reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

numer mam ten sam ale mam zablokowane wiadomosci od nieznajomych.. czekaj tylko odblokuje

dziewczyny wlasnie tak sobie pomyslalam ze kobietki Jutki maja juz 7 miesiecy to jestem w szoku!
normalnie jak to zlecialo to szok!!!!
jeszcze chwila i juz beda biegac nasze najstarsze panny:):):):):):)
A one nie sa z 1 pazdziernika?????

Witam Was serdecznie dziewczyny!
Jestem także szczęśliwą grudniową mamą. Mieszkam w Krakowie z mężem i naszym skarbem - Julką. Z tego co zauważyłam to jest tu kilka Julii, ciekawa jestem, czy faktycznie imię niesie jakieś cechy osobowościowe? Pewno jak się bardziej "wkręce" w Wasze towarzystwo to się przekonam. Moja córka jest baaaaaardzo absorbującym dzieckiem dlatego nie wiem na ile pozwoli mi uczestniczyć w Waszych dyskusjach. Szczególnie trudne będzie to w dzień gdyż Julka ma problem ze spaniem w dzień. Za to nocki to bajka: od drugiego miesiąca przesypia całe!!!!!!!!:-) - twu, twu żeby nie zapeszyć :-D
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona, a ja postaram się Was czytać jak najwięcej i oczywiście być czynna :tak:

Witamy:-)

Jesli chodzi o wiazanki na slub to ja teraz wybrałabym cos w tym stylu:tak:


Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
hehe pisząc "jak ktos lubi zwierzaki, to pewnie, że warto:)" sama sie zacytuje:) miałam na myśli Antosia właśnie, nie Was kochani:)

Wiem;-) ale wiesz jaksie małe dziecko to czy sie cos lubi czy nie trzeba:tak: przykład mojego męża który niecierpi wesołych miasteczek, głowa mu boli na sama myśl pójscia;-) a Antonio wniebowzięty:-)
 
reklama
dziewczyny mam nerwa! te plesniawki co 1 dnia znikna to nastepnedo znow sa! wczoraj nie bylo a dzis znowu sa!!!!!!!!!
chyba nie umiem dac sobie z nimi rady!!!!!!
ja smarowałam gencjana przez 7 dni ( nie można przerywac kuracji, bo dopiero po takim czasie pleśniawki zanikają), i juz nie mamy teg problemu:) spróbuj też, może i u Was pomoże:)
 
Do góry