reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Frankowa mama...my tu jeszcze zagladamy:)
A jak zaczniesz z nami częściej pisać to na pewno dostaniesz zaproszenie do zamkniętego :)
No i super że wakacje się udały:)
 
reklama
witam się dziewczynki:)
ja tez dawno nie zagladalam,no moze i zajrzalam od czasu do czasu,ale na pisanie albo brak czasu albo ochoty...maly mial 3dniowke i wczoraj mu dopiero przeszlo,ale sie denerwowalismy bo mial ponad 38.5 i caly czas spal,a jak nie spal to plakal. nie to samo dziecko,ale na szczescie mamy to juz za soba:)

Witaj:-)mnie rowniez dawno tutaj nie bylo;-)szkoda ze ten watek sie rozsypal;-)bylo tutaj tak fajnie bo mozna bylo poznawac nowe dziewczyny,szkoda ze teraz tutaj jest tak pusto:-(
tak szkoda,szkoda i to bardzo...:( juz nigdy nie bedzie tu chyba tak dobrze jak kiedys... czy ten watek umarl??? to chyba zalezy tylko od nas...
 
witam się dziewczynki:)
ja tez dawno nie zagladalam,no moze i zajrzalam od czasu do czasu,ale na pisanie albo brak czasu albo ochoty...maly mial 3dniowke i wczoraj mu dopiero przeszlo,ale sie denerwowalismy bo mial ponad 38.5 i caly czas spal,a jak nie spal to plakal. nie to samo dziecko,ale na szczescie mamy to juz za soba:)


tak szkoda,szkoda i to bardzo...:( juz nigdy nie bedzie tu chyba tak dobrze jak kiedys... czy ten watek umarl??? to chyba zalezy tylko od nas...
oj to Antos dzielnie zniosl trzydniowke,moj mial ponad 39 ale w sumie nie bylo widac po nim choroby. Dobrze ze to tra krociutko:)
dobrze to to juz za nami:)
 
Kurcze, ze ma napchniete, to mi sie wydaje juz od jakis 2 miesiecy.....i nic....
Kochana moja miała napuchnięte też ponad 2 miesiące.
z dolnymi poszło łatwiej ale z górnymi,ojojojoj co myśmy się namęczyły.

na noc zawsze dawałam jej calpol albo panadol.
wiedziałam,że coś jest nie tak i że ja dziąsełka bolą bo niby chciała spac a nie mogła.
też bardzo nerwowo wkładała wszystko do buźki i gryzła jakby chciała zjesc.
 
witam się dziewczynki:)
ja tez dawno nie zagladalam,no moze i zajrzalam od czasu do czasu,ale na pisanie albo brak czasu albo ochoty...maly mial 3dniowke i wczoraj mu dopiero przeszlo,ale sie denerwowalismy bo mial ponad 38.5 i caly czas spal,a jak nie spal to plakal. nie to samo dziecko,ale na szczescie mamy to juz za soba:)


tak szkoda,szkoda i to bardzo...:( juz nigdy nie bedzie tu chyba tak dobrze jak kiedys... czy ten watek umarl??? to chyba zalezy tylko od nas...
Widze ze kolejne dziecko po 3-dniowce,dobrze ze juz macie to za soba bo wiem jak to jest:tak:
Co do watku to mysle ze moze i da sie uratowac ale nie bedzie tak samo:no:
 
Witaj:-)mnie rowniez dawno tutaj nie bylo;-)szkoda ze ten watek sie rozsypal;-)bylo tutaj tak fajnie bo mozna bylo poznawac nowe dziewczyny,szkoda ze teraz tutaj jest tak pusto:-(

No szkoda:(

witam się dziewczynki:)
ja tez dawno nie zagladalam,no moze i zajrzalam od czasu do czasu,ale na pisanie albo brak czasu albo ochoty...maly mial 3dniowke i wczoraj mu dopiero przeszlo,ale sie denerwowalismy bo mial ponad 38.5 i caly czas spal,a jak nie spal to plakal. nie to samo dziecko,ale na szczescie mamy to juz za soba:)


tak szkoda,szkoda i to bardzo...:( juz nigdy nie bedzie tu chyba tak dobrze jak kiedys... czy ten watek umarl??? to chyba zalezy tylko od nas...

Ojej:( moj biedny ziec!!! Dobrze ze macie to juz za soba a Juleczka buziaki Antosiowi wysyla!
 
Dziendoberek:)

Frankowa mama...my tu jeszcze zagladamy:)
A jak zaczniesz z nami częściej pisać to na pewno dostaniesz zaproszenie do zamkniętego :)
No i super że wakacje się udały:)

Hehe porownujac ilosci postow moich i Waszych to jeszcze mi daleko:)

witam się dziewczynki:)
ja tez dawno nie zagladalam,no moze i zajrzalam od czasu do czasu,ale na pisanie albo brak czasu albo ochoty...maly mial 3dniowke i wczoraj mu dopiero przeszlo,ale sie denerwowalismy bo mial ponad 38.5 i caly czas spal,a jak nie spal to plakal. nie to samo dziecko,ale na szczescie mamy to juz za soba:)


tak szkoda,szkoda i to bardzo...:( juz nigdy nie bedzie tu chyba tak dobrze jak kiedys... czy ten watek umarl??? to chyba zalezy tylko od nas...


Kurcze to moze u mnie to jednak nie zeby tylko ta trzydniowka.....wykluczylam ja, bo myslalam, ze ma sie przy niej jeszcze wyzsza temperature i wysypke czy cos.....


Kochana moja miała napuchnięte też ponad 2 miesiące.
z dolnymi poszło łatwiej ale z górnymi,ojojojoj co myśmy się namęczyły.

na noc zawsze dawałam jej calpol albo panadol.
wiedziałam,że coś jest nie tak i że ja dziąsełka bolą bo niby chciała spac a nie mogła.
też bardzo nerwowo wkładała wszystko do buźki i gryzła jakby chciała zjesc.

A Franek gryzaki by pozjadal, ale zupek i wszystkiego co nie jest mlekiem lub kaszka nie chce mi jesc teraz....a ja mu zaczelam gotowac takie pyszne obiadki eh...
 
Witam sie po weekendzie. W czasie weekendu jak zwykle nie było czasu na odpalenie kompa. Zaraz spróbuję nadrobić.
U nas przez weekend raczej spokojnie, chociaż Zosia marudziła niemożebnie. Może kurcze jakiś skok/krok rozwojowy, bo w ciągu ostatniego tygodnia wiele rzeczy zrobiła po raz pierwszy. Uparcie ćwiczyła raczkowanie, siadanie, wstawanie a wczoraj wyrwała mi łyżeczkę i sama wpakowała sobie do buzi jagnięcinkę. Ja nakładałam na łyżeczkę jedzonko, Zosia mi ją zabierała i wkładała do buzi. Po paru razach się już znudziła, ale chyba nadszedł czas na zakup ceraty na podłogę.
 
reklama
Widze ze kolejne dziecko po 3-dniowce,dobrze ze juz macie to za soba bo wiem jak to jest:tak:
Co do watku to mysle ze moze i da sie uratowac ale nie bedzie tak samo:no:
tak moze i go odbudujemy,ale wiekszosc dziewczyn niestety nie przesniesie sie tu z zamknietego... a mi bez tego glownego watku to tak jakos poprostu pusto...i zal mi go,bo tu sie poznawalysmy,smialysmy,plakalysmy,to taka czesc nas...
 
Do góry