reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Karnitynko ostatnio przeglądałam stare posty na zamknietym i mam pytanie, jak tam ten zakład ze schudnieciem? Kto musiał iść po tego kebaba?
Odpowiedzialam na drugim watku:)A jaka dietke stosujesz teraz bo pisalas ze walczysz?
Aaaaaaaa i gratuluje zabkow niezle Wam sie sypnelo malemu nie moze wyjsc druga gorna jedynka widze ja juz jakies 2 tyg a nie moze sie przebic;/
 
Czesc kochane!
Wreszcie dotarlam do Was, ehh
Wogole jestem poza tematem niestety:( U nas wlasnie skonczylo sie zapalenie oskrzeli i ledwo zyje poprostu! Do tego szkola, egzaminy sie zaczynaj, nie wiem jak ja dam rade, ale moze jakos
Teskni mi sie za Wami, ale ostatnio tak czas ucieka mi przez palce, ze nawet nie mam jak wejsc na forum:(
 
:) no fakt raz dwa te zęby idą:)
Jutka witamy:) szkoda, że tak mało jest z nami Ale pewnie dziewczyny sa bardzo absorbujace?
Marta a ja pije z sokiem z porzeczek:)
 
Czesc kochane!
Wreszcie dotarlam do Was, ehh
Wogole jestem poza tematem niestety:( U nas wlasnie skonczylo sie zapalenie oskrzeli i ledwo zyje poprostu! Do tego szkola, egzaminy sie zaczynaj, nie wiem jak ja dam rade, ale moze jakos
Teskni mi sie za Wami, ale ostatnio tak czas ucieka mi przez palce, ze nawet nie mam jak wejsc na forum:(
Hej Jutka,
kobieto wieki cię nie było. Dobrze, że choroby za wami, z egzaminami dasz sobie radę na bank, życzę powodzenia.
No i mam nadzieję, spotkamy się na nartach :-)

Dziołchy, dzięki za pocieszenie, na was zawsze można liczyć.
 
reklama
Do góry