reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam Was :-)
Nie było mnie kilka dni, bo mąż ma urlop i wyjechaliśmy do rodziców na wieś, a tam niestety nie mam neta. Myślałam, że jak wrócę to nie zdołam nadrobić, bo tyle na klikacie. A tu zaskoczenie ...
Z tego co zrozumiałam, jest tu jakaś dziewczyna, która nie jest mile widziana (nazywacie ją trolem) i nikt tu nie chce pisać, tylko Wszystkie (te które mają dostęp) siedzą na "zamkniętym". Szkoda, że my (bez dostępu do zamkniętego) ponosimy konsekwencje zachowania jakieś dziewczyny....
U nas w miarę ok. W miarę, bo Julka "daje po garach" równo. Jest ostatnio nieznośna. W trakcie pobytu u rodziców spotkałam się z kilkoma koleżankami i za bardzo nie dało się pogadać, bo moja córka, nie umie się pogodzić z tym, że mama może nie skupiać całej uwagi tylko na niej i rozmawiać z kimś innym.
Po za tym mamy już 2 ząbki (dwie dolne jedynki) :-)
 
Witam Was :-)
Nie było mnie kilka dni, bo mąż ma urlop i wyjechaliśmy do rodziców na wieś, a tam niestety nie mam neta. Myślałam, że jak wrócę to nie zdołam nadrobić, bo tyle na klikacie. A tu zaskoczenie ...
Z tego co zrozumiałam, jest tu jakaś dziewczyna, która nie jest mile widziana (nazywacie ją trolem) i nikt tu nie chce pisać, tylko Wszystkie (te które mają dostęp) siedzą na "zamkniętym". Szkoda, że my (bez dostępu do zamkniętego) ponosimy konsekwencje zachowania jakieś dziewczyny....
U nas w miarę ok. W miarę, bo Julka "daje po garach" równo. Jest ostatnio nieznośna. W trakcie pobytu u rodziców spotkałam się z kilkoma koleżankami i za bardzo nie dało się pogadać, bo moja córka, nie umie się pogodzić z tym, że mama może nie skupiać całej uwagi tylko na niej i rozmawiać z kimś innym.
Po za tym mamy już 2 ząbki (dwie dolne jedynki) :-)

Fajnie, ze odpoczeliscie! No pewnie ze Julka chce mame tylko dla siebie...i bardzo dobrze hehhehe
no i gratuluje zabkow!!!
 
dziewczyny ja z wami na pewno bede pisac... hmmm no coz trzeba sobie jakos radzic...
nie mam wplywu na dostep do tajnego....

wiem ze to nie to samo ale co poradzic....
mam nadzieje ze mnie rozumiecie:)
 
reklama
Witam Was :-)
Nie było mnie kilka dni, bo mąż ma urlop i wyjechaliśmy do rodziców na wieś, a tam niestety nie mam neta. Myślałam, że jak wrócę to nie zdołam nadrobić, bo tyle na klikacie. A tu zaskoczenie ...
Z tego co zrozumiałam, jest tu jakaś dziewczyna, która nie jest mile widziana (nazywacie ją trolem) i nikt tu nie chce pisać, tylko Wszystkie (te które mają dostęp) siedzą na "zamkniętym". Szkoda, że my (bez dostępu do zamkniętego) ponosimy konsekwencje zachowania jakieś dziewczyny....
U nas w miarę ok. W miarę, bo Julka "daje po garach" równo. Jest ostatnio nieznośna. W trakcie pobytu u rodziców spotkałam się z kilkoma koleżankami i za bardzo nie dało się pogadać, bo moja córka, nie umie się pogodzić z tym, że mama może nie skupiać całej uwagi tylko na niej i rozmawiać z kimś innym.
Po za tym mamy już 2 ząbki (dwie dolne jedynki) :-)

gratuluje zabkow i podaj kiedy ktory wyszedl a dopisze do listy wampirków:)
 
Do góry