reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
hej Dziewczyny:)
Ja sobie od soboty siedze nad morzem i z netem tutaj kiepskawo, takze chyba juz nigdy Was nie nadrobie, biorac pod uwage, ze mam zamiar tutaj jeszcze troche zostac......
Napisze szybko co u nas i postaram sie jak najwiecej nadrobic:) Podroz minela nam nawet bezbolesnie, jechalismy 8,5 h i mielismy tylko w sumie dwa postoje, bo Franko po drugim postoju jak zasnal, tak obudzil sie dopiero na miejscu:) Zaczal mardzic w pewnym momencie troszke, ale podejrzewam, ze to dlatego, ze sie do tylu do niego przesiadlam. Odkrylam niedawno, ze Franek jest spokojniejszy jak jedzie sobie z tylu sam. Nie ma do kogo marudzic, wiec jak mu sie znudzi zabawa, to zasypia i juz:) Pogode mamy ladna- pierwszy dzien mega goraco, wczoraj super sloneczko i cieplutko, ale bez upalow, a dzisiaj polowa dnia pochmurna, ale bez deszczu i cieplo. Kurcze lece kapac Franka, bo maz wola....dokoncze pozniej. Buziaczki dziewczynki:):):)
 
Czesc wszystkim. Nawet nie probuje was nadrabiac. Dawno tu nie zagladalam, pewnie wasze pociechy juz biegaja ;)
Moj Arturro skonczyl wlasnie 7 miesiecy i zaczyna wszystko po troche = siada, raczkuje, wstaje na nozki, lapie wszystko co zobaczy i chce to pozrec... mial cos z watroba ale chyba wszystko bedzie dobrze, jutro kolejne badania chce zrobic i sie przekonamy.
Na razie karmie raz dziennie obiadkami, poza tym mnie wysysa rowno. Co prawda nie nalezy to do przyjemnosci - maly rzuca sie, macha rekami, kopie, szczypie, zalewa mlekiem, i oby zeby wyszly mu jak najpozniej...
pozdrawiam wszystkie mamy, moze nastapi czas, ze bede tu zagladac czesciej...)
 
Czesc wszystkim. Nawet nie probuje was nadrabiac. Dawno tu nie zagladalam, pewnie wasze pociechy juz biegaja ;)
Moj Arturro skonczyl wlasnie 7 miesiecy i zaczyna wszystko po troche = siada, raczkuje, wstaje na nozki, lapie wszystko co zobaczy i chce to pozrec... mial cos z watroba ale chyba wszystko bedzie dobrze, jutro kolejne badania chce zrobic i sie przekonamy.
Na razie karmie raz dziennie obiadkami, poza tym mnie wysysa rowno. Co prawda nie nalezy to do przyjemnosci - maly rzuca sie, macha rekami, kopie, szczypie, zalewa mlekiem, i oby zeby wyszly mu jak najpozniej...
pozdrawiam wszystkie mamy, moze nastapi czas, ze bede tu zagladac czesciej...)

Witaj miło że wpsadłas.
Mam nadzieje ze z ta watroba to nic nie bedzie sie dzialo powaznego!
jej tak malutkie dzieciatka a juz takie przypadlosci.....
 
Spróbować można, a twoja Zosieńka już siedzi samodzielnie?

tak, od dwóch tygodni. Oczywiście jeszcze od czasu do czasu zdarzają się jej bambisie, ale bardzo sporadycznie. pomijam celowe wywrotki jak się zmęczy :-) wtedy albo leci "na trupa" na plecy albo robi foczkę (rozpędza sobie tyłeczek, rozhuśtuje się przód - tył ... i na twarz)
 
reklama
Do góry