reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
to super ze je co raz wiecej bo pamietam ze malo na wadze przybieral:)
mi tak bol do posladka w ciazy promieniowal jak chodzilam:D:D
A ja mam ruchome kregi do tego dyskopatie i wiecie co mi sie kiedys przytrafilo? w pracy sie nachylilam i juz nie podnioslam sie do gory. Strzelilo i koledzy musieli mnie podnosic i zaniesc na IP na szczescie niem mieli daleo bo ja w szpitalu pracuje. ale bol byl masakra. potem pod kroplowkami porzeciw bolowymi musialam lezec a jak bol minal szybko do domu zeby tylko zdazyc zanim zacznie znmow bolec. na sama mysl o tym mam ciarki
 
Maarta100 np. zapomnialam, ze tak male dziecko nie daje sie wyspac:) Julka 3 lata spi cale noce i tak do 8 rana, na 9 ma przedszkole. Poza tym Oliwia bardziej choruje i jest zupelnie inna od Julki.
 
A ja mam ruchome kregi do tego dyskopatie i wiecie co mi sie kiedys przytrafilo? w pracy sie nachylilam i juz nie podnioslam sie do gory. Strzelilo i koledzy musieli mnie podnosic i zaniesc na IP na szczescie niem mieli daleo bo ja w szpitalu pracuje. ale bol byl masakra. potem pod kroplowkami porzeciw bolowymi musialam lezec a jak bol minal szybko do domu zeby tylko zdazyc zanim zacznie znmow bolec. na sama mysl o tym mam ciarki

no to mnie wystraszylas:(
 
Maarta100 np. zapomnialam, ze tak male dziecko nie daje sie wyspac:) Julka 3 lata spi cale noce i tak do 8 rana, na 9 ma przedszkole. Poza tym Oliwia bardziej choruje i jest zupelnie inna od Julki.

Napisz nam więcej o swoich córeczkach:-) Lepiej się poznamy.
Tak z ciekawości zapytam czy w przedszkolu macie dodatkowe zajęcia i czy za nie płacicie??
Pytam bo orientuję sie czy przypadkiem nie przepłacam;-)
 
reklama
Do góry