reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
180 w sumie? Czy 180ml 3 razy dziennie? Moj Franek je 3 razy po 150-180 ml..w tym raz z kaszka...i jeszcze troche cyca w nocy....ale z tym planuje jakos (jeszcze nie wiem jak) skonczyc

3-4 razy po 180ml. do tego duze obiadki i deserki czasem nawet po po 1.5 tych duzych sloiczkow.
co do karmienia nocnego juz probowalas czegos czy dopiero zmaierzasz?
 
Dziewczyny a czy Wy zaobserwowalyscie moze u swoich maluszkow, ze odkad raczkuja to jedza wiecej? Moj Franko odkad zaczal porzadnie raczkowac to mi je cala miche zupy, a na deserek potrafi mi zjesc cale jablko i cala gruszke zmiksowana....albo cale jblko z calym bananem.....a wczesniej zjadal mi maly sloiczek obiadku (czasem nawet niecaly) i maly sloiczek deserku.....


hello, u mnie dokladnie tak samo,
micha zupki z mieskiem, micha miksu z roznych owocow - gruszka, sliwka, brzoskwinka, banany, jabluszko - w roznych kombinacjach,
mleczka je ok. 4 x 180-200
noc przewaznie przesypia cala, czasem raz wstanie okolo 3-4 na flaszeczke,

od tego ruchu zanikaja jej oponki na udkach :happy:
ma chudsze nozki
 
3-4 razy po 180ml. do tego duze obiadki i deserki czasem nawet po po 1.5 tych duzych sloiczkow.
co do karmienia nocnego juz probowalas czegos czy dopiero zmaierzasz?

To mi malo tego mleka pije troche..no ale pewnie nadrabia nocnym cycem. Jak na razie to probowalam oszukiwac w nocy mlekiem i woda, ale lekko nie bedzie, bo moj lobuz po paru lykach orientuje sie ze to nie cyc i nie ma zmiluj;/ Widze po prostu, ze to z potrzeby bliskosci bardziej niz z glodu......najgorsze jest to, ze ja w nocy mam taki mocny sen, ze jak on sie budzi, to ja go przynosze do lozka i daje cyca bardzo czesto nieswiadomie! Juz pare razy sie zdziwlilam rano jak zapytalam meza o ktorej mi przyniosl Franka a on mi na to, ze to ja go przynioslam przeciez:) Jest tu jakas mama, ktora miala z cyckiem podobnie i jakos juz to przewalczyla i odstawila malenstwo? Ja mialam poczatkowo plany karnic do 8 miesiecy, ale 8 minelo a my sie karmimy dalej:p Teraz daje sobie czas do 10 maxymalnie, ale wolalabym wczesniej przestac....
 
hej dziewczynki. Ja po dłuugim weekndzie z moją księżniczką, :-)bo babcia pojechała na wycieczkę i byłam z nią w domu 4 dni, no ale jutro do pracy:-(Co do jedzenia to moja Julia pije 6 razy po 120 ml mleka(w tym w nocy ze 2 razy) i raz obiadek i raz kaszkę. Kaszki przez butelkę nie chce bo jak tylko poczuje że coś ciężej się ciagnie to puszcza smoczek, choć przecież zmieniam jej na taki z większą dziurką:wściekła/y:Tak sobie myślę że może jakby więcej w dzień zjadła to by w nocy przestala ale jej się więcej na raz nie da wcisnąć, zupki je mały słoiczek i czasem ma problem zmęczyć a kaszkę na 120 ml mleka też z trudem zjada:no:
 
reklama
Do góry