reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam wszystkie mamusie coś ostatnio nie mam czasu żeby tu z wami poklikac i bardzo mi tego brakuję
Alanek juz raczkuje więc oka nie moge z niego spóścić bo co chwilę pędzi w jakieś niebezpieczne miejsca muszę koniecznie kupić bramkę do kuchni i osłone na kominek dziś nabił sobie guza płaczu było co niemiara a zostawiłam go tylko na chwilke na dywanie żeby zrobić kaszkę a tu łuup echo poszło po całym domu nie wiem co wywinął bo tego nie widziałam ale główką uderzył o szafkę obserwuję go czy czasem wstrząsu mózgu nie dostał ale póki co jest wszystko ok

ja z takim pytankiem
zauwazyłam na główce Alanka taką mała pomarańczowa plamke i nie wiem co to
miał juz to wcześniej ale wtedy to..olałam (że tak to ujmę) ale teraz tak się zastanawiam i troszkę martwię czy ktoraś wasza dzidzia też coś takiego ma
pomyslałam że może pieprzyk ale ten kolor taki jasno pomarańczowy no i we włoskah pieprzyków chyba nie ma we włosach
sama już nie wiem chyba przejdę się do lekarza

gratulacje raczkowania. no nie pomoge co do plamki.... w pierwszej chwili pomyslalam o ciemieniuszce ale skoro to jedna plamka to nie wiem.
 
reklama
Fikusek jak tam twój kręgosłup???Bo mi się znowu coś odzywa:wściekła/y:
dobry
widzę,że nie tylko ja cierpię na tę dolegliwosc.
fikusek mi pomaga masaż na jakiś czas :-)
co do plamki na głowce to moja ma taka z tyłu głowy od porodu.
pytałam lekarza co to,to mi powiedzial,że samo zniknie i faktycznie troszkę blednie :-)

Jedziemy w poszukiwaniu fotelika dla małej.3majcie kciuki dziewczyny ;-)
 
dzień dobry
a raczej taki sobie znowu pada
jutro ide do lekarza z Alankiem z tą plamką zobaczymy co powie boje sie tylko że stwierdzi że to nic i samo zniknie bo ja tu im jakos nie ufam i ta diagnoza mnie wcale nie uspokoi z kolei jak wysle nas gdzieś na jakieś badania to chyba umrę ze strachu
biorę się za obiad
 
Fenix no i jak tak dalej bedzie to pojde do lekarza zeby dal skierowanie na masaze jakies bo chlopa nie mam:D wiec nie ma kto zrobic:d
ja chodze do innego chłopa hehe,znaczy masażysty :-) bo mój to nie umie masażu robic...znaczy nie umie leczniczego robic,hehe ;-)
ja nie lubię burz ,brrrrrrrr :szok:
ola badz dobrej myśli.chociaż jeśli chodzi o lekarzy za granicą to doskonale Cię rozumiem.

a my d... nie kupiliśmy fotelika.
chociaż może to i dobrze,bo jak się okazało to są 3 rodzaje king plusa,a tego nawet nie wiedziałam.
laski a może wy mi doradzicie jaki fotelik wybrac??
jakie foteliki macie ??
 
reklama
ja chodze do innego chłopa hehe,znaczy masażysty :-) bo mój to nie umie masażu robic...znaczy nie umie leczniczego robic,hehe ;-)
ja nie lubię burz ,brrrrrrrr :szok:
ola badz dobrej myśli.chociaż jeśli chodzi o lekarzy za granicą to doskonale Cię rozumiem.

a my d... nie kupiliśmy fotelika.
chociaż może to i dobrze,bo jak się okazało to są 3 rodzaje king plusa,a tego nawet nie wiedziałam.
laski a może wy mi doradzicie jaki fotelik wybrac??
jakie foteliki macie ??
to chyba pojde po skierowanie:) nie ma sensu sie meczyc bo juz to od porodu mam a nawet wczesniej ale wtedy zwalalam na ciaze:D
co do fotelika t sie nie znam ale malemu tez bede musiala kupic,w prawdzie samochodu nie mam ale czasami gdziej jade ze znaqjomymi:)
 
Do góry