reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
spokojnie kochana.. fakt widze ze jestes juz dluzszy czas... ale bardzo rzadko sie pojawiasz.... ostatnio sie tak nagle pojaiwlas co nas bardzo cieszy:) tamte 4 dziewczyny systematycznie sie udzielaja... dzien w dzien.. takze na pewno przyjdzie kolej na Ciebie:)
fakt nie było mnie bo byłam na wakacjach a tam nie miałam internetu
ale obiecuje poprawę i bede cześciej sie udzielać:-)
 
cieszymy sie batrdzo:) a gdzie na wakacjach bylas?
w Polsce u mamy bo ja w szkocji mieszkam i tak zawsze wychodzi że na wakacje to do Polski lecimy żeby sie z bliskimi zobaczyc a zwłaszcza teraz jak jest Alanek bo babcie takie stęsknione

a u lekarza pani doktor powiedziała że ta plamka to nic i jak urosną mu włoski to nie będzie jej widać:wściekła/y:porabana jakaś mi nie chodzi o efekt estetyczny przeciez tej plamki to tak nie widac trzeba się przyjrzeć tylko mnie martwi skąd ona
jak będę znowu w Polsce to się tam przejdę może do dermatologa
 
w Polsce u mamy bo ja w szkocji mieszkam i tak zawsze wychodzi że na wakacje to do Polski lecimy żeby sie z bliskimi zobaczyc a zwłaszcza teraz jak jest Alanek bo babcie takie stęsknione

a u lekarza pani doktor powiedziała że ta plamka to nic i jak urosną mu włoski to nie będzie jej widać:wściekła/y:porabana jakaś mi nie chodzi o efekt estetyczny przeciez tej plamki to tak nie widac trzeba się przyjrzeć tylko mnie martwi skąd ona
jak będę znowu w Polsce to się tam przejdę może do dermatologa
moj tez mial taka plamke ,prawie od urodznie i niedawno zniknela:) nie masz sie czym martwoc:) wydaje mi sie ze jak bylo by cos nie tak to juz by dawno jakis lekarz zauwazyl:)
 
:-):-):-)dzień dobry
ja w świetnym nastroju bo mój synek przespał dziś całą noc pierwszy raz w życiu spał od 8 do 6 zjadł butlę i dociągnął do 9
jak się obudziłam o 6 to tak się wystraszyłam że zaraz popędziłam do niego czy wszystko w porządku
mam nadzieję że już tak będzie

pogoda bleeeee standard uciekam na obiad
 
fakt nie było mnie bo byłam na wakacjach a tam nie miałam internetu
ale obiecuje poprawę i bede cześciej sie udzielać:-)

swietnie:) na pewno z czasem dostaniesz dostep... bo zostałaś tu samiusienka niestety... takze mimo wszystko postaramy sie i Tobie towarzyszyc.
 
:-):-):-)dzień dobry
ja w świetnym nastroju bo mój synek przespał dziś całą noc pierwszy raz w życiu spał od 8 do 6 zjadł butlę i dociągnął do 9
jak się obudziłam o 6 to tak się wystraszyłam że zaraz popędziłam do niego czy wszystko w porządku
mam nadzieję że już tak będzie

pogoda bleeeee standard uciekam na obiad

super:) gratulacje.... no to oby Alankowi juz tak zostalo:)
 
reklama
Do góry