reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja również Cię serdecznie witam :)
A ja Tobie również serdecznie dziękuję.

Na dziś chyba wystarczy mojej aktywności. Dziecię moje śpi już od około 2 godzin, ja prasowanie zrobiłam i padam. Dobrej nocki życzę wszystkim mamom i ich kruszynkom.
P.S. Dziś Julka piła pierwszy raz soczek marchewkowo-jabłkowy i smoczek od butelki zrobił się pomarańczowy :-( Myłam w płynie, wyparzałam z 10 minut i nic. Może macie jakiś sposób?
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)
Julcia zasnela dzis dopiero po 22.Mecza ja chyba troche te zabki,ale nie jest az tak zle...
Ja po kapieli i teraz mam czas dla siebie:-)Poczytam Was tyci i do lozka zmykam.

Ps.Niestety nie wiem jak pozbyc sie tego kolorku po soku marchewkowym bo Julii jeszcze nie dwalam marchewkowego.

Dobrej nocki
 
mi tez ahhahahahahh

sama zamuliłam przy tym:-D:-D

Witam Was serdecznie dziewczyny!
Jestem także szczęśliwą grudniową mamą. Mieszkam w Krakowie z mężem i naszym skarbem - Julką. Z tego co zauważyłam to jest tu kilka Julii, ciekawa jestem, czy faktycznie imię niesie jakieś cechy osobowościowe? Pewno jak się bardziej "wkręce" w Wasze towarzystwo to się przekonam. Moja córka jest baaaaaardzo absorbującym dzieckiem dlatego nie wiem na ile pozwoli mi uczestniczyć w Waszych dyskusjach. Szczególnie trudne będzie to w dzień gdyż Julka ma problem ze spaniem w dzień. Za to nocki to bajka: od drugiego miesiąca przesypia całe!!!!!!!!:-) - twu, twu żeby nie zapeszyć :-D
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona, a ja postaram się Was czytać jak najwięcej i oczywiście być czynna :tak:

Witamy:-)
Mi Aluntek też śpi całe noce, ale od 1 m-ca :-D i w dzień też śpi jak niedźwiedź:-D wiem, wiem, mam za dużo czasu:-D

100 lat dla dzisiejszych solenizantów! :-)

a ja się chcę pochwalić - zostałam "przyszywaną" ciocią. moja przyjaciółka urodziła dziś córeczkę!

noo Gratulacje:-)

Wiem;-) ale wiesz jaksie małe dziecko to czy sie cos lubi czy nie trzeba:tak: przykład mojego męża który niecierpi wesołych miasteczek, głowa mu boli na sama myśl pójscia;-) a Antonio wniebowzięty:-)

u nas jest fajny ogród zoo botaniczny i muszę się wybrać z Alusiem tam, bo na widok papug w 'zwierzyńcu' oszalał ze szczęścia:-D:-D

Rodziłam 31.12.2009 godz 12.50 przez cc. Bastuś ważył 2910 i byl 52 dlugi dostal 10 pkt w/g skali Apgar. Mój synek to istny terrorysta. Np. dziś cały dzien mi marudzil, ani noszenie, ani bujanie, ani samoloty nie pomagaly, a wystarczylo ze tata wrocil do domu i od razu zrobil sie Aniołek. chyba mu sie już znudziłam, całymi dniami siedzi tylko ze mną więc mu się nie dziwie :) Poza tym jest najcudowniejszy na świecie oczywiscie :) wazy już 8 kg i jest 68 długi, chyba zaczyna ząbkowac bo strasznie się ślini i wszystko bierze do buzi, najlepsze sa oczywiście palce mamy :)

Musicie mi wybaczyc czasami gafy i niewiedze techniczną, ale jestem pierwszy raz na forum. Z góry przepraszam :)

dobrze Ci idzie:-)
Ja się jeszcze nie znudziłam małemu i nadal jestem no1 przy zabawianiu dziecka;-)
Co do ząbkowania - najlepiej odwiedzić nasz osobny wątek o tym - mi się ślini już 3 miesiące i nie ma zębów:dry:, pcha wszystkko do buzi i płacze, bo go tak swędzi, ale nic białego mu nie wyrosło jeszcze...

Ja już tradycyjnie wstałam o 5.00:dry:
piję kawę, a mały gada z reklamą;-) zaraz pewnie lulu pójdzie;-) to śniadanie zjem..
Widzę, że i Nessi buszuje z rana.
 
Luuzna! detektywem powinnaś zostaĆ!

Buszuję ,buszuję ... z coffee w ręcu ;)

Młody wstał mi dzisiaj 1 raz!!!! Boszzz .... toż ja od 3 dni zaliczałam po 13 pobudek jego! Teraz to ja jak ten ''młody Bóg'' ;) się czuję ... żyć się chce ....

Wczoraj mój mąż sobie w końcu przypomniał, że jak byłam w ciąży (5 mc) to prosiłam go by mi worek sako z pufą zakupił i co ?
Dopiero załapał - na piątek powinnam już mieć ;)

Kochane czy Wasze dzieci też wymagają ciągłej uwagi ?? tak, że nie można małego terrorysty samego sobie ( z zabawkami) zostawić nawet na 10 min bo ryk ?:)
 
Witam Was serdecznie dziewczyny!
Jestem także szczęśliwą grudniową mamą. Mieszkam w Krakowie z mężem i naszym skarbem - Julką. Z tego co zauważyłam to jest tu kilka Julii, ciekawa jestem, czy faktycznie imię niesie jakieś cechy osobowościowe? Pewno jak się bardziej "wkręce" w Wasze towarzystwo to się przekonam. Moja córka jest baaaaaardzo absorbującym dzieckiem dlatego nie wiem na ile pozwoli mi uczestniczyć w Waszych dyskusjach. Szczególnie trudne będzie to w dzień gdyż Julka ma problem ze spaniem w dzień. Za to nocki to bajka: od drugiego miesiąca przesypia całe!!!!!!!!:-) - twu, twu żeby nie zapeszyć :-D
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona, a ja postaram się Was czytać jak najwięcej i oczywiście być czynna :tak:

Super:) Witaj:)
jas tez mam juleczke ktora byla pogodnym dzieckiem i radosnym ale ostatnio zmienila sie w malego terroryste!
 
reklama
Cały czas oglądam! Mój małż jest jak Shrek, muszę czerpać wiedzę jak z Nim postępować i jak zrozumieć jego gatunek ;)

Hahaha :-D

Dobra uśpiłam śpiocha...drzemka o 7 musi być!
Śniadanko jem ;-)
Musze posprzątać, bo mam dziś forumowego gościa :-)
 
Do góry