reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Kurcze a to już trzeba likwidować nocne karmienie? Moja w nocy 2 razy pije.

A ja nie pamiętam, co to nocne karmienia ;-) od 5 miesięcy...leci czas...ale wiem też, że to Alek jest taki dziwny, a Wasze dzieci normalne :-D Żadne normalne dziecko w wieku 1 miesiąca nie zrezygnowałoby w nocy z jedzonka :tak:
Marzena ja też mam takie żyłki na udzie parę ładnych lat i nic nie działa :-( mi popękało od skurczy ;/
 
A ja nie pamiętam, co to nocne karmienia ;-) od 5 miesięcy...leci czas...ale wiem też, że to Alek jest taki dziwny, a Wasze dzieci normalne :-D Żadne normalne dziecko w wieku 1 miesiąca nie zrezygnowałoby w nocy z jedzonka :tak:
Marzena ja też mam takie żyłki na udzie parę ładnych lat i nic nie działa :-( mi popękało od skurczy ;/
no to my też nienormalni ;-);-);-)bo od urodzenia przesypiamy całą noc:-):-):-)

Ja też mam pajączki ..obawiam się ,że tylko laserowy zabieg może pomóc...maści raczej prewencyjnie..tak myślę....
 
A ja nie pamiętam, co to nocne karmienia ;-) od 5 miesięcy...leci czas...ale wiem też, że to Alek jest taki dziwny, a Wasze dzieci normalne :-D Żadne normalne dziecko w wieku 1 miesiąca nie zrezygnowałoby w nocy z jedzonka :tak:
Marzena ja też mam takie żyłki na udzie parę ładnych lat i nic nie działa :-( mi popękało od skurczy ;/

to my tez tak mamy:) Alan praktycznie od urodzenia przesypial noce:) nie musialam go oduczac:) sam wiedzial ze w nocy sie nie je:) wczoraj na kolacje zjadl mi 50 kaszy i spal do rana:) i dzis tez duzo nie je przez ten upal,ale co sie dziwic ja sama nie jem prawie nic bo mi sie nie chce:)
 
A u nas ostatnio jest tak: po 19 kąpanie, jedzenie z kleikiem, bajka na dobranoc i śpi od 20 do 6-7 rano ;-)
Szczęściara:) No ja w sumie przez te pół roku przywykłam do nocnego wstawania, ale jakbym nie musiała wstawać to na pewno bym nie płakała:p

Ale mnie na ogrodzie pożarły komary!! Prądu nie było 2h to posiedziałam na ogrodzie i mam.
 
Macie po ciąży regularne @?
Bo ja właśnie mam bardzo regularne. To chyba sprawka plastrów anty jakie stosuję. Bo to jest tak, że przez 3tyg się stosuje, w 4 tygodniu odkłada bo ma przyjść @ i wówczas zawsze dostaję i potem po tygodniu przez kolejne 3 tyg stosowanie i tak w kółko. Super sprawa. I co mnie najbardziej cieszy to te @ w ogóle mnie nie bolą a przed ciążą pierwsze 3 dni @ były masakryczne.
 
reklama
Macie po ciąży regularne @?
Bo ja właśnie mam bardzo regularne. To chyba sprawka plastrów anty jakie stosuję. Bo to jest tak, że przez 3tyg się stosuje, w 4 tygodniu odkłada bo ma przyjść @ i wówczas zawsze dostaję i potem po tygodniu przez kolejne 3 tyg stosowanie i tak w kółko. Super sprawa. I co mnie najbardziej cieszy to te @ w ogóle mnie nie bolą a przed ciążą pierwsze 3 dni @ były masakryczne.

ja mam regularne:) probowalam brac tabletki anty ale probowalam kilka rodzaji i strasznie sie po nich czulam:( a plastry ile kosztuja? dobrze sa tolerowane?
 
Do góry