reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Tak, też się miło zaskoczyłam, jak się okazało, że Mama_Stacha ma też Franka :) dość rzadkie imiona, a tu niespodzianka :)

U nas dzisiaj chłodniej, nawet 20 stopni nie było na dworze, odpoczęliśmy od upałów w końcu.
Franek zaliczył upadek porządny czołem na podłogę i ma wielką śliwę :/

Próbowałam dziś dać im mięska z owockami - pluli przed siebie... No nic, będę musiała spróbować im samodzielnie coś przyrządzić, bo nic im mięsnego słoiczkowego nie pasuje. Nie wiedziałam, że będę miała takie wybredne dzieci ;)
 
Elzii dodaj do sygnaturki jakieś zdjęcia chłopaków, bardzo jestem ciekawa czy są do siebie podobni.Mój mąż ma brata bliźniaka, powiem ci, że świata poza sobą nie widzą choć się do tego nie przyznają:-p
 
Ja kupiłam taką alergiczną pościel i można prać, ale chyba w max 40 stopniach. Głowy nie dam. Moja mama też takiej używa i pierze w pralce. No ale faktycznie mogą być różne firmy i różne zasady...

ja mam podusie antyalergiczne i na metce jest temperatura prania 90 stopni, pranie w temp do 40 stopni chyba by nie pozbawilo zarazkow - tak mi sie wydaje
 
Elzii dodaj do sygnaturki jakieś zdjęcia chłopaków, bardzo jestem ciekawa czy są do siebie podobni.Mój mąż ma brata bliźniaka, powiem ci, że świata poza sobą nie widzą choć się do tego nie przyznają:-p

Podobno właśnie pomiędzy bliźniętami istnieje najsilniejsza spośród wszystkich możliwych więzi międzyludzkich :) Ciekawi mnie to, ale nie mam czasu o tym poszukać nawet fajnych książek ;)

To Staś i Franek (Staś to ta pyza;)
Są zupełnie, totalnie inni :) Na pierwszy rzut oka widać tylko różnicę w wadze i kolorze oczu pewnie:laugh2:
Oni strzelają takie miny nieziemskie po prostu, co zdjęcie to lepsze, a teraz to już w ogóle ciężko ich uchwycić, bo się poruszają nieustannie :-D










 
Ostatnia edycja:
Podobno właśnie pomiędzy bliźniętami istnieje najsilniejsza spośród wszystkich możliwych więzi międzyludzkich :) Ciekawi mnie to, ale nie mam czasu o tym poszukać nawet fajnych książek ;)

To Staś i Franek (Staś to ta pyza;)

Wystarczy kliknąć w miniaturkę, nie chciałam wrzucać całych zdjęć bo spowolniłoby forum.

Są zupełnie, totalnie inni :) Na pierwszy rzut oka widać tylko różnicę w wadze i kolorze oczu pewnie:laugh2:
Oni strzelają takie miny nieziemskie po prostu, co zdjęcie to lepsze, a teraz to już w ogóle ciężko ich uchwycić, bo się poruszają nieustannie :-D











jakie slodziaki:) ale nie podobni:) miny strzelaja nieziemskie:) sa bombowi:)
 
elzii super chłopaczki,naprawde.
Powiem Ci,że mnie też zawsze ciekawiło zagadnienie więzi między bliźniętami.
Ja nie mam siostry bliźniaczki,a mimo tego czasem mam wrażenie,że czytamy sobie w myślach ;-) ciekawe jak to jest z bliźniętami :-)

ok teraz moje pytanie.
powiedzcie mi kiedy maluchowi można wprowadzac mleko??
tak się zastanawiam czy by małej nie zaczac robi kaszek już na normalnym mleczku.
pierwszy kontakt z mlekiem już miała i żadnej alergii :-) a mm jakoś jej nie podchodzi zbytnio.
generalnie postanowiłam trochę wyluzowac z tym telepaniem sie nad wszystkim co jej daje,bo jak tak dalej pojdzie to do 18stki bedzie jadla same jarzynki :zawstydzona/y:
 
reklama
elzii super chłopaczki,naprawde.
Powiem Ci,że mnie też zawsze ciekawiło zagadnienie więzi między bliźniętami.
Ja nie mam siostry bliźniaczki,a mimo tego czasem mam wrażenie,że czytamy sobie w myślach ;-) ciekawe jak to jest z bliźniętami :-)

ok teraz moje pytanie.
powiedzcie mi kiedy maluchowi można wprowadzac mleko??
tak się zastanawiam czy by małej nie zaczac robi kaszek już na normalnym mleczku.
pierwszy kontakt z mlekiem już miała i żadnej alergii :-) a mm jakoś jej nie podchodzi zbytnio.
generalnie postanowiłam trochę wyluzowac z tym telepaniem sie nad wszystkim co jej daje,bo jak tak dalej pojdzie to do 18stki bedzie jadla same jarzynki :zawstydzona/y:
moj jeden posilek dziennie je ze zwyklego mleka od 6 mies:) ostatnio na TVN Style pediatra sie wypowiadal ze mozna podawac jeden psilek po 6 mies:)
 
Do góry