reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

wczoraj zrobiłam sobie SPA :-D aż lepiej się człowiek czuje ;-) zrobiłam sobie między innymi peeling ciała i mam gladziutkie jak pupcia niemowlaka :-D
a poza tym, nałożyłam sobie maseczkę na twarz i przez pierwsze 5 minut myślałam że mi WYŻRE TWARZ :szok: tak cholernie szczypało że myślałam że mi wypala ją :-D
przyleciałam z łazienki z tą maseczką na gębie do komputera i szukałam w necie o tej maseczce i podobno ona ma szczypać bo odkaża skórę :szok: o matko, myślałam że tą maseczke ściągne razem ze skórą z mojej gębulki :-D masakra :-D
ale efekt końcowy super :tak: twarz też mam mięciutką ;-)

ooo no to teraz młodsza o 5 lat :-)mi tez by sie przydala maseczka bo cos sie zaniedbalam ostatnio; a jaka maseczkę robiłas?
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie ja już chodzę taka zamotana że wczoraj auta na noc nie zamknęłam pod blokiem ale nikt nie skorzystał na szczęście :-)
 
Luuzna he he zapomniałam napisać że super taka praca! Jak czujesz do tego "powołanie" to na pewno bedziesz super pomoca dla rodzącej..hi hi a nie taka z tych koszmarnych opowieści:)

A u nas też zaczeły się zielonkawe lużniejsze kupki...ale to chyba od zabków..bo dodajcie sobie gryzienie wszystkiego i wredny charakterek ostatnio..to muszą być ząbki:)
Marzka he he jakby mieli ukraść to nawet zamkniete auto ich nie powstrzyma:)
 
marta ja złapałam wczoraj w sklepie pierwszą lepszą maseczkę, ale potem poczytałam o niej opinie i podobno jest bardzo dobra :tak:
o taką kupiłam:
12954
 
marta ja złapałam wczoraj w sklepie pierwszą lepszą maseczkę, ale potem poczytałam o niej opinie i podobno jest bardzo dobra :tak:
o taką kupiłam:
12954
ooo tez sobie ja zakupie skoro polecasz:) no i pozazdrosiclam ci tym spa:) wlasnie mama wziela Alana na spacer i tez zamierzam troche sie "upieknic":D
 
reklama
Dzięki Mamo Stacha za opis :*

I wszystkim dziewczynom za słowa wsparcia :-)
Lajt jak to - ja czytam Cię :) ale nie wiem czy na położną się nadaję - wiedza medyczna itd uuuu

Mikka
może razem byśmy się szkoliły?:-) Jeśli nas zakwalifikują...jest na doule popyt coraz większy, ale pewnie ciężko ukończyć ten kurs, skoro tak mało ich jest jak na razie...
A szkolenia tylko w Wawie są. Koszt szkolenia pokrywa fundacja, materiały też oni, ale zakwaterowanie, przejazdy i posiłki na własną rękę ;-)
 
Do góry