reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Andzia ale przystojne chłopaki:)
Ja tez mam prawie 3letnia córeczkę:)

Czes popieram Nessi..może miło się rozczarujesz i tescie w końcu chcę się z Tobą pogodzić! Mam nadzieję że tak jest:)
 
reklama
Ania może troche popisać jak jej chłopaki daja popalić:-)
Mój Batunio przespał całą nocke- a teraz buszuje po całym domu.Po co ja mam sprzatać jak on w przeciągu 5 minut robi mega sajgon;-)
 
Celinko ja też moja teściową to bym najchetniej wysłałam w kosmoa.Może ja jestem nie ufna ale ja bym nie zawierzyła - taka nagła przemiana?????
 
naprawde życze sobie zeby tak było, jednak na pewno zdajecie sobie sprawe ze jest ogrom faktów ktorych nawet nie jestem w stanie przytoczyc i wlasnie to wszystko przemawia za mna ze to nie wróży nic dobrego, nie było ich na chrzcinach małej mimo zaproszen, całuy czas wałkuje mojego R na testy DNA :wściekła/y: teraz przyjechali do naszego miasta spotkali sie z R ( ja bylam wtedy na uczelni) to nawet nie weszli do domu zobaczyc małej, kupili dla niego perfum a mimo tego ze mała miała roczek nic, wiadomo ze nie chodzi o prezenty ale to nawet czasami dla obcego dziecka sie cos kupuje. ehh to strasznie trudne, choc jakas czesc mnie jest za tym zeby pojechac w koncu sa świeta to dla mnie coś znaczy to tez jest czas przebaczania wiec moze i warto...
 
Obym sie myliła- bo niby kazdemu trzeba dac szanse.
Bartus wszamał cały jogurt,zagryzł paróką- chyba wrócił mu apetyt:happy2:
 
OLUś ja nigdy nie zaufam tej babie zawsze zostanie ogromny dystans, ale wybaczyc mozna o ile ona bedzie przejawiala taka wolę aby zacza wszystko raz jeszcze.
Jezeli to zrobie to bardziej ze wzgledu na Antosie niz na R to jest dorosy facet i widzi jak to wszystko wyglada jednak, ja sama wychowując sie z dziadkami z obu stron wiem jakie to wartościowe dla dziecka,moze jeka zobaczą Antonie to ich tknie a jesli nie to znaczy ze sa naprawde gruboskorni...
 
reklama
;-) dzieki, zawsze mozna sie zawinąc i wyjsc

a widze wiekszosc lasek w domkach z maluchami :) tez z jednej strony bym tak chiala chociaz pracuje tylko 7 godz dziennie i mam 2 min do domu wiec wracam steskniona za moja Maleńka
 
Do góry