usg połówkowym potwierdziło się, ze babeczka. waga 406 g, wiec taka konkretna chyba :-)
Pozdrawiam.
lepiej zrobić teraz i mieć spokojne wakacje. Tak w 22 tygodniu już spokojnie można
 
czesc dziewczynki:) czesc mea:) kurcze nie moge cie nigdzie znalezc a juz nie "naszego" forum :) mam tyle do opowiedzenia:) po tym weekendzie i wogole ... wiec chyba zaczne am tu pisac :) bo nie emocje rozsadza:)
 
Dziewczyny, mam pytanie:
mój lekarz prowadzący wysłał mnie 2 tygodnie temu na test obciążenia glukozą. w laboratorium powiedzieli mi, ze to badanie wykonuje się pomiędzy 24 a 28 tc, ale widzę że kilka z Was robiła ten test wcześniej.
Jak myślicie? Można zaczekać do 26 tc czy zrobić jak najszybciej?
Wyjeżdżamy na urlop i w 24 tc raczej mi sie nie uda.
zapomniałam zapytać swojego gina, a teraz jest na urlopie to nie za bardzo chce mu zawracać głowę.
Z góry dzięki za opinie.

na usg połówkowym potwierdziło się, ze babeczka. waga 406 g, wiec taka konkretna chyba :-)
Pozdrawiam.
gratulacje dziewczynki a ja na glukoze wybieram sie po 24 tyg bo ginio teraz nic nie mówił a na wizyte wybieram sie dopiero 3 wrzesnia i opewnie wtedy bedze musiała zrobić tą glukze
 
reklama
no ja to w zasadzie jeste ponad wszystkim .... w sobote byl moj slub i jeszcze nie ochlonelam z emocji:) jutro sesja zdjeciowa a w poniedzialek wyjezdzamy do Wiednia na mala wycieczke :)

a malenka w brzuszku kopie ze hej :)
 
Do góry